• široký sortiment
    • pofidérny servis
    • neustretové chovanie k zákazníkovi
    • ťažkopádna komunikácia

Nadstavba BC PID k Rancilio Silvia na mňa pôsobí dosť amatérsky. Navyše od novoty mi prišiel kávovar s poruchou ( na akej úrovni je výstupná kontrola keď elektroniku montujú priamo v BC ? ) Pri doprave v rámci reklamácie, ktorú mimochodom objednal predajca, sa kávovar poškodil ( vyskočil zadný kryt kávovaru a poškodilo sa uchytenie k telu. Predajca mi veľkodušne ponúkol opravu krytu na moje náklady. To som zamietol a predajca prisľúbil, že opravu krytu poskytnú v ich réžii. Čo sa ale nestalo a krytu nevenovali žiadnu pozornosť a jednoducho ho namontovali späť. Navyše už nejde ani vložiť na svoje miesto mriežka nad vaničkou pod sprchou, keďže šasy sú celé zdeformované. Posielať kávovar do BC však už nebudem. Riziko ďalšej prepravy už nechcem niesť a BC už nedôverujem. Keď som predajcu v rámci komunikácie tiež poprosil o výmenu priloženej precíznej sprchy za sprchu so zahlbeným stredom kus za kus s mojim doplatkom cca 3Eur ( bez montáže ) tak to bol problém, s ktorým sa mám obrátiť na obchodné oddelenie. Teda zhrniem, že servis a tým myslím ako služby zákazníkovi sú na veľmi slabej úrovni. Komunikácia s firmou je dosť ťažkopádna a keď niekto nadobudol pocit, že sa jedná o pružnú rodinnú firmu s nadšením pre veci okolo prípravy kávy tak ho teda sklamem.

Reakcia obchodu BUNA CAFÉ

Moc děkujeme za zpětnou vazbu, i když pro nás není moc pozitivní - ale osobně si vážím všech hodnocení a určitě se budeme snažit vše s pokorou zvážit, vzít si maximální ponaučení a i nadále zlepšovat naše služby.
    Ano, kávovar byl lehce poškozený během přepravy (doložili jsme to fotodokumentací) - vzhledem k nedostatečnému obalovému materiálu nebylo možné uznat reklamci přepravy. Naštěstí šlo pouze o vyskočený zadní kryt, který jsme vrátili do správné polohy bezplatbě. Viz výstupní foto ze servisu. Navrhovali jsme také mimozáruční řešení dalších záležitostí včetně instalace zmiňované IMS sprchy, vše bylo z Vaší strany zamítnuto, odsouhlasené v systému evidujeme pouze nutné úkony v rámci reklamace.
    V servisním protokolu jsou všechny podrobnosti včetně fotodokumentace.
    Servis bohužel nemůže řešit vratky zboží a ještě několik měsíců po nákupu, správně Vás tedy odkázali na obchod, který by Vám vyšel maximálně vstříc i po této delší době.

V případě zájmu jsme Vám i nadále k dispozici na 100 %.
    Ať se Vám daří a přeji vše dobré.

Oldřich Smítal