• Nízke ceny
    • Nesľubujte čo neviete splniť

Komunikácia cez telefón super, pán bol milý, až mi ho bolo ľúto, keď som objednávku rušil. Ale nech Vaša stránka neukazuje, že je tovar skladom, len aby ste zinkasovali peniaze a potom zistím, že na sklade ho nemáte a musím čakať. Keby som to vedel radšej si priplatím a kúpim inde aj drahšie. Sľúbili ste mi naskladnenie 15.1.2017 a nič. Teraz ste mi zas dávali termín koniec februára 2017. No tento termín je už z mojej strany neakceptovateľný. Potrebujem to k svojej práci a už teraz mi to dosť komplikovalo celú situáciu.

Čo ma mrzí viac, že ste mi toho 15.teho aspoň nedali vedieť, že tovar sa nenaskladnil a čakali ste až nahnevaný zavolám dnes 25.1.2017 a objednávku zruším.

Skúste sa polepšiť, možno niekedy v budúcnosti Váš obchod vyskúšam ešte raz. No nateraz ste moju dôveru stratili.

Objednala som kameru do auta a tovar uhradila. Po 3 tyzdnoch nereagovania zo strany predajcu som ich musela kontaktovat sama. Tovar uz nedistribuovali, neviem preco ho teda mali na stranke. Keby som sa sama neozvala a nepozadovala svoje peniaze spat, som si ista ze by mi ich spolocnost nikdy nezaslala spat sama od seba, alebo nenavrhla dalsie riesenie situacie.

• Všetko , hlavne komunikácie zo strany obchodu.

Skúste možno bude vaša skúsenosť iná.