• Expresné dodanie

Hodnotím pozitívne. Všetko ako má byť komunikácia so zákazníkom (email), rýchlosť dodania, kvalitný stan. Takto si predstavujem nákupy na internete za mňa by bolo 10 *

Dobrý deň Peter,
    Ďakujeme že ste si našli čas a ohodnotili naše služby a tovar.
    Teší nás že ste si vybrali nás a veríme že vaša kúpa Vám prinesie BRIMO - Brilantné Momenty
    S pozdravom BRIMO® TEAM

• Rýchle vybavenie objednávky

Stan som si objednávala telefonicky, pedajcu hodnotím veľmi pozitívne. Napriek mnohým otázkam ohľadom tovaru (som nerozhodná osoba :D) trpezlivo zodpovedal každú jednu. Samotný stan je pekný, prevedenie aj kvalitu hodnotím na výbornú.

Dobrý deň Melinda,
    Ďakujeme za hodnotenie.
    Tovar každým rokom rozširujeme a zväčšujeme zásoby aby každý mohol zakúpiť a vidieť tak kvalitu BRIMO stanov.
    Rýchlosť dodania na druhý deň je samozrejmosť preto sme radi že nevznikli žiadne komplikácie pri dodaní.
    Pekný deň
    BRIMO® TEAM

• Expresné dodanie

Prehľadný eshop. cena sa rovná kvalite

Dobrý deň Karol,
    Ďakujeme za hodnotene.
    Sme presvečený že po rozbalení tovaru budete nadšený tak ako väčšina našich zákazníkov.
    Ak by ste nal akýkoľvek problém neváhajte nás kontaktovať cez našu web stránku sekcia kontakt.
    Sme tu pre Vás.
    BRIMO® TEAM

• Rýchle doručenie tovaru

Ochotný predajca, po pracovnej dobe som sa im nedovolal no na druhý deň ma kontaktovali a aj sme telefonicky spracovali objednávku. Takto by to malo fungovať v každej firme, ochota vyjsť v ústrety. Tovar je pekný hodnotil by som to ako vysoký nadštandard.