• telefonická komunikácia je rýchla
    • sortiment
    • e-shop, filtrovanie, hľadanie
    • dlhé čakacie doby
    • nie sú uvedené pri produktoch stavy o dostupnosti (na sklade, u dodávateľa, atď)
    • možnosti platby
    • vyššie ceny
    • nie je uvedené nikde, kedy bude tovar doručený

Odkedy som si tovar objednal žiadna komunikácia. Po dvoch týždňoch som volal tovar ešte nemali , po mesiaci som volal to isté. Od 16.2.2024 tovar stále nedorazil. A stále žiadna komunikácia

100%-ná spokojnosť z tovarom

• Nevýhodou je len dva spôsoby platby.

Tovar mi bol dodaný , dobre zabalený a kvalitný 100 %-ná spokojnosť

Spokojený

Príjemná komunikácia

• Rýchle doručenie, bez problémov

...super ústretovosť...

troska dlha doba dodavky

• Primerane siroky sortiment tovaru pre CCC motocykle
    • Dobra organizacia webstranky, a priori moznost hladania prislusenstva podla motocykla
    • OK ceny
    • Neskutocne dlhe lehoty dodania tovaru

Spravil som tri nakupy.. U prveho som reklamoval nespravnu dodanu velkost (vybavene OK), dodanie druheho trvalo takmer mesiac a treti nedorazil ani po mesiaci (stale v stave VYBAVUJE SA).

Dobre

Jediný obchod v ČR i SR který díl měl a po telefonické dohodě ihned zaslal.

Komunikacia 0.bodov mail 3x a potom po 3 tyzdnoch z mojej strany telefonat a uz dalsie 3 tyzdne cakam na odpoved a to sli zavolat obratom ...

Reakcia obchodu ChopperStyle.sk

Dobrý deň pán Michal, ako ste boli informovaný a bolo vám odpovedané na každý email, produkty GIVI, ktoré nie sú na sklade sa objednávajú priamo z Talianska od výrobcu každé 3 týždne, čo znamená, že ak produkt nie je na sklade ani v Taliansku, tak sa na objednávku čaká kľudne aj mesiac. Každopádne, každú takto omeškanú objednávku, zákazníkovi kompenzujeme výraznou zľavou ako "bolestné" aj napriek tomu, že my dopravu a výrobu z Talianska nedokážeme ovplyvniť, obzvlášť nie cez vrchol sezóny, kedy nie ste jediný, kto má o daný produkt záujem. Ďakujeme za pochopenie a prajeme vám a taktiež každému motorkárovi veľa šťastných KM na cestách! S pozdravom tím ChopperStyle.sk

• rýchlosť vybavenia objednávky

Obchod proběhl bez problému.

• Rychle vybavenie objednavky,tovar dodany ako propagovany.

Jsem spokojený.