Výrobky sú nádherné a už na pohľad kvalitné. Na bridlici všetko vyzerá elegantne a jedlo krásne vynikne takže fotenie našich cukrárskych výrobkov na soc. siete mi teraz zaberie oveľa menej času. Veľká ústretovosť obchodu ohľadom prebratia tovaru.

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

ďakujeme pekne za spätnú väzbu a veľmi nás teší, že sa Vám páčia naše výrobky z bridlice.
    Radi Vás uvidíme aj nabudúce v našom eshope www.bridlica.eu ;)

• široký výber
    • dobré ceny
    • rýchle jednanie

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

ďakujeme pekne za spätnú väzbu a veľmi nás teší, že sa Vám páčia naše výrobky z bridlice aj vrátane služieb :)
    Radi Vás uvidíme aj nabudúce v našom eshope www.bridlica.eu ;)

BRIDLICA.eu

• úžasný ludia,skvelý pristup,tovar v top stave a rýchle dodanie

určite odporúčam,nádherné výrobky,skvelý prístup a rýchle dodanie

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

ďakujeme pekne za spätnú väzbu a veľmi nás teší, že sa Vám páčia výrobky z bridlice a so službami ste spokojná. :)
    Radi Vás uvidíme aj nabudúce ;)

• Rýchlosť

Veľmi rýchla komunikácia, prehľadnosť webu, obchod pozorný ku zákazníkovi. So zásielkou prišiel aj malý darček v podobe magnetky so srdiečkom.

BRIDLICA.eu

Krasny tovar z ktoreho je citit, ze je robeny laskou, rychle dodanie, perfektne zabalene, aby sa predislo pocas dopravy poskodeniu a darcek k objednavke ako bonus.

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

ďakujeme pekne za spätnú väzbu a veľmi nás teší, že sa Vám páčia naše výrobky z bridlice a so službami ste spokojná. :)

Dobrý e-schop . Spokojnosť

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

ďakujeme pekne za spätnú väzbu a veľmi nás teší, že sa Vám páči náš eshop a že ste spokojní. :)

BRIDLICA.eu

• ustretovost, ochota a profesionalny pristup, velmi pekne dakujem

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme pekne za spätnú väzbu a veľmi nás teší, že ste boli spokojní. :)

BRIDLICA.eu

Dobrý deň.Chcem veľmi pekne poďakovať za tovar,došiel krásne ,precízne zabalený aj s milým darčekom.Hodiny aj etažer sú presne také,aké sme čakali.Takže spokojnosť a určite doporučíme ďalej .

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu. Veľmi nás teší, že výrobky splnili Vaše očakávania a že sme Vás potešili.
    Ďakujeme aj za doporučenie. ;)

BRIDLICA.eu

Nemám výhrady, tovar plne splnil moje očakávania a dostali sme ho načas. (:

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu. Veľmi nás teší, že výrobky splnili Vaše očakávania a určite Vás radi uvidíme pri ďalšom nákupe. ;)

BRIDLICA.eu

• Veľmi milý a profesionálny prístup. Toto nebol môj posledný nákup :-)

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu. A radi Vás uvidíme pri ďalšom nákupe. ;)

• Kvalitný tovar
    • Dôkladné zabalenie
    • Veľmi milý prístup

Obchod ponúka široké spektrum výrobkov z bridlice. V "pozadí" obchodu vidno seriózny záujem o predávaný sortiment.

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu. Veľmi nás teší, že sa vám výrobky páčia a určite vás radi uvidíme pri ďalšom nákupe. ;)

BRIDLICA.eu

• Rýchla komunikácia, vo štvrtok objednané a poslane € a v sobotu sme si boli vyzdvihnúť tovar osobne. Obchodnícke jednanie aké sa len tak často nevidí.

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme pekne za spätnú väzbu a veľmi nás teší, že ste boli spokojní.
    Určite vás radi uvidíme pri ďalšom nákupe. ;) Krásne sviatky prajeme.
    BRIDLICA.eu

Veľmi príjemný individuálny prístup s dôrazom na prianie zákazníka. Prekrásny netradičný výrobok v perfektnom prevedení aj balení. Srdiečka ako darček hosťom narodeninovej oslavy sa veľmi páčil. Ďakujem veľmi pekne.

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu. Veľmi nás teší, že sa vám a aj hosťom páčil darček. S láskou vyrábané :)

BRIDLICA.eu

S výrobkami som veľmi spokojná, sú skutočne nádherné. Veľmi pekne ďakujem aj za darček. Všetko bolo perfektne zabalené. Toto určite nebol môj posledný nákup a budem váš obchod odporúčať ďalej.

• Tovar skladom
    • Pekne produkty

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu. Veľmi nás to teší, že sa vám výrobky páčia. S láskou vyrábané ;)

Prajeme šťastný Nový rok 2018 :)

BRIDLICA.eu

Veľká spokojnosť s celým obchodom. Podnosy nádherné, super zabalené a veľmi potešil darček za nákup. Určite odporúčam.

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu. Veľmi nás to teší, že sa vám výrobky páčia a že sme vás potešili.

Prajeme krásne a pokojné sviatky :)

BRIDLICA.eu

• Výrobky sú originálne a krásne

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu. Veľmi nás to potešilo, že sa Vám výrobky páčia.

BRIDLICA.eu

Automaticka reakcia na dotaz k objednavanemu tovaru a velmi rychle zaslanie. Spokojnost maximalna.

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu. Veľmi nás to potešilo a ešte raz ďakujeme.

BRIDLICA.eu

Skvelé výrobky, sú naozaj prekrásne. niečo iné, zaujímavé. Výborná komunikácia s obchodom, rýchle a bezproblémové dodanie, určite sa ešte vrátim :)

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu. Radi pre vás niečo "iné a zaujímavé" vyrobíme :) Veľmi nás to potešilo a ešte raz ďakujeme.

• komunikácia obchodu
    • kvalitné výrobky
    • darček za nákup

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu :)
    Veľmi nás to potešilo.