• Výborná kvalita
    • Super komunikácia

• Tovar bol rýchlo dodaný

Stan pri prvom použití prekvapil, manipulácia snim je veľmi jednoduchá. Odporúčam dávam 5*

• Perfektná komunikácia s predajcom
    • Adekvátna cena v porovnaní s kvalitou

Stan som objednával telefonicky. Objednávku spracovali za mňa a už na druhý deň som mal stan doma. Neskutočná rýchlosť dodania. Cena stanu sa možno zdá pri porovnávaní s konkurenciou vyššia ale rovná sa kvalite stanu. Inde by som stan už nekúpil. Budem verný značke BRIMO. Veľmi som spokojný.

• Vysoká kvalita tovaru
    • Prehľadný eshop
    • Tovar ihneď skladom

Odporúčam obchod BRIMO. Určite by som u nich opäť nakúpila. Vybavenie objednávky a samotné doručenie bolo veľmi rýchle preto dávam 5 *

• Výborná kvalita
    • Ihneď dostupný

• Neskutočne rýchle doručenie
    • Pomoc pri výbere stanu

Zamestnanec na telefonickej podpore mi pomohol vybrať stan keďže je to pre mňa španielská dedina (technické údaje). Stan dorazil už na druhý deň čo bolo výborné nakoľko mi dosť záležalo na rýchlosti dodania ( to je tak keď veci riešite na poslednú chvílu). Eshop odporúčam.

• Vysoká kvalita
    • Promptné spracovanie objednávky

Eshop na úrovni, rýchla orientácia na webe, objednanie veľmi jednoduché. Doručenie skutočne rýchle, neviem či mi niekedy bol tak rýchlo doručený tovar z iných firiem. Ďakujem

• Nadštandardná kvalita tovaru
    • Príjemné vystupovanie predajcu

Nákup hodnotím pozitívne, bola som veľmi príjemne prekvapený odbornou prezentáciou stanu. Nie som technický tip ale všetkému som pochopil. Rozloženie je doslova dteská hračka

• Rýchle doručenie a výnimočná kvalita.

Od firmy Brimo som už kupoval v minulosti tovar a vždy som bol spokojný ako aj teraz. Rýchle doručenie a výnimočná kvalita.

• Kvalita tovaru
    • Príjemný predajca

Objednaný tovar som dostala doslova na druhý deň. Kvalita ma v dobrom prekvapila, najskôr som mala obavy kvôli nákupu online. Strecha ako aj bočné opláštenie sú pekné, precízne zošité a pevné. S manželom stan využívame často ako predajcovia na trhu /každý víkend/

• Super rýchle dodanie

Dobrý deň
    Ďakujeme za hodnotenie. Veríme že s naším tovarom budete spokojný a prajeme veľa úspechov zdravia.

• Prehľadnosť eshopu
    • Tovar 5*

Tovar mi bol doručený včas tak ako povedal predajca. Pozitívne hodnotím prehľadnosť e-shopu, jednoducho sa objednáva všetko je zreteľne napísané. Kvalita produktu je tiež vysoko nadštandard.

Ďakujeme za hodnotenie.
    Vážime si že ste si našli čas a motivovala nás v snahe byť lepší.

• Mega rýchle doručenie

Rád hodnodtím túto firmu plným počtom lebo si to jednoducho zaslúžia. Stany sú TOPKA ako aj ich rýchle doručovanie.

Dobrý deň Teodor,
    veľmi nás teší hodnotenie našej práce pri potlači stanu.
    Stany vyrábame a potláčame tak akoby sme to robili pre seba. Svedomito a korektne.
    Ďakujeme prajeme veľa úspechov

• Profi stany
    • Široký sortiment

Stánok ako aj nákup hodnotím na vysokej úrovni. S eshopom nebol žiaden problém. Dodali to čo som si objednal. Cena sa rovná kvalite tovaru.

Dobrý deň Pavol
    Ďakujeme za feedback.
    A veríme že v budúcnosti budú naše stany ešte krajšie a lepšie ako doteraz, pretože sa neprestávame snažiť!
    Pekný deň
    BRIMO TEAM

• Kvalita tovaru
    • Tovar skladom
    • Ochotný predajca
    • Poradenstvo
    • Expresné dodanie

Poradili mi s výberom stanu, netlačili na najdrahší model ako iní predajcovia páči sa mi ich prístup ide im o spokojnosť zákazník a nie o to aby predali čo najdrahší tovar. Firmu odporúčam každému ... komunikácia na úrovni. Kiežby bolo takých viac.

Dobrý deň Peter,
    ďakujeme za hodnotenie.
    Napriek nášmu úsiliu dodať tovar v stave v akom bol zabalený sa občas stane nepríjemná situácia ktorá sa musí vyriešiť v čo najkratšom čase ako je to možné. Ďakujeme za spoluprácu a veríme že náhrada prišla na druhý deň
    Pekný deň

• Top kvalita

Tovar dorazil na adresu v poriadku a skutočne rýchlo. Kvalita je vynikajúca.

Dobrý deň Alan,
    Ďakujeme za hodnotenie a za Váš nákup. Vždy sa budeme snažiť vylepšovať naše služby a produkty. Ceníme si každý podnet nech je akýkoľvek pretože bez vašej reakcie by sme neboli tam kde sme teraz.

• rýchle dodanie,skvelá komunikácia

Reakcia obchodu BRIMO

Ďakujeme za hodnotenie veľmi si vážime, že ste sa podelil o svoje dojmi z tovaru a nákupu.
    Pekný deň praje BRIMO® TEAM

• Milý predajca
    • Kvalita altánku nadštandard

Kupovala som u nich prvý krát, som milo prekvapená z rýchlosti doručenia napriek veľkému balíku. Nikde v obchode so záhradným sortimentom som nevidela kvalitný stan, preto som sa rozhodla pre BRIMO na základe odporúčania známeho a urobila som dobre, nelutujem.

Dobrý deň Milan,
    Ďakujeme, hodnotenie si veľmi Vážime.
    Prajeme pekný deň a veľa úspechov.

• Kvalitný tovar
    • Výborná komunikácia
    • rýchle doručenie

Tovar som objednával cez víkend, nasledujúci tyžden śom ho už mal doma. Som nadmieru spokojný s prístupom a rýchlosťou predajcu. Kiežby boli všetci takí spoľahliví. Ďakujem ešte raz, prajem veľa spokojných zákazníkov.

Dobrý deň
    Ďakujeme za hodnotenie. Teší nás Vaša spokojnosť.
    Prajeme veľa úspechov

• Bleskové doručenie

Expresné doručenie tovaru, jeden deň objednané na druhý deň už u mňa doma na záhrade NESKUTOČNÉ !!! Odporúčam firmu každému, kto chce kvalitu, profi stan a chce byť spokojný ako ja.
    Jarmila

Ďakujeme za hodnotenie.
    Sortiment stále rozširujeme. Do apríla 2023 pridáme nové zastrešenie.
    Momentálne stan vyvíjame a testujeme aby zodpovedal požiadavkami našich klientov. Pri testoch sa zameriavame najmä na nárazové vetry a životnosť plachtovín.
    Prajeme pekný deň