Už viac krát som si ku mojej spokojnosti z tohoto obchodu objednal.

Naozaj rychle odoslanie aj dodanie tovaru.

• namontovali zadarmo odrazové sklá predné, zadné a aj na kolesá a zvonček
    • dopravu dali zadarmo
    • skladací bicykel bol skladom
    • z balenia trčala brzdová páčka bicykla, takže prišla oškretá
    • bicykel prišiel bez namontovaných pedálov, aj keď sme sa dopredu telefonicky dohodli aby ich namontovali
    • vysoká cena bicykla
    • na telefónne číslo obchodu +420... sa nedalo dovolať zo Slovenského mobilného čísla. Na linke vraj prebieha iný hovor, 5 pokusov za deň a aj tak prebiehal iný hovor

Objednal som si skladací bicykel. Dohodli sme sa s predajcom, že bicykel príde zmontovaný, nahodené aj pedále. Bicykel prišiel síce zmontovaný, ale bez namontovaných pedálov, tie boli zvlášť v krabici.

Velmi rychle dorucenie

Ok

Pán z predajne má informoval o stave objednávky že sedlo je poškodené a nieje vhodné na predaj, samozrejme hneď navrhol alternatívu. Všetko dorazilo v poriadku a kvalitne, bez chýb. Dakujem

• Upresnenie objednavky po osloveni obchodnika

rýchle vybavenie

• Rychle dodanie
    • Ked maju uvedene,ze na sklade, tak to aj naozaj maju na sklade. Vela obchodov iba zavadza

Rýchle telefonické odozvy obchodu, promptne vyriešili aj moju technickú otázku a požiadavku

Nepotvrdili mi prijatie objednávky, ani nijak so mnou po objednaní e-biku Carla nenadviazali kontakt. Bola som veľmi nemilo prekvapená, keď mi v rovnaký deň prišlo info o doručení dvoch e-bikov od dvoch predajcov.

Reakcia obchodu Citybikes.sk

Kolo Vám bylo odesláno a nepřevzala jste ho. To jsme také byli překvapeni.
    S pozdravem, Tým Citybikes

Ok

Komunikácia OK, dodacia doba OK, kvalita tovaru- ešte neodskúšané, ale na prvý pohľad OK.

• Môžete vyberať zo širšieho sortimentu než v obchodoch v okolí...
    • Nevýhoda... nemohla som zvoliť zásielkovňu - pošte to trvá..trvá...

S nákupom spokojnosť, nedoporučujem použiť dopravu cez "rodnú sestru českej pošty" slovenskú poštu...najlepšie je použiť Zásielkovňu. Zvolila som pôvodne zasielkovňu, ale to neviem prečo neprešlo aj ked v ponuke na dopravu boli aj zásielkovne v NZ

• Dlha dotácia doba

Inak OK

Phodukt odpoveda foto. Rychle vybavenie

9 dní od objednávky tovar, ešte stále nemám, zdá sa mi to dlhá doba. Nikto mi ani nedal vedieť, kedy objednávka dorazí.

Sietka ok

• Po objednávke sa ozvali telefonicky, že bude meškať. Odvtedy sa neozvali 11 dní.

Z môjho hľadiska nespoľahlivý obchod, zásielku nedoručili ani po 11 dňoch, vôbec ma neinformujú o stave objednávky.

• Dobrý a stručný popis tovaru.

Nemám výhrady na tento obchod. Bol trošku problém s dorucenim ale to narobili zmätky na pošte. Inak super môžem odporučiť.