• Žiadna
    • Prišiel som o peniaze naštastie len o cca 23 eur. Ale to ako reaguje pán majiteľ a klame nezažijete nikde.
    • Škoda že som si neprečítal recenzie

O jednal som si na tejto stránke viničovú sadenicu. Tá mi prišla ako som dodatočne zistil bez koreňov .
    Žiadal som pána o vrátenie peňazí, alebo zaslanie druhej zakorenej rastliny. Riešil som to s majiteľom hneď od prvého dňa telefonicky aj mailom. Navrhoval nech počkám, že rastlina sa niako spamätá. Tak som čakal a potom som zistil, že nemala absolútne žiadne korene, čo by ma ani nenapadlo ,že by mal niekto odvahu to takto poslať.Potom nasledovali výhovorky typu to doprava, ze som to nepolial a nakoniec že som si korene vytrhal sám!!! Potom som napísal recenziu na pána majiteľa na google. Odporúčam si prečítať. Sú tam aj fotky. Je to chronický klamár a jeho jednanie je na najnižšej možnej úrovni. Je maximálne vulgárny .
    Dochádza u neho k zneužívaniu osobných údajov jeho klientov. Zverejňuje tieto údaje na internete. Osobne to idem ďalej riešiť. Nenechajte sa ním zastrašiť.

Reakcia obchodu CD Inter Ltd.

Odrezky nepredávame a nezakorenené sadenice podľa mňa neexistujú. Vyklíčená rastlina bez koreňov také nepoznáme a nepredávame. Ak Pánovi sadenica zhnila, alebo "upravil" korene je to už na ňom a jeho svedomí ... nebudeme už riešiť kde sa stala chyba pre jeho aroganciu a prístup. Uvádza, že zásielku s majiteľom od prvého dňa riešil, telefonicky, alebo mailom. Reklamáciu sa ani nepokúsil riešiť v zmysle zákona do 14 dní, tak nech verejne neklame.
    Reklamácie sú vybavované v súlade so zákonom č. 250/2007 Z.z.., zák. č. 40/1964 Zb. Občianskym zákonníkom v platnom znení, resp. zák. č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v platnom znení.
    Nech predloží doklad o vrátení tovaru ... Taký doklad nemá lebo to neurobil. Prečo tak neurobil možno preto, že si ju nechal, rastie mu a chcel ešte jednu. Nafotil inú a zaranžoval podvod. Chcel dobehnúť druhého.
    Bola mu aj ponúknutá druhá sadenica (tú si však po slovnom agresívnom útoku voči nám nebol už prevziať!!!). Sadenica nafotená pri sadení aj s koreňovým systémom aby videl čo posielame. Tu sa nedajú pridať fotografie priesad, inak by sme pridali.
    Prejavili sme maximálnu ústretovosť a ochotu. Pánovi R.T. Sučany však nejde o sadenicu, ale o osočovanie a ohováranie. Je to jednoznačne konfliktný človek.

Nemáme záujem nikoho nikdy poškodiť, chyba sa môže stať na ktorejkoľvek strane a čestnosť priznať sa priznať si chybu my dokážeme. Pán R.T. Sučaný nereklamoval doteraz v zmysle zákona, jeho štýl bolo a ako vidíme zastrašovanie, verejné ohováranie ... nebudeme sa už rozpisovať.
    Vždy sa snažíme aby každý zákazník bol spokojný,...i keď nemá pravdu a nepostupuje tak ako má ...

Verejne tu napíšem opakovane. Pán R.T. Sučany môžete si prísť osobne vybrať, sadenicu Vám dáme zdarma. Túto ponuku už raz dostal.

• nedodá všetok objednaný tovar, ani po uznaní chyby
    • arogantná komunikácia
    • "chyby" nie sú náhodné, je to ich nástroj na okrádanie na poštovnom

Je to podvodník, poslal iba desatinu tovaru. Chybu uznal, ale nechcel doposlať zvyšok tovaru, že si mám urobiť novú objednávku. Alebo si mám nájsť kuriéra a pýtať si od neho poštovné nazad. Robí to systematicky, láka na nízku cenu tovaru, ale ten nedodá a okráda ľudí na poštovnom. Nikdy tu nekupujte.

