Rýchle dodanie, mojkáčik je krásny.

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme krásne za milé hodnotenie. Teší nás, že sa mojkáčik páčil a budeme veľmi radi, ak si k nám ešte niekedy prídete pozrieť iné krásne hračky.

• darček a poďakovanie k objednávke - veľmi milé

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme za milé hodnotenie. Teší nás, že ste boli s nákupom spokojná a budeme veľmi radi, keď náš eshop prídete opäť niekedy navštíviť.

• Veľmi rýchle dodanie.

Reakcia obchodu Buratino

Teší nás, že ste svoju objednávku (napriek predĺženému víkendu so štátnym sviatkom) dostali rýchlo doručenú. Budeme radi, ak sa na náš e-shop ešte niekedy prídete pozrieť a niečo pekné si opäť vyberiete.

• Rýchla a príjemná komunikácia
    • Rýchlo vybavená objednavka

Reakcia obchodu Buratino

Srdečne ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu. Snažíme sa osobné odbery vybavovať obratom, nakoľko takmer všetok tovar z e-shopu máme fyzicky na našom sklade k dispozícii. Budeme sa tešiť, ak k nám ešte niekedy zavítate.

• Rýchle odoslanie tovaru
    • Široký sortiment

Skvelý eshop, určite nakúpim znova, veľmi sa teším rýchlemu doručeniu, vo veľkom odporúčam všetkým.

Reakcia obchodu Buratino

Potešili ste nás svojim pozitívnym hodnotením, za ktoré srdečne ďakujeme. Veríme, že si v našom sortimente stále nájdete niečo zaujímavé za dobrú cenu. Budeme povďační za každé vaše odporúčanie svojim známym.

• Dobrá prehľadnosť stránky, rýchle dodanie.

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Teší nás, že sa vám páčila prehľadnosť stránky a veríme, že aj vyhľadávanie na nej bolo pre vás potešením. Budeme radi, ak na našu stránku ešte niekedy zavítate.

Velmi mila pani, prijemna komunikacia

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme za milé pozitívne hodnotenie. Bolo nám potešením sa osobne stretnúť. Veríme, že sa vám hračky páčili a že sa stanete naším verným zákazníkom.

• ochota
    • profesionálnosť
    • rýchlosť

Reakcia obchodu Buratino

Sme vám nesmierne povďační za pozitívnu recenziu. Teší nás, že ste boli s nákupom u nás spokojná. Budeme radi, ak sa k nám ešte niekedy prídete pozrieť.

Vsetko prebehlo v poriadku a som spokojny,rychlost dorucenia bola taktiez dobra.

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme krásne za pozitívne hodnotenie. Teší nás vaša spokojnosť s nákupom a budeme sa naďalej snažiť, aby všetky objednávky boli vybavené hladko a k spokojnosti zákazníkov.

• Široký výber tovaru,dostupné ceny a rýchle dodanie tovaru.

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme veľmi pekne za pozitívne hodnotenie. Sme radi, že ste boli spokojný s nákupom a budeme sa tešiť, ak sa k nám ešte niekedy prídete pozrieť a niečo pekné si vyberiete.

S obchodom mám veľmi dobrú skúsenosť. Objednala som si v obchode balančnú hru pre deti. Večer som si ešte zmyslela že objednám aj jednu spoločenskú hru. To bolo myslím v utorok. Obe hry som potrebovala na sobotu kedy mali deti oslavu a tak som mala obavy či dorazia. Ešte v utorok večer som napísala obchodu mail ohľadom druhej objednávky s tým že im hneď ráno aj zavolám. Na stránke som videla že otváracia doba je od 9tej ráno. V stredu ráno asi o deviatej som už aj bola na inernete a chystala sa im zavolať. No nakoniec som nemusela, pretože som už aj mala odpoveď na svoj mail a všetko už bola vybavené. Všetko sa dalo do jednej objednávky a vo štvrtok mi kuriér už aj priniesol obe moje objednané hry. Hry boli krásne zabalené, potiahnuté priesvitnou fóliou, tovar v perfektnom stave. Ešte som dostala aj malý darček navyše. Objednala som si spoločenskú hru: rýchly ako rys a balančnú hru: klauniáda. Reakciu detí na hry žiaľ ešte neviem. Na oslave bolo aj 14 mesačné dievčatko a deti mali zakázané vybalovať si lego pre malé čiastky. A nevybalili ani moje hry. Deti sa hrali celý deň viac menej vonku s loptou a bláznili sa. Takže ako som spomínala, zatiaľ nepoznám reakciu na hry, ale verím že sa budú páčiť.

