• prehnane ochotný personál

Reakcia obchodu ceskamincovna.sk

Vážime si vašu spätnú väzbu týkajúcu sa nadmerného ochotného prístupu našich zamestnancov. Sme radi, že ste si všimli ich nadštandardné úsilie, aby sme vám poskytli vynikajúcu službu. Zároveň chápeme, že prílišná ochota môže pôsobiť nezvyčajne.

Naším cieľom je zabezpečiť, aby sme vás obslúžili efektívne a profesionálne, pričom si udržiavame rovnováhu medzi pozitívnym zákazníckym zážitkom a vašim pocitom pohodlia. Ak máte konkrétne obavy alebo odporúčania, radi by sme ich vypočuli, aby sme mohli prispôsobiť naše služby vašim očakávaniam. Ďakujeme vám za správu a tešíme sa na to, že vám budeme môcť aj naďalej poskytovať kvalitnú službu. CM

Tovar doručujú už tretí týždeň a stále nič.. je to všetko zaplatené v deň objednania.. žiadna dobierka..

Ako,prepacte,ale poslat mince v igelitovom sacku!!!!!

• Pri mojej objednávke nastali problémy s platbou jednoducho kompetentní nevedeli môjho platbu nájsť (neviem si predstaviť koľko v danom dni takých platieb dostali aby si ich nevedeli sparovat) a nakoniec som sa nedočkala ani slivka prepáčte chyba bola na našej strane...

Velmi dlhá dodacia lehota.Mesiac a viac.

Keďže som očakával mincu kde bola razba rok 2014,kôli čomu som si ju objednal ako to bolo aj na foto a nakoniec mi prišla razba rok 2022,myslím si že sú to zavádzajúce fotky,keby bol aspoň popis o aký rok razby sa jedná,takto mám ďalšiu mincu navyše s tým rokom

• Už 45 dní máte moje peniaze a ja nemám nič.

Milí zlatí.
    Dotazník ste poslali skôr ako som dostal tovar.
    Zaplatené mám, no tovar nie.
    Objednávka 691220293

Tovar som si objednal 4.3. s termínom doručenia 11-14.3. 2022 (čo už je jasné, že určite to nebude v termíne dodané) Do teraz som tovar neobdžal a ani žiadnu informáciu o stave objednávky, len dotazník spokojnosti - čo je trochu trápne...
    Na strane druhej, tovar, ktorý som si objednal 8.3.2022 už je v mieste dodania. ???

• Nie je možné aby som po úhrade objednávky,čakal na tovar dva až tri týždne,dokonca sa mi stalo až pät týždnou.Momentálne mám objednávku uhradenú,ale velkomožný sa nevedia dohodnut či je platná alebo nie,lebo som ju mám uhradit hotovosti.Takto si vážia zákaznikou.Mám ešte sprvene, niake rezervacie aj tie zruším.Cez rok s Vámi obchodovania mi už stačilo.Briestensky

• Nemám tovar

• Doteraz som neobdrzal ziadnu informaciu k objednavke

tovar som ešte nedostala! komunikácia s prepravcom je nedostatočná

• Doteraz ma nekontaktovali a nedali vedieť kde je tovar

Čo si má človek myslieť, keď firma chce hodnotenie, a ani po 25 dňoch od objednania a zaplatenia (a navýšenia ceny), som objednaný tovar a ani vyrozumenie o odoslaní neobdržal. Názor nech si urobí každý sám.

• cena, ponuka

velmi dlha dodacia doba od zaplatenia objednavky po dodanie tovaru

• Nespolahlivost

• Hi
    • Objednavku mi nik nepotvrdil, nie su to male peniaze a nik ssa neozval

Slaba komunikacia na peniaze, ktore obdrzite

Tovar mi nebol nebol doručený..objednávka sa spracováva,blabla-:(

Nemôžem hodnotiť, keď som nič neobdržal.