nekomunikuju ,neviem kde je moja objednavka

Aktualizacia 28.12.21 9:10 :
    preveril som osobne vasu zasielku:
    Nas tym s vami od zaciatku jasne komunikoval a prepravca vas nevedel opakovane zastihnut, je nam preto luto, ze pisete takuto nepravdivu recenziu.
    Trasa vasej zasielky: tovar ste mohli obdrzat hned na druhy den po vasej objednavke.
    Pekny den zelame.

28.12.21 9:02
    Pan Karol, mrzi nas vasa skusenost, je to zvlastne... Nas tim je standardne v praci, online chat spravujem osobne aj cez sviatkove dni, FB Messenger, Instagram sme takmer stale online a na vsetkych platformach, emaily nam bezne funguju, telefony dvihame vsetky...
    Cize komunikujeme.
    Nerozumiem teda kde sa vasa otazka mohla "zaseknut".
    Kedze nemam na vas iny kontakt, prosim skuste nam akokolvek dat vediet ktora presne je vasa objednavka a zistime o vasej zasielke co sa da. Skuste pouzit online chat na nasom webe, alebo email [email protected]
    Na dorucovanie pouzivame kuriersku spolocnost SPS a uvidime co mozeme pre dorucenie vasej objedanvky urobit.
    Vas Celimed - OMRON.

• Drahšie ako všade inde.

Dobry den,
    mrzi nas vasa skusenost, pokial nam chcete poradit so zlepsenim prehladnosti a komunikacie, budeme velmi radi, napiste prosim na [email protected], alebo nas kontaktujte telefonicky a obratte sa na spravcu webu.

Co sa tyka cien, suhlasime, nie sme najlacnejsi eshop. Ani nechceme byt, nakolko by sme neboli schopni zabezpecit znacke OMRON prislusne servisne sluzby, ktore k takemuto menu neoddelitelne patria.
    Sme oficialne zastupenie OMRON pre Slovensko a snazime sa poskytovat najlepsie sluzby pre vase istoty a komfort pouzivania vasho pristroja.

Dari sa nam to uz viac ako 20 rokov a sme radi, ze nasi klienti po celom Slovensku to aj ocenuju, co mozete vidiet aj z dalsich recenzii.
    Ak sa nam vo vasom pripade nepodarilo naplnit vasu spokojnost, je nam to luto, avsak je bezne, ze vzdy a kazdemu sa vyhoviet na 110% neda.

Vzdy je vsak priestor na zlepsenie a teda budeme radi ak nam v tom pomozete.

S uctou, tim Celimed, s.r.o. - OMRON Slovensko

Objednala som si inhalator obchod sa mi vobec neozval koli vyzdvihnutiu.uz mam z alzy druhy..neodporucam

Dobry den,
    za vzniknutu situaciu sa hlboko ospravedlnujeme, situaciu uz riesime a snazime sa s vami skontaktovat a zistit co presne sa stalo.

S uctou, tim Celimed, s.r.o.

Aktualizacia 22.3.2017:
    Je nam luto, ale bolo s vami komunikovane a poslali ste vraj pana pre tovar, ktory si ho zatial nevyzdvihol.
    Na email ste zatial nereagovali a vas telefon nam vzdy konci len zapipanim namiesto zvonenia:

Meno Adriana
    Priezvisko M########A
    Ulica Wehrgasse 4/6
    PSČ 7210
    Mesto Mattersburg
    Telefón +43#####49###48
    E-mail a#####a.s#####[email protected]

Ak sa nemylime, toto by mali byt vase kontaktne udaje, prosim ozvite sa nam na [email protected] - sprava eshopu.

• V obchode nepočítajú s možnosťou, že by k nim mohol prísť zákazník autom (však najbližšia zástavka na znamenie je len 500 metrov vzdialená). Parkovacie miesta boli buď obsadené, alebo zablokované paletou.
    • Keď som zaparkoval vo dvore, prišla zamestnankyňa so služobným autom a slušne ma poprosila, aby som jej uvoľnil miesto.
    • Upozornil som ju na tento problém a (navždy) som odišiel.

Podnik vhodný na podnikanie v socializme. Náš zákazník, náš poskok. Odporúčam expanziu do Severnej Kórei.

Reakcia obchodu CELIMED – OMRON

Dobry den, mrzi nas vasa zla skusenost, avsak nasa spolocnost je v prvom rade oficialne zastupenie znacky - distribucna a servisna spolocnost, nie e-shop v centre mesta napr. s drive-in vydajom 7000 poloziek tovaru denne. Vasu zasielku ste mohli riesit aj kurierskou sluzbou a v konecnom dosledku presny popis ako sa k nam dostanete ste urcite pred cestou k nam cital: http://www.celimed.sk .
    Palety na dvoch parkovacich miestach su z dovodu aby na nich neparkovali nakladne auta a kamiony nakolko pod tymito miestami su otvorene priestory a nosnost "stropu" to nedovoluje. Cize je to pre vasu bezpecnost. Ak vas kolegyna poprosila o zmenu parkovacieho miesta - asi mala na to rozumny dovod - napriklad sme ocakavali prichod zasobovacieho auta - dovodov moze byt dalsich niekolko.
    Verim, ze s vasim pristrojom a nasimi sluzbami budete nadalej spokojny, tak ako momentalnych 95% zakaznikov nakupujucich u nas.
    S uctou, tim Celimed, s.r.o.

P.S. Ospravedlnujem sa, ale reakciu pisem v podobnom tone ako je vasa recenzia.

• KURIER MA NEKONTAKTOVAL.
    • ZASIELKU NECHAL NA POŠTE 4 NAMIESTO POšTY 42

Obchod doporučujem,ale radšej osobny odber ako kuriera ,pretože zaplatite poštovne a zasielka vam je doručena uplne inde takže musite si aj tak ist pre nu na opačny koniec mesta.

Reakcia obchodu CELIMED – OMRON

Je nam luto vasej nespokojnosti s kurierom, nie je to u nich bezna prax, ale vas podnet im samozrejme preposleme.
    Ak sa rozhodnete pre dalsi nakup u nas, prosim kontaktujte nas, vasu nespokojnost mozeme ciastocne "kompenzovat".