Dosky boli dosť popraskané a ohnuté nedali sa prisunúť k sebe asi by som neodporúčal priateľom . Môžem doložiť aj foto

je nám ľúto, že ste nebol spokojný s nákupom,
    preto Vás prosím o zaslanie fotografií vád produktu do emailu [email protected], kde Vám určite pomôžeme a všetko vyriešime k Vašej spokojnosti.

hrozne, prisli dosky 9cm namiesto 10 cm a teda cele pieskovisko nesedi, hanba

Reakcia obchodu ČistéDrevo

je nám ľúto, že ste nebola spokojná s nákupom,
    Lucie z tímu ČistéDrevo.sk

Všetko v poriadku len škoda že tam nie sú mozdenky a škroby.
    Inak produkt veľmi krásny.

Reakcia obchodu ČistéDrevo

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, veľmi si to vážime.
    Lucie z tímu ČistéDrevo.sk

Kvalita tovaru nesplnila očakávanie.

je nám ľúto, že ste nebol spokojný s nákupom,

• Rýchlosť doručenia

50% navýšená cena oproti obchodu, odkiaľ skupujú tovar, a na svojej stránke ho predávajú drahšie. Ešte aj s nálepkou toho obchodu ako výsmech, hahahaha okašlali sme vás a zarobili na vás.

Reakcia obchodu ČistéDrevo

Vaša negatívna recenzia nás mrzí. Aby sme pre Vás zaistili čo najviac výrobkov na jednom mieste, spolupracujeme s niekoľkými výrobcami a dodávateľmi z celého sveta.
    Značka u podložky, ktorú ste zakúpil je uvedená správne. Zákazníkov v žiadnom prípade nezavádzame a spokojnosť každého jedného je pre nás dôležitá.

• Žiadnu
    • Pri montáži nesedela jeden otvor, čo nezodpovedá cene vyrobku

Prečo nedávate navod na montáž, uľahčilo by to prácu.

Reakcia obchodu ČistéDrevo

veľmi nás mrzí Vaša skúsenosť.
    Ak sa Vám na zakúpenom tovare zdá niečo v neporiadku, napíšte nám, aby sme mohli všetko spoločne vyriešiť. Kontaktujte nás prosím na [email protected].
    Na Vašej spokojnosti nám záleží.

• Za 2 tyzdne nedodat tovar
    • mel aby som zaplatil vopred

Reakcia obchodu ČistéDrevo

ďakujeme za recenziu aj keď nie je podľa našich predstáv.
    V tomto prípade ale k žiadnemu pochybeniu z našej strany nedošlo. Pri objednávke ste si zadal platbu vopred kartou. K úhrade z Vašej strany nedošlo ani po tom, čo vám kolegyňa písala e-mail a neskôr aj telefonovala. Tovar sme preto nemohli odoslať.
    Pekný deň

• Žiadna výhoda
    • Zlá možnosť reklamácie

Poslali ste tovar iných rozmerov a komplikovali reklamáciu

Reakcia obchodu ČistéDrevo

Vaša negatívna recenzia nás mrzí, každého zákazníka si veľmi vážime a keď už sa vyskytne problém so zásielkou, situáciu riešime vždy okamžite.
    Ak neprebehla komunikácia s nami podľa Vašich predstáv, pokojne mám napíšte spätnú väzbu na [email protected]. Zapracujeme na nedostatkoch, pretože spokojnosť zákazníka je pre nás na prvom mieste.
    Lucie z tímu ČistéDrevo.sk

• predávaný tovar, konkrétne drevené lyžice aj keď boli určené na jedenie, nie sú vôbec na jedenie, vysoká hrana lyžice zabezpečí pri jej časom používaní akurát odreté časti ústnej dutiny.

