Aj ked online vidime ze to maju na sklade oni nam zrusili objednavku lebo vraj tovar nemaju na sklade

Celé zlé. Zrušili mi objednávku a ešte stále mi nevrátili peniaze. Nenakupovat!!!

• Obchod uvadza klamlive udaje, tovar nedodal a objednavku zrusil

Nedoveryhodny obchod, viac tu nakupovat nebudem

Tovar nedodaný , odpoveď iba mailom, že si nestihli aktualizovať sklad. Aké jednoduché.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Na stránke garantované dodanie do Vianoc. Aktuálne je 28.12. a ešte nič.

Objednávka v predstihu pred vianocami s poznámkou “ garancia doručenia do Vianoc “ , 4 dni pred vianocami sa dotazujem u obchodníka na termín doručenia , a on mi len stroho oznámi, že v polovici januára najskôr . Žiadna predchádzajúca info , o nemožnosti doručenia, nesplnenia zmluvných podmienok . Určite neodporúčam .

Objednal som tovar a preprava ktorého služby využíva obchod má vyzval na prebratie z BalikoBOX. Tento však bol prázdny a peniaze odratané z účtu. Na základe, že balík nebol doručený dnes po 6 dňoch co prepravca nereflektuje moje pripomienky dnes odstupujem od zmluvy s u predajcu. A nemožnosť dovolať sa predajcovi už ani nebudem radšej komentovať

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• dlhé dodacie lehoty
    • nulová komunikácia so zákazníkom

Tovar som objednával 22.11, s tým že na stránke bolo napísané že tovar mám 27.11 doma. Hneď som to aj zaplatil. Chyba. Podľa ich web stránky majú tovar na externom sklade. Povedal som si, ok, tých pár dní za tovar v dobrej cene stojí za to. Druhá chyba. Je 29.11 tak im píšem mail, nech viem v ako stave je moja objednávka. Nič, žiadna odpoveď. Tovar stále nemám a oni mi pošlú dotazník aby som ich ohodnotil :-) Tak nech sa páči BScom, tu je vaše hodnotenie.

• Nízke ceny

Produkt som si objednal kvôli nízkej cene. Kým mi prišiel na výdajne miesto tak som si prečítal recenzie, keďže som sa k tomu obchodu dostal prvý krát, a našiel som mnoho nespokojných zákazníkov tak som od kúpi radšej cúvol .

• Stale nemam tovar ktory potrebujem na 4 narodeniny dcerky a stale neprisiel. Som sklamana...

Ponúkajú niečo čo nemajú na sklade. Nechajú zákazníka zaplatiť objednávku a o 4 dni sa ozvú, že softvér (krabicový) nemajú. Odporúčam tejto firme aby sa prebudila -zdá sa, že je rok 2023 a tzv. “90-ky” už skončili.

Internetový obchod zabudol stiahnuť tovar z predaja,hoci ho už nemali na sklade

Objednal som nieco a iné som dostal

• Cena.
    • Komunikácia.
    • Problémy s doručením tovaru.
    • Netransparentnosť.
    • Málo prehľadná www stránka.
    • Negatívne recenzie.

Pred kúpou v tomto obchode som si všimol veľa negatívnych recenzií no rozhodol som sa im dať aj napriek tomu šancu. Bola to chyba!! Objednávku som uskutočnil dňa 24.09.23 (nedeľa) s tým, že na stránke bolo uvedené doručenie najneskôr v stredu 27.09.23 a tovar majú samozrejme dostupný skladom. Dopravu som si vybral doručenie cez Packetu. Dnes je už 02.10.23 (pondelok) a tovaru nikde. Síce mi už poslali mail, že ho odoslali ale uvidím či a kedy vôbec príde a hlavne v akej kvalite.

• Nedodržanie termínu, 9 dní od obj. nemáme tovar.

Nedodržanie 2 termínov doručenia tovaru.

• Doručenie na packetu
    • Dlha doručovacia doba
    • Zastaraná stránka

• Bez upozornenia poslali použitý tovar ktorý už bol registrovaný na predchádzajúceho majiteľa. Keďže išlo o Smart tag, ďalšie použitie nie je možné, bez zrušenia povodnym vlastníkom. Neodporúčam!

Po objednávke mi z obchodu napísali, že bohužiaľ tovar nie je na sklade.