• Ponúkaju to, čo nemajú na sklde!

Reakcia obchodu BS ACOUSTIC

Ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu. Napriek tomu, že nás to veľmi mrzí, občas sa žiaľ stane, že niektoré produkty vypadnú z ponuky. Veríme však, že skladová dostupnosť ostatných produktov Vás milo prekvapí :)

Krásny deň.

Váš tím BS ACOUSTIC

• Tovar ktorý ponúkaju neexistuje.skladom do 60 dní môžete čakať aj rok.

Reakcia obchodu BS ACOUSTIC

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, musíme však Vaše informácie ešte doplniť. Kolega Vás hneď nasledujúci deň objednávky informoval, že produkt, ktorý ste si objednali je dlhodobo nedostupný. Zároveň Vás poprosil o informáciu, či si prajete objednávku zrušiť alebo si želáte objednať iný produkt.

Občas sa žiaľ stane, že niektorý produkt z ponuky vypadne, toto žiaľ ovplyvniť nevieme, no vždy sa snažíme našich zákazníkov okamžite a pravdivo informovať a spoločne nájsť riešenie. :)

Váš tím BS ACOUSTIC

ponukany tovar nebol skladom hoci v ponuke bol

Reakcia obchodu BS ACOUSTIC

Veľmi nás mrzí, že sa Vám jeden z našich najpredávanejších reproduktorov v danej chvíli neušiel, radi by sme sa Vám aj touto cestou ospravedlnili. Keďže Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá, uvedený produkt pre Vás sťahujeme z našej českej predajne. Aktuálne robíme všetko pre to, aby sme Vám produkt v čo najkrašom termíne doručili. Ďakujeme Vám za trpezlivosť.

Pekný deň.

Váš tím BS ACOUSTIC

Svojvoľne zmenil obchod dodaciu adresu na fakturačnú.

Reakcia obchodu BS ACOUSTIC

Dobrý deň, veľmi nás mrzí, že na našej strane došlo k zámene dodacej a fakturačnej adresy, radi by sme sa Vám aj touto cestou ospravedlnili. V hektickom predvianočnom období sa žiaľ popri enormnom množstve úspešne vybavených objednávok občas stane aj chybička a veľmi nás mrzí, že to bol práve Váš prípad. Veríme, že Vašu zásielku sa v rámci toho istého mesta nakoniec podarilo úspešne presmerovať. Dúfame, že aj napriek tomu ste s dodaným produktom spokojný a dáte nám ešte v budúcnosti šancu ukázať Vám, že to vieme robiť aj lepšie :) Pekný deň.

obchod OK , ale DR4 je najhorsi z Master Audio . je vhodny len od 2kHz do 8kHz , DR6 je oproti nemu super zahra do 20kHz , oba drivre rovnake , merane v REW.

Reakcia obchodu BS ACOUSTIC

Dobrý deň, mrzí nás, že ste s produktom neboli spokojný. Máte pravdu DR6 je kvalitnejší driver ako DR4, preto má aj vyššiu cenu. DR4 je driver nižšej cenovej kategórie, ale hlavne menších rozmerov ako DR6, preto v prípade, ak to rozmery dovoľujú odporúčame zákazníkom skôr DR6. V prípade potreby Vám radi s vašim ďalším výberom poradíme. Pekný deň.

• Cena produktu
    • Cím viac nakupite tým lepsi darcek dostanete.Nic som nedostal

Reakcia obchodu BS ACOUSTIC

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu reakciu. Aby sme Vám darček mohli k objednávke pribaliť, je potrebné vybrať si Vami preferovaný darček v prehľade košíka a pridať ho do nákupného košíka. Vo Vašej objednávke ho žiaľ pridaný nevidíme. Vzniknutá situácia nás mrzí a veríme, že nám aj naďalej zachováte svoju priazeň. Prajeme Vám všetko dobré.

• Slabý personál

Reakcia obchodu BS ACOUSTIC

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Veľmi nás mrzí, že sme v e-shope uvádzali, že tovar je dostupný skladom napriek tomu, že to tak v skutočnosti nebolo. Žial záujem o tento produkt bol v danej chvíli naozaj nadštandardný a chvíľku pred Vami sme dostali veľkú objednávku, ktorú sme nestihli v daný deň spracovať. Preto sa Vám tovar aj naďalej zobrazoval ako dostupný.

Tovar sme opäť naskladnili v priebehu 2 dní, avšak chápeme, že niekedy sa to môže zdať ako dlhá doba. Preto by sme sa Vám aj touto cestou radi ospravedlnili.

Veríme, že nám aj naďalej zachováte svoju priazeň a umožníte nám túto chybu napraviť.

vadný tovar