• zatial ziadne
    • dlzka dodania tovaru a takmer ziadna komunikacia a nedvihanie telefonu.

neodporucil by som ho.

objednala som si tovar, už je 23 dní ododňa objednávky. Doteraz mi tovar neprišiel, ani žiadny mail v akom stave je objednavka a ani sa k nim nedá dovolať, ako keby bolo číslo zrušené.

Reakcia obchodu Care Life

Vážená pani, síce menom pod ktorým tu vystupujete nie je meno objednávateľky, ale pokiaľ si spomíname robili ste omylom niekoľko objednávok za sebou, ktoré sme následne spolu telefonicky museli pracne rušiť a meniť.
    Prosím nezavádzajte nepresnými informáciami, vaša objednávka je podľa obchodných podmienok v termíne od pripísania úhrady. Telefónne číslo je funkčné a v prípade obsadenia linky je nutné opakovať hovor alebo zaslať email, na ktorý vždy odpovedáme!

tím Carelife

• neda sa dovolat na ziadne cislo. absolutne ziadna informovanost o dodavke tovaru.

Reakcia obchodu Care Life

Na našu infolinku sa dá dovolať v pracovné dni od 9:00 do 16:00 hod, pokiaľ sa nedovoláte stačí zaslať email s dotazom na Vašu objednávku.
    Lehoty na doručovanie objednávok sú u nových klientov po pripísaní platby v rozmedzí 10-14 pracovných dní u tovaru, ktorý je na centrálnom sklade v Anglicku. Všetky podrobné informácie sú na našich stránkach transparentne uvedené v obchodných podmienkach a sekcii Doprava a doručovanie. Odporúčame si vždy pred objednaním uvedené podmienky prečítať, pokiaľ máte akúkoľvek otázku stačí nám napísať email na naše info emaily, máte to bez nákladov a prípadné reklamácie ak sú však oprávnené riešime k spokojnosti zákazníka vždy písomne.