Reakcia obchodu CD Inter Ltd.

dosť zvláštna recenzia a urážky s označením podvodníka od pána Z.N. Štúrovo, požiadal som o identifikáciu, tá sa podarila a možno podám aj oznámenie na daného človeka za nepravdivé ohováranie...
    Ďalej si dovolím jednoznačne napísať, že nikdy sme nikomu nezaslali desatinu tovaru! Ročne vybavíme niekoľko tisíc objednávok. A v prípade nejakého problému sa vždy so zákazníkom dohodneme telefonicky, alebo mailom a vyriešime podľa želania zákazníka.
    Ak je nespokojný zákazník môže tovar aj do 14 dní bez problémov vrátiť bez akéhokoľvek vysvetlenia a peniaze v plnej sume sú vrátené. Platí to jednoznačne a aj zo zákona. Prečo to neurobil?
    Pýtať si poštovné nazad? Pri dodanom tovare? Zásielku si ponechal, to som ešte nepočul o OKRÁDANÍ NA POŠTOVNOM ako uvádza ...prepáčte musím napísať ... takýto nezmysel. Poštovné si účtuje pošta, prípadne prepravca kuriér. Ako ho my okrádame na poštovnom?
    Chybu sme uznali uvádza, áno nemal kompletný tovar bol o tom programom e-shopu informovaný a keď že je zo Zázrivej, chodievame do Oravskej Lesnej to je priamo cesta cez Zázrivú a na Vychylovku, ponúkli sme mu dovoz nedodaného tovaru osobne! ON TO ODMIETOL! Prečo?
    Či je tovar skladom je uvedené pri tovare a aj pri uzatváraní objednávky pred jej odposlaním je na hornej lište informácia ktorý tovar práve nie je dostupný. E-shop je nastavený tak, že dovolí objednávku do záporného stavu.
    Sú tovary, ktoré dopĺňame dva krát do týždňa preto je možné objednávať i do záporného stavu, sú tovary ktoré máme raz za týždeň, raz za mesiac, či raz za rok. Tovar objednávame prevažne priamo od výrobcov, či zastúpení firiem, preto máme možno lepšie ceny, ale musíme pri niektorých objednávkach dodržať paletové odbery podľa požiadaviek výrobcov... preto niektorý tovar nie je u nás tak skoro dostupný.
    Pre zaujímavosť čerstvá skúsenosť tovar sharp zo zastúpenia v EU v českej republike dodanie trvá 5 týždňov ... čistá katastrofa ...!!!
    Ak tovar nie je skladom kupujúcemu voláme, alebo zašleme informáciu mailom.
    K okrádaniu na poštovnom len toľko, poštou tovar nezasielame -musí to byť skutočne len výnimočne - používame zmluvného kuriéra a to čo účtuje kuriér nám, platí zákazník. Tak že nemáme ako okrádať zákazníka na poštovnom. Žiadnu prepravu nemáme zdarma. Balné je grátis i keď balíme aj do na mieru vyrobených kartónov, ktoré neúčtujeme.
    Neviem čo viac narýchlo dodať ... len toľko snáď nech si čitateľ sám urobí názor kto tu je viac arogantný či anonymný pisateľ, alebo my.

Dôrazne sa ohradzujem voči zmazaným recenziám Heurekou kde je uvedené:

Recenzia bola odstránená z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.

Verejne žiadam Heureku aby veci dala na pravú mieru. Žiadne obchodné podmienky som NEPORUŠIL.

• - žiadne
    • Objednali sme 2 kalkulačky, poslali jednu aj to iný model ako v objednávke. Pochybili, stáva sa, chybu uznali. Náklady však na zaslanie späť nie sú ochotný znášať (náklady prevyšujú hodnotu kalkulačky) a zároveň avizovali, že poštovné na zaslanie ešte nedodanej kalkulačky (dodajú za 1-2 mesiace!) nám taktiež budú účtovať, pričom svojvoľne zaslali len jednu kalkulačku, bez toho aby nás na to upozornili a dali na výber. Pán majiteľ je správa arogantne, chýba mu proklientské a slušné správanie sa (nepustil k k slovu a zavesil telefón).