Reakcia obchodu Buratino

Srdečne ďakujeme za krásnu a obsiahlu recenziu. Veríme, že pomôže našim zákazníkom pri rozhodovaní o nákupe. Úprimne sa tešíme, že sme vaše objednávky dokázali spojiť do jednej, ušetriť vám tak peniaze za dopravu, doručiť tovar do termínu oslavy a že celý nákup dopadol k vašej spokojnosti. Veríme, že ak budete ešte potrebovať nejaké hračky alebo hry pre deti, že sa k nám prídete pozrieť a niečo si vyberiete. Budeme sa tešiť na vašu návštevu.

• rýchly, pružný

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme za recenziu. Snažili sme sa pripraviť vašu objednávku čo najrýchlejšie. Pri osobnom odbere je ale dôležité počkať na náš potvrdzovací mail, telefonát alebo SMS, v ktorom informujeme, že objednávka je už pripravená na vybranom odbernom mieste. V opačnom prípade sa môže stať, že objednávka tam ešte nebude a budete musieť prísť ešte raz alebo počkať na jej doručenie.

• Malý darček pre dcerku
    • Trvalá zľava

Reakcia obchodu Buratino

Nesmierne nás teší, že naše hračky aj malý darček dcérku potešili. Budeme veľmi radi, ak náš e-shop ešte navštívite a niečo pekné si pre dcérku vyberiete.

• Tovar prišiel dobre zabalený, všetko bez problému a ešte sme aj malú drobnosť dostali

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu. Snažíme sa baliť tovar tak, aby sa pri manipulácii pri preprave nepoškodil. Budete sa tešiť, ak k nám ešte niekedy zavítate.

• Rychle dorucenie, skvela komunikacia, pekne zabalene s mini pozornostou. Skvely obchod.

Reakcia obchodu Buratino

Srdečne ďakujeme za pochvalu. Sme veľmi radi, keď sú naši zákazníci s nákupom spokojní a opakovane sa do nášho e-shopu vracajú. Budeme nesmierne radi, keď k nám ešte niekedy zavítate.

• Krasne hračky pre deti

Reakcia obchodu Buratino

Teší nás, že sa vám hračky od nás páčili. Radi Vás opäť niekedy "obslúžime".

Rýchle doručenie, kvalitné veci. Som veľmi spokojná, určite z obchodu ešte objednám

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme veľmi pekne za pozitívne hodnotenie a už teraz sa tešíme na vaše ďalšie návštevy.

• Rýchle dodanie,vnúčik je spokojný

Reakcia obchodu Buratino

Veľmi nás teší, že sa vnúčikovi naše hračky páčili. Budeme radi, ak sa do nášho e-shopu ešte prídete pozrieť.

Všetko super, rýchle dodanie. Spokojnosť maximálna. Ďakujeme.

Reakcia obchodu Buratino

Sme nesmierne radi, že ste boli spokojná s nákupom aj s rýchlosťou dodania vašej objednávky. Budeme sa tešiť, ak sa k nám ešte vrátite a stanete sa našim verným zákazníkom.

Obchod odporúčam, prehľadné stránky, rýchle dodanie, dobrá komunikácia.

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme za hodnotenie nášho e-shopu a jeho odporúčanie. Budeme sa tešiť na vašu ďalšiu návštevu.