• Komunikacia

Kedze mi objednavku zrusili bez udania dovodu a to az po niekolkych dnoch cakania od objednania tovaru. Povazujem tento obchod za nespolahlivy a neseriozny, Navyse, po precitani niekolkych recenzii na tento obchod zistujem, ze moj nazor sa stotoznuje s viacerymi zakaznikmi.

• snazim sa dovolat do obchodnu a nic, na email nikto neodpoveda... funguje vobec tento obchod???

zatial nechcite vediet, lebo fakt neviem co robit

• prietahy,

• Objednaný tovar mi nebol doručený objednal som ho v nedelu a potreboval som ho v piatok. V stredu som volal a ubezpečili ma že do piatka príde, tak som sa s nimi dohodol že si ho osobne prevezmem nakoľko ho súrne potrebujem na sobotu. V piatok som im volal či si môžem tovar vyzdvihnúť a pani mi oznámila že ho nemajú.

U mňa má tento e-shop 0 bodov. Neodporúčam pokiaľ tovar potrebujete do týždňa.

Reakcia obchodu CentralComputing.sk

Dobrý deň, robili sme všetko preto aby ste tovar dostali včas. Avšak keď nám dodávateľ tovar nedodal, my sme si ho sami vyčarovať zo vzduchu nemohli. Mrzí nás táto situácia, pretože spokojnosť zákazníkov je u nás na prvom mieste.

• Komunikácia
    • DPD
    • Web + prehľad webu
    • A veľa daľších +
    • Absolútne nič !

Super obchod, môžem len odporučiť.

je to dobbre najlepsie

• nakolko som nikde nečital že telefon ktory kupim nema slovenske menu,teraz v 62 rokoch sa mam učit cudzie jaziky ,je to nezodpovedny predajca,,

hovorim si je to seriozna firma tak preco nie lakal ma nazov obchodu,a pritom Bratislava neoporucam, to predca nie je jednanie zo zakaznikom,ja mam invalidny dochodok 392e a takto dopadnut tak to je niečo určite nie -nikdy v mojom živote už nic nechcem cez internet,velmy pekne dakujem,takto niekoho napalit

Reakcia obchodu CentralComputing.sk

Dobrý deň, pri každom našom telefóne dovážanom zo zahraničia sú uvádzané jazyky v ktorých je daný telefón lokalizovaný. Sú vypísané v krátkom aj dlhom popise produktu a tie sú na viditeľnom mieste.

• Skvelý obchod doporučujem!!!

Zakúpil som micro SD.Tovar prišiel v poriadku a rýchlo.Velký sklad doporučujem

• Telefonicky overena objednavka, tovar doma za 2dni. Super cena.
    • Nic

Velmi kvalitny obchod. Objednavku potvrdili telefonicky a termin dodrzali bez problemov. Odporucam !

Videl som v tomto obchode dobru cenu. Kedze manzelka robi na tej istej ulici ako pisu ze su, chcel som tam pozriet osobne. Na danej adrse o takejto firme ani chyru ani slychu. V takom obchode by som nekupil teda ani kabel za 2 eura, nieto este telefon za 200.

Reakcia obchodu CentralComputing.sk

Sme internetovy obchod ktory predava na objednavku.
    Vasu objednavku neevidujem pod menom abstinent.
    Neviem na aky tovar ste sa prisli pozriet ale vacsinu objednavame z externeho skladu co sa tyka telefonov tak skoro vsetky. Budeme velmi radi ak nas pridete navstivit.
    Adresa je Údernícka 3 a vo vchode je zvoncek s nasim logom. Planujeme sa stahovat do centra mesta buduci mesiac a otvarame novu prevadzku v tri niti behom dalsieho preto by bola reklamna tabula zbytocnou investiciou.
    Dakujem

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.