• Prijateľné ceny, veľký výber tovaru.
    • Postrádam inkontinenčné vložky.Taktiež sa mi nepáči , že dopravné náklady nemajú odstupňované, podľa výšky nákupu.Internetové obchody to bežne mávajú.Múžete zakúpiť aj za 100 €, ale dopravu stále platíte.Pre toto sa rozhodujem, či nieje výhodnejšie nákup drahší o pár centov a nezaplatiť prepravné.

• nebyl problem. bylo i rychle vybaveni
    • Mozno blizicimi se svatky, ale tovar stale NEmam uz od 13.12.objednanii...ted 3.1.
    • Zrejme spatne zvolena doprava. Teoreticky byl dovezen, v aute nenalezen, ze pozdeji. Pak volal druhy, ale ten se zeptal jen kde su, ale tovar nikde... Kdyby byl v ponuce nejaky Z-box vybrala bych raxeji ten. Ten aspon neodjede,vse se v nem najde, a hlavne pockaaa!

Dopravce na

• Po odeslání objednávky jsem byl kontaktován že je nutno si příplatit za dopravu
    • zboží přišlo poškozené, obchod nereaguje

Reakcia obchodu Bugy.sk

mrzí nás vzniknutá situácia. Na našej stránke máme uvedené do akých rozmerov a váhy posielame balíky, na Vašu výslovnú žiadosť sme nadrozmerný rebrík odoslali kuriérom Top Trans, s tým že navýšenie poštovného, ktoré vzniklo doplatíte ( Balík do ČR expedujeme až po uskutočnení platby s obvodovými rozmermi balíka max. 3m (3m = 2x výška + 2x šírka + 1x dĺžka), Vami objednaný rebrík dosahuje dĺžku 4m)
    Vašu sťažnosť na poškodenie rebríka sme posunuli výrobcovi, pričom zástupca výrobcu s Vami priamo komunikoval. Prikladáme vyjadrenie výrobcu
    "ťažko povedať čo sa stalo. Predpokladám, že kuriér počas nakládky alebo vykládky mohol rebrík pustiť a ten mohol spadnúť niekde na nejakú hranu alebo naň mohlo niečo spadnúť. Možností je veľa.
    V každom prípade podľa foto vyzerá, že to nieje veľká závada a nemá vplyv na funkčnosť"
    Ďakujeme za pochopenie.
    Za tím Bugy.sk Julka