• Dlhšia dodacia doba

Tovar bol oznaceny dodanie do 21 dni a ked som telefonovala ohladne dodania, tak ma presviedcali, ze dodanie je 28dni.

Reakcia obchodu Black Red White

doba dodania, ktorá je uvedená pri produktoch v prípade, že nie sú na sklade, je iba orientačná. Dodacia doba môže byť upresnená, ak máme takúto informáciu od našich dodávateľov.
    Aj nás mrzia dlhšie dodacie doby, obzvlášť pred Vianocami, žiaľ, nevieme ich ovplyvniť.

Som veĺmi sklamaný, aj keď bol objednaný v dostatočnej časovej rezerve, do vianoc nebol doručený.

Reakcia obchodu Black Red White

v tomto prípade, žiaľ, došlo pre veľký dopyt k výpadku skladových zásob aj na strane výrobcu, preto je doba dodania tovaru z Vašej objednávky neštandardne dlhá, za čo sa Vám ospravedlňujeme.

• Po 28. dňoch zatiaľ tovar nedorazil

Reakcia obchodu Black Red White

za dlhšiu dobu dodania sa Vám ospravedlňujeme.

• nesprávne údaje o dostupnosti tovaru

Počas objednávania bol tovar dostupný na centrálnom sklade. Tovar však dostupný nie je, dostupnosť po objednaný upravená na dostupné do 27 dní.

Objednal som si tovar v akcií po skončení oficiálnej akcii následne tovar zlacnel ešte viacej.

Dodacia lehota 28dní? Už dávno prešla táto doba a police nemám doma.

Nábytok, ktorý mal mať dvierka lesklé, sú takmer matný ... ?

Nedodržanie termínu dodania tovaru.

avízovali doručenie tovaru-potom zrušili dodanie

Tovar som objednaval cca pred 3 týždňami, tovar bol na sklade takže nemal som čakať no stale čakám možno sa aj dočkám ...Pani mi volala cca pred 3tyzdnami ze tovar pride v piatok alebo pondelok budu mi volať, nevolali...zavolal som tam v utorok odpoved ta ista tovar pride v piatok alebo v pondelok budu volat ..dobre presiel druhy týždeň..ok reku zavolam az v stredu..odpoved tovar este neprisiel oni mi budu volať a tak čakám a čakám a čakám...a teraz mi pošlete dotazník spokojnosti ako s čím mam biť spokojný ked nič nemam???

Reakcia obchodu Black Red White

Mrzí nás Vaša zlá skúsenosť.
    Situácia bola zapríčinená veľkým záujmom o tovar, ktorý ste si objednali, v kombinácii s nesprávnymi informáciami o doplnení skladových zásob tohto tovaru, ktorý sa medzičasom vypredal.
    Veríme, že s produktom budete spokojný.

• Tovar som stornovala, nakoľko mi nebol doručený v lehote, ktorú uvádzajú na e-shope. 28 dní + 7- 10 deň. Už bol 39 deň a moja objednávka stále nebola dodaná. Neodporúčam.

Reakcia obchodu Black Red White

Mrzí nás Vaša zlá skúsenosť.
    V prípade, že tovar nemáme na sklade, vieme uviesť len predpokladanú dobu dodania, ktorú, žiaľ, nevieme ovplyvniť.

mŕtvy chrobák

• Prečo hodnotit , keď ešte tovar nedosta ?

• Tovar dodaný v iný dátum ako bolo dohodnuté bez oznámenia zákazníkovi.

Tovar bol úplne poškodený, nevracal som ho naspať lebo našťastie bol poškodený iba z vnútornej strany, takže nieje to vidieť z vonku, a nechcel som ho vracať preto lebo nebudem čakať ďalší dva týždne na druhý stolík. Ten človek čo to balil určite musel vidieť čo balí a ak nevidel ten poškodený element tak asi vtedy nepozeral...úplne ryha a vyryte do dreva..ak si prajete môžem Vám poslať aj fotku..

• Tovar z objednávky prevážali z iného skladu. Objednávka bola poslaná 24.08. a 02.09.2022 nebola stále na vybranej predajni k osobnému odberu.

Tovar objednaný pred 2mesiacmi a stále nedodaný..

Dodaný iný tovar zistený až doma pri rozbalení

• Tovar mal byť doručený do 10-tich dní. Prešiel mesiac a žiaden tovar, žiaden kontakt.