Reakcia obchodu Black Red White

Ďakujeme za hodnotenie.

• pomerne rýchle dodanie, odpoveď na zákazku okamžitá ,akurát skrinka má trochu inú farbu a výšku, potrebovala by som aj iný skrinkách vy meniť len dvierka, dá sa to ? Poprípade komunikovať telefonicky.

• nesprávne údaje o dostupnosti tovaru

Počas objednávania bol tovar dostupný na centrálnom sklade. Tovar však dostupný nie je, dostupnosť po objednaný upravená na dostupné do 27 dní.

Objednal som si tovar v akcií po skončení oficiálnej akcii následne tovar zlacnel ešte viacej.

• Dobrá komunikácia, po objednaní má hneď Pani pracovnička kontaktovala, rýchle doručenie. Ďakujem

• Dobrá komunikácia , kvalitný nábytok

Doručené bolo v termíne, ako uvádza obchod

Siroky sortiment, vyborne ceny

Dodacia lehota 28dní? Už dávno prešla táto doba a police nemám doma.

som spokojná s nákupom

• Priateľský prístup, presný deň a čas doručenia objednavky

Super jednanie a pomoc zo strany vodiča pri preberaní zásielky. Keďže jedna krabica bola inak zalepená a sám vodič nevedel v akom stave bude, počkal kým som si tovar otvorila a skontrolovala. Veľká spokojnosť

OK

dobra komunikacia

• Kvalitný nábytok za priaznivé ceny.

• Rýchle dodanie. Super komunikácia s obchodom.

Náročná montáž. Drobné poškodenia na viacerých miestách ešte že bočndk steny

• Ochotné telefonické poradenstvo
    • Dobré zľavy.

• Rýchle dodanie tovaru, pohotová a ústretová komunikácia operátorov na otázky.
    • Posteľ je veľmi pekná, matrace tvrdšie ako som očakávala. Spodná doska v perináku je veľmi tenká, neviem ako dlho vydrží a toto považujem za mínus tejto postele.

• Veľmi som spokojná, úžasný prístup k zákazníkom Odpoveď na objednávku okamžitá a dodanie tovaru rýchle a kvalitne

Objednala som si super obchode...sú milí a promtny... odporúčam a ďakujem za taký obchod

• ústretový, rýchli