Je neuveriteľné, že takýto obchod stále existuje, pán majiteľ je arogantný, chýba mu slušné správanie sa (nepustil k slovu a zavesil telefón). Keďže sa s ním nedá dohodnúť a ani viesť dialóg, podali podnet na obchodnú inšpekciu. Keby šlo len o 5 eúr, ani by nás nenapadlo písať túto negatívnu recenziu, avšak takéto správanie sa je prípustné. Pán majiteľ by sa mal zamyslieť nad tým, či mu to stojí za stratu dobrej povesti. Neodporúčam nakupovať v tomto obchode.

Reakcia obchodu CD Inter Ltd.

Musím len poľutovať, že pán Z. N. Štúrovo, si na dvoch miestach jeden krát pri tovare, druhý krát pri odosielaní objednávky nevšimol údaj, že kalkulačka nie je skladom. Teda ju ani nemohol v zásielke dostať a tvrdenie, že dodajú o 1-2 mesiace tiež nie je pravdivé, nakoľko na uvedený typ bola výroba ukončená a skončilo sa s jeho predajom. Bola mu v maily, ktorý doteraz máme ponúknutá kompenzácia uhradenie všetkých nákladov nad rámec zákona práve na prepravnom kuriérom napriek tomu, že sme nepochybili ....
    Pán Németh sa však v telefonáte správal arogantne a vyhrážal sa úradmi a ako on zatočí budete ľutovať atd. S podobným správaním som sa nestretol. Dokonca v ďalšom maily sa sám zahral na právnika či advokáta s menom Robert Németh mail.: [email protected] a opakovane zastrašoval ....... Po zaslanom maile znovu volal, keď som mu vysvetlil, že mám míting a nech zavolá neskôr odpoveď bola nemal som zdvihnúť a znovu sa len vyhrážal a zastrašoval. Nedalo sa s ním slušne rozprávať.
    Obrátil sa aj na SOI Slovenskú obchodnú inšpekciu, avšak tá po preverení nám dala za pravdu. A to prepravné kuriérom s doručením do 24 hodín o ktoré mu LEN šlo bolo 5,50 €. V recenzii neklame keď píše "Keby šlo len o 5 eúr, ani by nás nenapadlo písať túto negatívnu recenziu, ...Bol to chudák, ktorý najskôr odsúhlasil prepravné a následne sa nekalými prostriedkami ich snažil získať späť. Ďalej už píše len o vlastnej arogancii.

• Super Bio kvalita
    • tovar prišiel na druhý deň

• Dobré ceny, príjemná spolupráca
    • Na tovar sa dlho nečaká
    • Veľký výber

• Pravidelny odber. Vždy spokojný
    • Tovar pride na druhy den od objednania
    • Kvalitné produkty

• Rýchle dodanie zásielky
    • Nízka cena
    • Skvelý zákaznícky servis

• Najnižšia cena akú som našiel
    • Výborná kvalita tovaru
    • Dobrá a priateľská komunikácia s predajcom

• Neviem ci je to umysel, ale pri kupovanom produkte, ktory sa predava po baleni, maju cenu za jeden kus z balenia, co je uplne smiesne, kedze kazdy v porovnavani mal cenu za balenie a tym padom ak si neprecitate popis produktu priamo na stranke tak si objednate balik o 40% drahsi ako je jeho najnizsia suma, ale v porovnavacom liste bude figurovat ako najnizsia suma.

Mrzi ma to, ale neodporucam. Urcite budu mat viacej takychto produktov. A tym padom je to klamliva informacia pre zakaznika. Ja som zaplatil o 40% viacej, ako som vo vysledku mohol.

Reakcia obchodu CD Inter Ltd.

Mrzí ma, že pán anonym kudarias, si správne neprečítal jasne uvedené cena pri batériách je za 1 ks. Batérie môžu byť balené rôzne ako 2 - balenia i ako 4 - balenia a sú aj viac balenia, záleží na dodávke. Tak je u nás jasne napísaná cena za kus. Myslím si že kupujúci zákazník aj podľa ceny si pri tomto tovare môže sám posúdiť či je to cena za kus, alebo cena za štvorbalenie. Batérie sme predávali i po kuse, tak sme tam nemohli uviesť cenu za štvorbalenie.