• Kontaktne cislo je nedostupne
    • Na e-mail nereaguju

• Možno že lepšia cena ako konkurencia
    • Ale nedá sa s nimi skontaktovať, na email poriadne ani neodpovedajú, telefóny nedvihajú. Neviem no. Myslím že podtatná vec.
    • Topánky mi prišli v inej farbe ako som chcel, oni tvrdili že chyba vo výrobe. Ja však tvrdím že majú na stránke zle priradené obrázky ku farbe topánok.

Tovar zatiaľ nebol dodaný a ani ma nik nekontaktoval s termínom doručenia alebo s vysvetlením dôvodu nedodania.

Samovolna zmena objednavky,na dakture chyba ICO,Dic ktore som pri objednavani zadal.

Dobrý den pane Kúdelo,

vaše hodnocení nás mrzí. Za chybu se omlouváme, určitě se nejednalo z naší strany o zlý úmysl, bohužel jsme udělali chybu na skladě :-(

Výměnu zboží a fakturu vám samozřejmě obratem pošleme (poslali jsme). V případě jakéhokoliv dalšího požadavku můžete kontaktovat zákaznickou linku, která je tu pro vás.

Ještě jednou se omlouváme
    Tým Chillisport

• Rýchle dodanie, pekne zabalené, nepoškodené.
    • Nesedela cena.

Mal som zaplatiť spolu aj s kuriérom a dopravou 22,78 eur.Pri preberaní zásielky mi kuriér povedal,že budem platiť 23 eur.Nejde mi o tých 22 centov, ale o princíp. Napíšu jedno a potom pýtajú druhé.

Reakcia obchodu Chillisport.sk

za nepříjemnosti se omlouváme. Bohužel chyba nastala na straně přepravce (řidiče), který po vás vyžadoval jinou částku než je na faktuře.

Problémy s dopravci řešíme.

S přáním pěkného dne
    Tým Chillisport

Objednala som si u vas batoh Osprey Raven 14, ktory som si starostlivo vybrala po zhliadnuti mnohych recenzii. Poznam kazdy detail na nom, velmi ma prekvapilo a sklamalo, ze batoh dosiel s inym vodnym rezervoarom akym bol prezentovany vo vsetkych recenziach.
    Batoh mal obsahovat verziu so srubovacim uzaverom a drziakom na lahsie plnenie ale dosiel obycajny, pravdepodobne lacnejsia verzia.
    Ako je to mozne??

Reakcia obchodu Chillisport.sk

pokud jsem dobře informován, tak firma Osprey přestala vyrábět hydrovaky se šroubováním zhruba před 2-3 lety (neposledy modelový rok 2015).

V současné době dodává s batohy stejné hydrovaky jako mají v oficiální nabídce na svém webu. https://www.ospreyeurope.com/shop/eu_en/hydration/reservoirs-spares

Je nám velice líto, že jste z produktu sklamaná. Batoh můžete samozřejmě bezplatně zaslat zpět a my vám obratem zašleme peníze.

S přáním pěkného dne