• Rychle dorucenie, dosledne zabalene aj s milym pozdravom rucne napisanym, darcek navyse

Urcite odporucam.

Reakcia obchodu Buratino

Srdečne ďakujeme za pozitívne odporúčanie. Sme radi, že všetko bolo v poriadku a pozdrav od nás vás potešil.

• Rýchle doručenie.

Rýchle doručenie.Som veľmi spokojná.Darček ma príjemne prekvapil, ďakujem. :) <3

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme za hodnotenie. Úprimne máme radosť, že ste boli s nákupom spokojná a veríme, že sa do nášho e-shopu ešte vrátite. Budeme sa tešiť na vašu návštevu.

Krásne drevené hračky, vnúčik bude nadšený.

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie, ktoré nám pomáha rásť a zlepšovať sa.
    Pevne veríme, že vnúčik bol spokojný s hračkami.

veľmi spokojná. Komunikácia a vybavenie perfektné. Dodanie do 24 hod. - spokojnosť.

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme krásne za pozitívne hodnotenie. Radi vás opäť "obslúžime" k vašej spokojnosti.

super rychle dodanie, komunikacia, dokonca som dostala darcek s osobnym venovanim a podakovanim

Reakcia obchodu Buratino

Sme radi, že vám darček spravil radosť a že ste boli s nákupom spokojná. Budeme sa tešiť na vašu ďalšiu návštevu.

• Veľmi dobré

Reakcia obchodu Buratino

Veľmi pekne ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu.

• Veľmi rýchle doručenie

Reakcia obchodu Buratino

Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom aj s rýchlosťou doručenia spokojná. Ďakujeme za váš nákup aj hodnotenie.

Spoľahlivý obchod, dobrá komunikácia, rýchle dodanie tovaru, pekne zabalené a milý darček k tomu. Spokojnosť, odporúčam.

Reakcia obchodu Buratino

Srdečne ďakujeme za pozitívne hodnotenie a teší nás vaša spokojnosť s nákupom. Budeme radi, keď k nám ešte niekedy zavítate.

Výborné produkty, doručenie, zabalenie aj milý darček a poďakovanie.

Reakcia obchodu Buratino

S radosťou čítame, že ste boli s nákupom aj s hračkami spokojná. Snažíme sa objednávky rýchlo a kvalitne zabaliť, aby ste na tovar nečakali dlho. A radi to pre vás urobíme aj nabudúce.

Objednávka bola vybavená veľmi rýchlo. Tovar bol v poriadku. Potešilo má prianie vnútri balíčka a maličký darček. Ďakujem.

• Všetko prebehlo veľmi rýchlo

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu a veľmi radi vás opäť niekedy rýchlo a k spokojnosti obslúžime.

• Veľmi seriózne jednanie, milý príjemný prístup, rýchle dodanie

Seriózne jednanie na čom sme sa dohodli to platilo.

Reakcia obchodu Buratino

Teší nás, že sme vyriešili trochu "zamotanú" situáciu s vašou objednávkou k vašej spokojnosti. A veríme, že sa ešte niekedy v našom e-shope zastavíte. Budeme veľmi radi.

Kvalitný tovar milé hračky pre deti sme objednali na vianoce sme veľmi spokojní.

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme krásne za milé hodnotenie a veľmi sa tešíme, že sme mohli vybaviť vaše vianočné darčeky pre deti. Radi vás opäť niekedy obslúžime.

• Promptné

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Teší nás, že k vám objednávka rýchlo dorazila. Radi Vás obslúžime aj nabudúce.

• Rýchla výbava.
    • Malý darček
    • Komunikatívnosť.

Reakcia obchodu Buratino

Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom spokojná a budeme sa tešiť na vašu ďalšiu návštevu.

• Rýchle vybavenie

Reakcia obchodu Buratino

Srdečne ďakujeme za pozitívne hodnotenie.

• Rychle doručenie, pekný tovar, ktorý som inde nevidela

Reakcia obchodu Buratino

Sme veľmi radi, že sme vám vedeli ponúknuť tovar, ktorý ste inde nenašli a veríme, že sa na náš e-shop budete vracať.

• Veľmi príjemná komunikácia
    • Pekná hracka

Reakcia obchodu Buratino

Teší nás, že ste mali pozitívnu skúsenosť s nákupom v našom e-shope a veľmi radi vás opäť "obslúžime".

• Všetko v poriadku :)

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme krásne za pozitívne hodnotenie a veľmi sa tešíme tomu, že ste naším verným zákazníkom.

• Ďakujem :)

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme za Váš nákup aj hodnotenie. S radosťou Vás opäť obslúžime.