Zadal som objednávku expresnej objednávky s príplatkom do 24hodin v stredu večer a prišla mi až v pondelok.
    Takže žiadna expesna objednávka .

• Sľubujú rýchle dodanie,ale ani po týždni tovar ešte nedorazil.

Reakcia obchodu Chcem vysávať

Dobrý den, rádi bychom vám odeslali vaši objednávku, ale zvolila jste si platbu bankovním převodem a platba zatím nedorazila na náš účet. Operátorka vás bude kontaktovat a pokusíte se najít důvody vzniklého problému a řešení. Tým chcem-vysavat.sk

som rozčarovaný, lebo vždy bol na vás spoľah

• Zatiaľ nevybavené

Platba za expresne doručenie do 24 je totálny nezmysel. Tovar mi bol doručený o 3 dni neskôr od podania objednávky a zaplatenie poplatku za doručenie do 24 h.

Prekvapila ma nekvallita výrobku ale za plus je ochota riešiť môj problém ktorý vznikol a firma reagovala na vzniknutú reklamáciu férovo a urgentne.
    1mm hre dole ale 1cm ? V dnešnej dobe?

Objednal som pred dva tizdnami , odoslal som peniaze ale tovar este som nedostal

• nedodržanie termínov doručenia tovaru

objednané 14,11 21 dnes 22.11 21 tovar nedodaný a ani neviem kde je!!!

• rychle dodanie
    • vrecka nesedia presne

objednaval som tovar na dobierku do zasielkovne a potom mi pride mail ze zovar neposlu kym ho nezaplatim.

• Dlha cakacia doba.

• Nič.
    • Dodacia lehota

Odporúčam všetkým skúsiť iný obchod.

• Došiel mi tovar iného zákazníka.

• Doteraz čakám na dodanie objednávky. Veľmi dlhý čas!

• neviem prečo ale zatiaľ nič neprišlo!!!!!!!!!!!!!!!!

10 dni od objednavky a tovar nemam, ani ziadne info z obchodu kedy mi ho dorucia

Napriek zaslaniu podrobných parametrov požadovaných predajcom a jeho uisteniu o vhodnosti výrobku, nesedí :(

• dlhá dodacia doba,viac ako 10 dní
  • tovar mi bol doručený ,ale nie je to na moj typ vysávača aj ked objednávku som robil podla typu.Na telefonnom čísle ktore je uvedené na stránke mi nikto nezvyhol ...

• Uvedené vrecká ani zďaleka nedosahujú parametre originálu.

Očakával som, že mi budú doručené originál vrecká eta a zelmer. U eta-y je vrecko oproti originálu otočené o 90° a u oboch chýba posuvná zátka proti vypadaniu nečistôt pri vyberaní vrecka z vysávača!!!