Reakcia obchodu ČistéDrevo

ďakujeme za recenziu aj keď nie je podľa našich predstáv.
    Drevené lyžice sa u našich zákazníkov tešia veľkej obľube. Mrzí nás, že Vám svojim tvarom nevyhovujú a nespĺňajú Vaše očakávania. Veríme, že využite v kuchyni pre nich nájdete napríklad v dóze s potravinami, alebo ako štýlový doplnok pri servírovaní pochutín návšteve.

Tovar ešte nedorazil

Reakcia obchodu ČistéDrevo

veľmi nás mrzí, že vo Vašom prípade došlo k oneskoreniu doručenia objednávky. Tovar bol okamžite po objednaní zaradený do výroby, nakoľko bolo potrebné dosky z preglejky narezať.
    V systéme vidím, že objednávka bola odoslaná za 6 dní, nie je to pre nás štandard a za všetky prípadné komplikácie sa Vám ospravedlňujeme.
    Lucie z tímu ČistéDrevo.sk

Vyhodu by som povedat nevedela, ale tvrdily že posielam nespravny formát stym nič neurobia!Zaujímave nakoľko za 2dni nám urobily krásny obraz gravirovany do dreva, za oveľa lepšiu cenu.

veľmi nás mrzí Vaša negatívna recenzia.
    Náš zamestnanec Vás obratom kontaktoval s tým, že kvalita zaslanej fotografie nie je na gravírovanie vhodná. Výsledný produkt by nevyzeral dobre a spoločne ste sa dohodli za zrušení objednávky.
    Z našej strany k pochybeniu nedošlo a verím, že v budúcnosti si u nás vyberiete iný tovar, ktorý Vám alebo Vašim blízkym urobí radosť.
    Lucie z tímu ČistéDrevo.sk

Objednala som misky. Tovar prišiel rýchlo, misky sú krásne a identické s fotkou, avšak jedna z nich bola prasknutá a to nie len trošku, ale tak že celá časť misky odpadávala.

Reakcia obchodu ČistéDrevo

veľmi nás mrzí Vaša skúsenosť.
    Je možné, že došlo k poškodeniu zásielky pri jej preprave.
    Kontaktujte nás prosím obratom na [email protected], aby sme mohli všetko spoločne vyriešiť v rámci reklamácie. Na Vašej spokojnosti nám záleží.

• Predražené,box prišiel rozbitý

veľmi nás mrzí Vaša negatívna recenzia.
    Je pravdepodobné, že došlo k poškodeniu zásielky pri jej doručovaní. Aj keď naši zamestnanci robia všetko preto, aby tovar počas prepravy nijako neutrpel.
    Kontaktujte nás prosím obratom na [email protected], aby sme mohli všetko spoločne vyriešiť v rámci reklamácie. Naša zákaznícka linka je Vám k dispozícii: https://www.cistedrevo.sk/kontakt
    Lucie z tímu ČistéDrevo.sk

• Stav zasielky nezodpoveda obrazkom a popisu na stranke

Objednal som si jednotlivo balene vrecka s vyplnou do darcekovych kosikov no namiesto toho mi prisla krabica naplnena touto vyplnou. Aj to mozno lebo neviem respektive nie som ochotny zratat aka je gramaz a ci vobec zodpoveda objednavke. Ziadne oznacenie ani popis. Hlavne ze na stranke mate aj cenu kazdeho balenia ale nie krabice kde je vypln nerozdelena. Som sklamany z tejto objednavky.

veľmi nás mrzí Vaša negatívna recenzia.
    Súhlasíme, že zabalenie výplne bolo nešťastné a zamestnanec bol upozornený a poučený.
    Gramáž drevenej výplne má zákazník možnosť si doma overiť, nepochybujeme, že jej množstvo bolo správne. Veríme, že nám ešte dáte šancu pri ďalšej objednávke.
    V prípade otázok máte vždy možnosť nás kontaktovať, neváhajte tak nabudúce urobiť. Naša zákaznícka linka je Vám k dispozícii: https://www.cistedrevo.sk/kontakt
    Lucie z tímu ČistéDrevo.sk

Na svojom eshope neuvádzajú, že súd na kapustu nemá uzatvaratelne veko, je to len akási malička doštičky. Tekze keď chcete kúpiť súd, tak je bez krytu. Zavádzanie zákazníka. Nikdy viac.

