Veľmi dobré jednanie. Dobrá komunikácia. Už som druhý krát objednal software a pri prvej inštalácii som mal problém s aktiváciou win 10. Bol mi vymenený aktivačný kód bez problémov. Odporúčam.

• Nákup Office 2016 - cena, rýchlosť
    • po roku bolo treba preinštalovať na nové PC - neochota riešiť, naťahovanie času
    • ani po dvoch mesiacoch nedoriešené, lic. kľúč neplatný, za nový chceli znova peniaze
    • ziadna komunikacia
    • dlhsia dodacia lehota

Potreboval som upravit udaje na fakture, ale neodpovedaju na emaily a nedvihaju telefon :(

Vážený zákazníku,

kontaktujete nás prosím telefonicky nebo emailem, at věc dořešíme k Vaší spokojenosti.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. :)

S přáním hezkého dne
    Tým Certasoft

Odporucam

Vážený zákazník,

Ďakujeme za vašu recenziu. Sme radi, že ste s nami spokojní a radi Vám odporúčame ostatných.

S prianím pekného dňa Certasoft

Overené zákazníkmi v Českej republike - https://obchody.heureka.cz/certasoft-cz/recenze/

• Rychli nakup spoľahlivy, Tovar mi bol doručeny v podstate ihned a co je hlavne fungovalo to na 100% A ďalšie plus ušetril som peniaze
    • Nevyhoda žiadna

• Vsetko je v poriadku

Super

veľmi som spokojný

• Rychlost dorucenia
    • Komunikacia

Vsetko prebehlo v uplnom poriadku.

• aktivačný kód fungoval
    • návod je dostatočný
    • reakcia na mail prišla až po týždni

S prianím pekného dňa Certasoft

Super, Windows 10 mi bol dodaný do 24 hodín i s faktúrou s licenčným číslom do 24 hodín. Inštalácia i aktivácia prebehla bez problémov. Hodnotím veľmi kladne.

• rychle dorucenie
    • super ceny
    • ziadne

jednoznacne odporucam - vsetko bez problemov

S prianím pekného dňa Certasoft

Objednala som si Windows home 10. Pred objednávkou na môj dotaz, kedy tovar dostanem, mi bolo povedané, že do 2 pracovných dní. Objednávka a aj potvrdená platba v štvrtok večer, zásielka došla až o týždeň v piatok ráno. Windows OK, číslo hneď akceptované. Komunikácia po objednávke zo strany Certasoftu žiadna (2 dotazy)

• nespolahlivosť
    • nekomunikatívnosť

Tovar mi nedorazil ,neodpovedajú na email a ani neberú telefon tak neviem kedy a či vôbec mi objednávka dorazí ked je viac ako týžden odoslaná som sklamaná.

Ďakujeme za vašu recenziu.

Kontaktujte nás prosím telefonicky a nebo emailem na [email protected], zjistíme kde je problém.

S prianím pekného dňa Certasoft

• Asi najlacnejšie originálne Microsoft operačné systémy. Určite sa oplatí.

S prianím pekného dňa Certasoft

• pán Tesařík z Certasoftu bol zo začiatku ochotný a nápomocný
    • keď pravdepodobne zistil, že Windows 10 Home mi v mojom špecifickom prípade nepôjde, odmlčal sa, nereagoval na maily ani telefonáty, a asi už len vyčkával, kým zaplatím dobierku. Nezaplatil som.

Tým nechcem povedať, že ostatní zákazníci v obchode Certasoft nepochodia; môže sa stať že áno.

• Rýchlo, kvalitno, vynikajúco.

• Okamžite mi zaslali do SMS správy Product Key k Windowsu
    • Product Key, ktorý mi bol zaslaný do SMS sa nezhodoval s Product Key na štítku, musel som už v nainštalovanom Windowse zmeniť Product Key

• Neodporúčam tento obchod
    • Windows som kúpil a prišla mi licencia na office
    • Nikto mi není ochotný zdvihnúť

obchod nie je zlý ale niektorý ľudia by sa mali zaoberať iným a nie Zákazníckej podpore pretože ich prístup ku klientovi je neprofesionálny. Chcem poďakovať pánovi Tesaříkovi ktorý je vskutku profesionál a snaží sa pomoct na rozdiel od niektorých ktorý len urážajú bez konštrukčného riešenia problému

• Nepoužitelný produkt

Nepodarila sa inštalácia nieto ešte registrácia . Čistá strata. Nikomu nedoporučujem kupovať .