• Rýchla dodávka tovaru a ešte aj s darčekom.

• dobré ceny
    • rýchlosť dodania

Objednával som v obchode prvýkrát a som s priebehom aj obsahom objednávky veľmi spokojný.

• najlepsia cena na trhu mnou vybrane naradie
    • ako jeden z velmi mala shopov, drzi tuto znacku
    • ako bonus bolo prislusenstvo za niekolko desiatok eur
    • ako darcek, kvalitna sada bitov do srubovacky
    • dodanie do dvoch dni

• Vyrobky
    • Darcek k objednavke

Dostala som tovar v poriadku, som spokojná

• Výborný prístup predávajúceho

Ďakujeme za feedback ;)

Okrem potvrdenia objednávky a požiadavky na ohodnotenie nákupu nulová komunikácia. Žiadne upozornenie na odoslanie zásielky. Neviem, načo pri zadávaní objednávky zadávam meno a kontaktné údaje, keď je zásielka poslaná bez identifikácie príjemcu a doručená v rámci firmy hocikomu (ktorý samozrejme nemá šancu zistiť, komu tovar patrí). Rozhodne preto neodporúčam platbu vopred!

Reakcia obchodu CentrumNaradia.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za problém pri doručení. Je možné, že v adrese nastala chyba a nebolo vyplnené správne meno adresáta.

Vyjadrenie k druhej pripomienke. Neposielame informáciu o zaslaní tovaru, nakoľko pokiaľ spĺňame termín dodania, ktorý je uvedený pri produkte (tovar, ktorý nie je skladom max do 14 dní, tovar skladom do cca 2 dní), nekontaktujeme zákazníka o odoslaní tovaru. Napriek tomu ďakujeme za feedback a porozmýšľame nad zmenou tejto možnosti. :)

• ponúka tovar, ktorý nechce dodať, ponúka rúška respirátory, dá sa to normálne objednat a po pár dnoch mi napíšu, že ich dodať nemôžu, lebo podla nejakej smernice to nieje možné, tak to neponúkam a nepredávam !!!!
    • nedoporučujem, inde poslali bez najmenších problémov

neodporúčam

Reakcia obchodu CentrumNaradia.sk

Dobrý deň, áno máme v ponuke respirátory, ale podliehajú zákazu predaja s VÝNIMKOU OPRÁVNENÝCH OSÔB, ktoré definuje Zákon č. 69/2020 Z. z. Zákon o mimoriadnych opatreniach v súvislosti s COVID-19. Odkedy je platný nový Zákon č. 69/2020 Z. z. máme na stránke pri produkte ako upozornenie uvedené, že tovar nepredávame neoprávneným osobám. Taktiež je uvedené, že Vás po vytvorení objednávky budeme kontaktovať so zaslaním formulára, kde prehlásite, že máte oprávnenie nakupovať respirátory. Napriek upozorneniam ste objednávku vytvoril a vyhlásenie Vám bolo zaslané. Vy ste vyhlásenie nevyplnil, nakoľko zrejme nespadáte do skupiny oprávnených osôb, firiem nakupovať ochranné pomôcky, a teda sme Vám tovar nemohli zaslať. Z našej strany by to bolo PORUŠENIE ZÁKONA. A teda z toho vyplýva, že pokiaľ Vám tovar predali inde, porušili zákon. Ako predajca nemáme pocit, že by sme Vám nevyhoveli, alebo zavádzali. Všetky upozornenia sú uvedené pri produkte.

Jednoznačne prebehlo všetko v poriadku, rýchle dodanie tovaru . . .

Reakcia obchodu CentrumNaradia.sk

Radi poslúžime aj nabudúce :)

• Ani mesiac od objednávky mi tovar nebol doručený napriek informácii na webe o dostupnosti do 14 dní.

Reakcia obchodu CentrumNaradia.sk

Mrzí nás, že Váš nákup cez eshop považujete za zlú skúsenosť. Pri Vašom produkte bola síce napísaná doba dodania 14 dní, ale žiaľ, náš dodávateľ nám nevedel napriek našej urgencii zabezpečiť daný tovar v požadovaný termín, čo sa obvykle nestáva. Preto Vás náš obchodník včas informoval o predĺžení dodacej lehoty vzhľadom k nedostupnosti tovaru. Po Vašom schválení dodanie tovaru nakoniec prebehlo. Mrzí nás, že to vnímate ako negatívne hodnotenie, tento proces sme však nevedeli urýchliť.

• Som spokojný s ich jednanim a rýchlym dodaním tovaru
    • Zatiaľ nič

Reakcia obchodu CentrumNaradia.sk

Sme veľmi radi za Vašu spokojnosť :)

Prehľadná stránka, výborné popisky, poriadne obrázky, nevtieravá ponuka poradiť ... Palec hore

Reakcia obchodu CentrumNaradia.sk

Ďakujeme za pochvalu, ceníme si to ;)

Rýchle vybavenie, rýchla dodávka. Čo viac si želať ?

Reakcia obchodu CentrumNaradia.sk

Skvelé, radi vidíme spokojných zákazníkov.

Promptná reakcia, rýchlel doručenie, bezproblémová komunikácia s kuriérom.

Reakcia obchodu CentrumNaradia.sk

Teší nás Vaša spokojnosť.

• Rýchlosť doručenia

Ďakujeme :)

Maximálna spokojnosť , rýchle dodanie zakúpeného tovaru.

Reakcia obchodu CentrumNaradia.sk

Super. Tešíme sa vašej spokojnosti :)

okamžitá reakcia
    rýchle doručenie zásielky

Reakcia obchodu CentrumNaradia.sk

Ďakujeme za hodnotenie Mojmír. Budeme radi, ak nám napíšte na [email protected], s čím ste boli nespokojný, keď je vaše hodnotenie iba 1 / 5 napriek tomu, že vám tovar dorazil do 3 dní a pozitívne vnímate našu okamžitú reakciu a rýchle doručenie zásielky.

Tím TECHNIA.

• RÝCHLOSŤ

Reakcia obchodu CentrumNaradia.sk

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Radi vás obslúžime aj nabudúce :-)

• Skladom, rychle vybavenie objednavky

Super! Tešíme sa :-)