• Pekný prehľadný eshop
    • Všetko na vybavenie stanu na jednom mieste
    • Oceňujem sortiment rozkladacieho nábytku, js super

Eshop mi odporučila sestra vlastnia od nich už niekolko setov rozkladaciého nábytku. Bol som veľmi spokojný s rýchlsťou dodania a kvalitou tovaru. Odporúčam všetkými desiatimi.

Firma, v ktorej cítiť , že im záleží na zákazníkovi, to sa v dnešnej dobe už málo vidí. Vysvetlili poradili odporúčili to najlepšie pre mňa. Len tak ďalej BRIMO :)

• Rýchle doručenie a výnimočná kvalita.

Od firmy Brimo som už kupoval v minulosti tovar a vždy som bol spokojný ako aj teraz. Rýchle doručenie a výnimočná kvalita.

Rozhodol som sa pre Brimo aj keď to nebola najlacnejšia voľba, ale stojí za to. Kvalita je ďaleko vyššia ako konkurenčné stany. Kto stále váha neváhajte, stan je skutočne výborný, pevný a reprezentatívny.

Oceňujem aj široký výber doplnkov k stanom.

• Kvalita tovaru
    • Príjemný predajca

Objednaný tovar som dostala doslova na druhý deň. Kvalita ma v dobrom prekvapila, najskôr som mala obavy kvôli nákupu online. Strecha ako aj bočné opláštenie sú pekné, precízne zošité a pevné. S manželom stan využívame často ako predajcovia na trhu /každý víkend/

• Rýchle dodávky tovaru

Reakcia obchodu BRIMO

Dobrý deň ďakujeme za hodnotenie.
    Tovar expedujeme tak ako to sľubujeme na webe.
    Čo najskôr pretože všetko na webe je aktuálne a skladom.
    BRIMO® TEAM

Dobra komunikacia a super rychle dorucenie.

Dobrý deň Dávid,
    Ďakujeme za vynikajúcu správu.
    Potešili ste nás.
    Pozitívne hodnotenie je našou odmenou za neustále vylepšovanie seba samých a našich produktov.
    Budeme radi keď nás potešíte fotkou alebo dáte like na FB.
    BRIMO® TEAM

• perfektne funguje obchod - po objednaní je tovar hneď expedovaný

Ďakujeme za hodnotenie
    Prajeme veľa úspechov a pekný deň
    BRIMO® TEAM

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

• Super rýchle dodanie

Dobrý deň
    Ďakujeme za hodnotenie. Veríme že s naším tovarom budete spokojný a prajeme veľa úspechov zdravia.

• Prehľadnosť eshopu
    • Tovar 5*

Tovar mi bol doručený včas tak ako povedal predajca. Pozitívne hodnotím prehľadnosť e-shopu, jednoducho sa objednáva všetko je zreteľne napísané. Kvalita produktu je tiež vysoko nadštandard.

Ďakujeme za hodnotenie.
    Vážime si že ste si našli čas a motivovala nás v snahe byť lepší.

• Kvalitný tovar
    • Stánok sa veľmi jednoducho rozkladá
    • Praktické doplnky v ponuke

Som rád, že som nakúpil stany priamo od výrobcu. Veľké množstvo doplnkov majú v ponuke, všetko na jednom mieste. Odporúčam stany BRIMO sú vynikajúce.

Dobrý deň Vasil
    Ďakujeme za hodnotenie. Snažíme sa vylepšovať všetko čo sa týka našej stránky, predaja, výroby, komunikácie, rýchlosti dodania a mnoho iného. Ceníme si vašej spätnej reakcie.
    Prajeme všetko dobré

• Mega rýchle doručenie

Rád hodnodtím túto firmu plným počtom lebo si to jednoducho zaslúžia. Stany sú TOPKA ako aj ich rýchle doručovanie.

Dobrý deň Teodor,
    veľmi nás teší hodnotenie našej práce pri potlači stanu.
    Stany vyrábame a potláčame tak akoby sme to robili pre seba. Svedomito a korektne.
    Ďakujeme prajeme veľa úspechov
    BRIMO® TEAM

• Firmu ako aj tovar hodnotím pozitívnem

Všetko mi bolo doručené včas. Ďakujem za ochotu odoslania tovaru aj po 12 hodine veľmi si to vážim.

Dobrý deň Klára
    Ďakujeme za hodnotenie
    Prajeme veľa úspechov a pekný deň
    BRIMO® TEAM

• Všetko bolo skvelé, nákup, dodanie
    • Stan j masívny a plachtoviny sú veľmi pekne zošité

Plachtoviny dokonale sedia na konštrukcii, sú krásne napnuté nie ako to poznáme z trhov strecha na stane ako pohodená handra :D. Je to skutočne kvalita najhrubšieho zrna. Značkový produkt je vždy o niečo viac.

Dobrý deň Gitka,
    ďakujeme za hodnotenie. Vždy sa snažíme zákazníkom ponúknuť viac, vylepšujeme stany na základe vašich recenzií a kvalita a vylepšenia sa odrazia na životnosti ale aj na cene.
    Nechceme nespokoných zákazníkov preto nepredávame najlacnejšie stany na trhu.
    Prajeme veľa brilliant moments - BRIMO

• Profi stany
    • Široký sortiment

Stánok ako aj nákup hodnotím na vysokej úrovni. S eshopom nebol žiaden problém. Dodali to čo som si objednal. Cena sa rovná kvalite tovaru.

Dobrý deň Pavol
    Ďakujeme za feedback.
    A veríme že v budúcnosti budú naše stany ešte krajšie a lepšie ako doteraz, pretože sa neprestávame snažiť!
    Pekný deň
    BRIMO TEAM

Šikovný stan ktorý môže kdekoľvek a kedykoľvek používať. S tvarom som spokojné, dorazil bez poškodenia aj napriek veľkosti. Komunikácia s obchodom príjemná.

Dobrý deň Alex,
    Ďakujeme za hodnotenie.
    Pracovný týždeň sa vždy lepšie začne keď náš zákazník ocení našu snahu.
    Budeme sa snažiť ešte viac.
    Ďakujeme

Altánok je pecka, skutočen bol rýchlo doručený na adesu. Ihneď som ho aj postavila na dvore a už si ho vychutnávame v tomto horúcom počasí. Výborná vec na vytvorenie chládku na záhrade a je aj designovo veľmi vkusný.

Dobrý deň Vierka
    Ďakujeme za hodnotenie veľmi si to Vážime.
    Prajeme pekný deň
    BRIMO® TEAM

Tovar bol doručený presne 22hodín od objednávky. Rekord.

Dobrý deň
    ďakujeme za vaše hodnotenie. Posilňuje nás to v snahe byť najlepší.
    Pekný deň a všetko dobré.

• Kvalita tovaru
    • Tovar skladom
    • Ochotný predajca
    • Poradenstvo
    • Expresné dodanie

Poradili mi s výberom stanu, netlačili na najdrahší model ako iní predajcovia páči sa mi ich prístup ide im o spokojnosť zákazník a nie o to aby predali čo najdrahší tovar. Firmu odporúčam každému ... komunikácia na úrovni. Kiežby bolo takých viac.

Dobrý deň Peter,
    ďakujeme za hodnotenie.
    Napriek nášmu úsiliu dodať tovar v stave v akom bol zabalený sa občas stane nepríjemná situácia ktorá sa musí vyriešiť v čo najkratšom čase ako je to možné. Ďakujeme za spoluprácu a veríme že náhrada prišla na druhý deň
    Pekný deň