• Tovar zakúpený pred 8dnami a zatiaľ nedorazil a a ani o formácia o omeškaní alebo kedy očakávať neprišla.

děkujeme za hodnocení.

Na eshopu, v košíku i v emailu s potvrzením objednávky bylo výrazně uvedeno, že ve vánoční sezóně se může expedice objednávky opozdit o 1-3 dny. Nicméně, 2 dny se čekalo na platbu objednávky (do té doby se logicky neexpeduje).
    Po přijetí platby bylo následující den odesláno, s tím že byl odeslán i email s informací o odeslání včetně odkazu na sledování zásilky. Ta byla také v den udělení hodnocení doručena.

Martin, Capi-cap.cz

pisala som vam email a doteraz nám nebol balik doručený malo to byt poslane do packety Slovenko balik bol predom zaplatený

Reakcia obchodu Capi-Cap

přesto, že jsme Vám 19.12. zasílali email o chybějící platbě, přišla od Vás reakce až 28.12. večer.
    Následně jsme díky zaslaným podkladům špatně zaslanou platbu dohledali a zásilku odeslali.

• Drahé

• ponukali tovar a nemali ho!!! a mne ušiel termín poslať ako darček do zahraničia!

Reakcia obchodu Capi-Cap

máte pravdu, že u jednoho produktu z objednávky jsme měli vystavenou špatnou fotografii (jinou barevnou kombinaci křídel a vlasů víly). Zboží jsme však skladem měli.

Když jste nám v neděli po vytvoření objednávky volal, požadoval jste dodání do konce týdne, abyste mohl v pondělí poslat do zahraničí. I přes obrovské vytížení a avizované opoždění expedice jsme vaši objednávku řešili přednostně, aby se to stihlo.

Když jsem vám po zjištění špatného fota volal, najednou jste balík musel posílat do zahraničí už ve středu ráno...

• Klamanie zákazníka
    • Neodpovedanie na e-maily
    • Neskoré odosielanie tovaru
    • Neschopnosť reklamácie či vrátenia tovaru
    • Vyhýbanie sa problémom

Nakupujem cez internet už takmer 10 rokov, z celeho sveta objednavam tovar, no takýto prístup ako v tomto obchode som ešte nezažil, nezvyknem písať negatívne recnezie, ale ak to má niekomu ušetriť peniaze a čas, tak som si povedal, že to urobím.

Objednal som si puzzle, prišli po 8 dňoch od objednávky (aj keď v popise bolo, že tovar je skladom posielajú do 2 pracovných dní), otvoril som ich a všetky dieliky boli rozpadnuté, podlač odlepená od kartónu, úplne nepoužitelné. Tak som kontaktoval obchod, prislúbili mi vrátenie tovaru cez zásielkovňu. 2 týždne som im tam písal, ani jedna odpoveď na e-mail, volal som im niekoľko krát, zrušili ma ihneď, nakoniec konečne dvihli, vysvetlil som im kde je problém, ticho v telefóne, nič, len dych a po pol minute zrušeny hovor. Znova som volal a volal, ozval sa znova ten istý pán, prislúbil vrátenie, prešli ďalšie 4 dni a znova nič. Nemám ani tovar, ani peniaze.

Samé výhovorky typu, "videl som, že ste pisali, ale nemal som čas odpovedať, určite to napravím" a podobné reči.

Rozhodne nikomu neodporúčam nákup v tomto obchode, vrátenie, reklamácia či riešenie problémov je tu úplné tabu.

Dobrý den, pane Sulíre,

děkujeme za zpětnou vazbu. Celý nákupní proces jsem důkladně prověřila a nemyslím si, že jsme pochybili pro udělení takového hodnocení.

1) zboží jste si objednal ve státní svátek, za 2 prac. dny jsme jej odeslali a třetí pracovní den byla zásilka připravena k výdeji - viz https://tracking.packeta.com/sk/?id=1534935870
    Ano, mimo sezónu jsme rychlejší, ale zdržení jsme na eshopu i v košíku zcela transparentně uváděli - https://ibb.co/CBmrHDg a u doručení uvádíme Zásilkovna (1-3 pracovní dny), což bylo i v tomto náročném období dodrženo.

2) Mrzí nás, že puzzle bylo z výroby vadné, ale do originál zafóliované krabice s puzzle bohužel nevidíme a nemáme možnost tomu nijak předejít.

3) V den vyzvednutí (út 24. 11.) jste nám v 15:47 zaslal email s fotografiemi poškození, ve stejný den v 16:18 (tj. za půl hodinu) Vám manžel volal pro vyřešení reklamace. Omluvil se Vám za chybu výrobce a informoval Vás, že bohužel nový kus nemáme. Následně jste mu oznámil, že to zkusíte řešit přímo s výrobcem Ravensburger.

4) Následně jste nám 4.12. volal - 1. hovor zmeškaný, 2. hovor přijatý, ale v průběhu asi bohužel vypadl a hned následně třetí, kde jste se dohodli, že nám teda zboží vrátíte, protože se Vám Ravensburger vůbec neozval.
    Přislíbili jsem Vám, že pro Vaše pohodlí Vám zkusíme zaslat kód na vrácení zboží přes Zásilkovnu.
    Protože jsme byli přehlceni odesíláním přijatých objednávek v letošní náročně vánoční sezóně, manžel Vás požádal o strpení, že to bude pravděpodobně až po víkendu, protože musíme zjistit detaily, zda je aktuálně možné na Slovensku odesílat zpětné zásilky na naše náklady. S tím jste souhlasil.

Jakmile nám zboží od Vás dorazí k reklamaci (zatím od Vás nemáme ani info, že by bylo odesláno zpět), zašleme Vám samozřejmě celých zaplacených €17,27 zpět na kartu, kterou bylo placeno.

Andrea Kýjonková,
    Capi-cap.cz

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Nenašli adresu tak sa nato vykašlali.Asi si mysleli ze Havaj není na Slovensku ale Amerike?

Vážený pane Berezný,

děkujeme za "objektivní" recenzi.

Do objednávky jste nám zadal neexistující adresu. Proto jsme Vás opakovaně kontaktovali telefonicky, ale telefonní číslo bylo nedostupné, nebo jej nikdo nezvedal a ani nezavolal zpět.
    Nakonec jste po 3 dnech zareagoval na email a zadal nám správnou adresu a mohli jsme tak zásilku odeslat.

za tým Capi-cap.cz

Tovar bol dodaný ale spôsob dodania je nešťastný, ak máte dostatť ráno o 7 hod. mejl o dodaní a celý deň čakať na tovar, tak to je otrasné.
    Ďakujem pekne.
    To nie je benefit ale trest.

Dobrý den, pane Františku,

děkujeme za hodnocení. Mrzí nás Vaše špatná zkušenost s dopravcem, kterého jste si zvolil (Slovenská pošta).

V každé lokalitě se zkušenosti s dopravci liší a každý má jiné preference, proto nabízíme na výběr jak Slovenskou poštu, Kurýra SPS, tak doručení na výdejní místa sítě Zásielkovňa.

Příště doporučuji zvolit doručení kurýrem SPS nebo na výdejní místo.

• Tovar nedodany

Dobrý den, paní Heleno,

omlouváme se, přes včasné odeslání se balíček zasekl někde na depu v Bratislavě (https://tracking.packeta.com/cs/?id=2390808861). Bohužel, chybu dopravce nejsme schopni nikdy plně eliminovat. Naštěstí zásilka už úspěšně docestovala až k Vám.