Reakcia obchodu ČistéDrevo

veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť so zakúpeným tovarom a máme záujem situáciu napraviť.
    Zákazníkom vždy ponúkame 30-dňovú lehotu na vrátenie tovaru.
    Na našej stránke sú vždy reálne fotografie produktov aj príslušenstva. V prípade otázok máte možnosť využiť náš on-line chat a zákaznícka linka je Vám tiež k dispozícii (https://www.cistedrevo.sk/kontakt).
    Lucie z tímu ČistéDrevo.sk

Nebola som spokojná s tovarom, nekvalitná práca. Vypaleny napis bol síce kvalitný, ale veko pokladnicky sa vyťahovali s pánov, zámok vypadával. Celé veko nepriliehalo dostatočne a nedal sa teda zamknúť zámok klucikom. Pokladnicku som nakoniec nedarovala.

Reakcia obchodu ČistéDrevo

Zákazníkom v týchto prípadoch vždy ponúkame 30-dňovú lehotu na vrátenie tovaru.
    Kontaktujte nás prosím na [email protected], aby sme mohli všetko spoločne vyriešiť.
    Naša zákaznícka linka je Vám k dispozícii: https://www.cistedrevo.sk/kontakt
    Lucie z tímu ČistéDrevo.sk

Tovar zaplatený 6.9.2023, 24.9.2023 ešte nedorazil.

Reakcia obchodu ČistéDrevo

veľmi nás mrzí, že vo vašom prípade došlo k oneskoreniu doručenia objednávky. Tovar bol objednaný ako predobjednávka a v súčasnosti je vo výrobe.
    Kolegyňa Vás o priebehu informovala e-mailom.
    Ešte raz sa za všetky prípadné komplikácie ospravedlňujeme.

• Tovar ani za 6 dní nebol doručený a už je po funuse ako sa hovorí

Pre mňa nevýhoda, pretože tovar do dnešného dňa nie je doručený, čo mi spôsobilo problém

Reakcia obchodu ČistéDrevo

ďakujeme za recenziu aj keď nie je podľa našich predstáv. Vo vašom prípade bolo omeškanie s expedíciou spôsobené predobjednávkou tovaru. Tovar teda nebol v čase objednania skladom.
    Veľmi nás mrzí, že Vám to spôsobilo komplikácie a verím, že po našom telefonickom rozhovore už je všetko v poriadku.
    Pekný deň
    Lucie z tímu ČistéDrevo.sk

• Skreslovanie výrobku,vyzerá masívnejšie a je to tenučké drievko
    • Vyhotovenie objednávky trvalo 2 týždne

Reakcia obchodu ČistéDrevo

veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť so zakúpeným tovarom. U produktu je v popise vždy uvedený rozmer aj ďalšie doplňujúce informácie.
    V prípade otázok má zákazník vždy možnosť nás kontaktovať, neváhajte tak nabudúce urobiť. Naša zákaznícka linka je Vám k dispozícii: https://www.cistedrevo.sk/kontakt
    Lucie z tímu ČistéDrevo.sk

• všetok tovar čo prišiel nebol kvalitny, nesedeli predvrtane diery na postielku, nepríjemný materiál detskej plachty, všetko made in Poland a nie čiste drevko..........

Reakcia obchodu ČistéDrevo

veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť so zakúpeným tovarom.
    U produktu, ktorý ste si objednala je dodávateľ uvedený.
    Zákazníkom v týchto prípadoch vždy ponúkame 30-dňovú lehotu na vrátenie tovaru.
    Naša zákaznícka linka je Vám k dispozícii: https://www.cistedrevo.sk/kontakt
    Zuzka z tímu ČistéDrevo.sk