• dobre zabalené
    • veľmi spokojná s nákupom

• Rýchle vybavenie objednávky. S tovarom som spokojná, veľmi pekné výrobky. Nakoľko sa jednalo o keramiku, tovar bol perfektne zabalené a chránený pred poškodením.

• rýchlosť
    • tovar kt. ponúkajú majú skutočne skladom
    • super ceny
    • kvalita

Krasne vecicky za prijatelne ceny. Ako vzdy a s kazdym nakupom som spokojna.

Dobrý výber umelých kvetov a stúh, prehľadná stránka, mimoriadne rýchle dodanie

Rýchle dodanie tovaru aj s milým odkazom

• som spokojná

• pekný tovar, príjemne jednanie

• vybavenie a doručenie zásielky ihneď
    • pekný tovar

• okamžité spracovanie objednávky, rýchle doručenie, tovar veľmi pekný, dobrá kvalita

grafické zobrazenie tovaru nezodpovedá , ani na 50% skutočnosti!

Reakcia obchodu Canea Creative

Dobry den,
    velmi nas mrzi, ze nie ste spokojny s našimi produktami. Nedostali sme od Vas ziadnu informaciu o tom, ze Vasa objednavka nie je v poriadku a taktiež sme sa s Vami skúšali telefonicky spojiť a zistiť situáciu, žial neúspešne.
    V pripade nespokojnosti, máte možnosť vrátiť daný sortiment, prípadne nás informovať aby sme mohli danú situáciu vyriešiť k Vašej spokojnosti. Evidujeme pod Vaším kontom viac objednávok, ktoré doteraz boli v poriadku ( bez negativnych recenzii alebo vratenia tovaru), preto nás veľmi mrzí táto situácia , že ste sa na nás neobrátili aby sme mohli danú situáciu vyriešiť.
    Co sa tyka produktov samotnych, predavame ich dlhsiu dobu a doteraz sa ziadni zakaznici na ne nestazovali. Kolegovia vyhotovili fotky produktov aby sa uistili, ze fotky ktore su na eshope koresponduju s realitou- vysledok si mozete pozriet tu (hore su fotky z eshopu a dole fotky vyhotovene kolegami):

Mrzi nas Vasa nespokojnost, veľmi radi by sme ju objasnili, zial nijakym sposobom ste ju nekomunikovali a ani ste produkty nevratili, preto nerozumieme Vasej negativnej recenzii, najma kedze sa tovar na fotke v eshope zhoduje s tovarom ktory ste dostali.

S pozdravom,
    tím Caneacreative

Naozaj krásny tovar

maximálna ochota a ústretovosť , a tak ako to prišlo zabalené, nemám slov ešte som sa s tak pedantným balením nestretla

Bola som spokojná s rýchlosťou dodania, s tovarom aj s komunikáciou obchodu.

• Spoľahlivosť, komunikácia, rýchle vybavenie objednávky ako aj dodanie tovaru

• Záujem o zákazníka a pri dodaní bol pribalený darček, ktorý veľmi potesil

super obchod

• rýchla dodávka
  • Poškodený tovar a ozdoby na stromček čo som objednala vôbec nezodpovedá tomu čo je na obrázku hotová katastrofa.

Reakcia obchodu Canea Creative

Dobrý deň, veľmi nás mrzí vzniknutá situácia. V prípade, že Vám prisiel tovar poškodený je potrebné postupovať podľa nášho reklamačného poriadku, ktorý mame zverejnený na našej stránke. Pred odosielaním vždy tovar kontrolujeme a balíme ho tak aby sa predišlo jeho poškodeniu, žial nie vždy sa podarí krehkejší tovar uchrániť najmä v súčasnom vianočnom zhone, ktorí kuriéri majú.

Fotografie produktov vyhotovujeme tak, aby čo najvernejšie zobrazovali realitu, samozrejme ak Vám dane produkty nevyhovujú máte možnosť odstúpiť od zmluvy.

Dakujeme za pochopenie a ospravedlnujeme sa za vzniknuté komplikácie.

• Nadherny tovar,krasne dekoracie i material na aranžovanie

Odporúcam,,obchod som navstivila uz druhýkrat.Milá pozornost vo forme napisu na krabici,,TOP a teraz som dostala krasny darcek- rybicku,,bolo to milé prekvapenie