• nakúpil v obchode BRIDLICA.eu pred 2 mesiacmi

• Rýchlosť

Veľmi rýchla komunikácia, prehľadnosť webu, obchod pozorný ku zákazníkovi. So zásielkou prišiel aj malý darček v podobe magnetky so srdiečkom.

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

ďakujeme pekne za spätnú väzbu a veľmi nás teší, že sa Vám páčia výrobky z bridlice a so službami ste spokojná. :)

• nakúpil v obchode BRIDLICA.eu pred 2 mesiacmi

Krasny tovar z ktoreho je citit, ze je robeny laskou, rychle dodanie, perfektne zabalene, aby sa predislo pocas dopravy poskodeniu a darcek k objednavke ako bonus.

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

ďakujeme pekne za spätnú väzbu a veľmi nás teší, že sa Vám páčia naše výrobky z bridlice a so službami ste spokojná. :)

• nakúpil v obchode BRIDLICA.eu pred 4 mesiacmi

Dobrý e-schop . Spokojnosť

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

ďakujeme pekne za spätnú väzbu a veľmi nás teší, že sa Vám páči náš eshop a že ste spokojní. :)

• nakúpil v obchode BRIDLICA.eu pred 4 mesiacmi

• ustretovost, ochota a profesionalny pristup, velmi pekne dakujem

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme pekne za spätnú väzbu a veľmi nás teší, že ste boli spokojní. :)

• nakúpil v obchode BRIDLICA.eu pred 6 mesiacmi

Dobrý deň.Chcem veľmi pekne poďakovať za tovar,došiel krásne ,precízne zabalený aj s milým darčekom.Hodiny aj etažer sú presne také,aké sme čakali.Takže spokojnosť a určite doporučíme ďalej .

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu. Veľmi nás teší, že výrobky splnili Vaše očakávania a že sme Vás potešili.
    Ďakujeme aj za doporučenie. ;)

• nakúpil v obchode BRIDLICA.eu pred 7 mesiacmi

Nemám výhrady, tovar plne splnil moje očakávania a dostali sme ho načas. (:

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu. Veľmi nás teší, že výrobky splnili Vaše očakávania a určite Vás radi uvidíme pri ďalšom nákupe. ;)

• nakúpil v obchode BRIDLICA.eu pred 7 mesiacmi

• Veľmi milý a profesionálny prístup. Toto nebol môj posledný nákup :-)

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu. A radi Vás uvidíme pri ďalšom nákupe. ;)

• nakúpil v obchode BRIDLICA.eu pred 8 mesiacmi

• Kvalitný tovar
    • Dôkladné zabalenie
    • Veľmi milý prístup

Obchod ponúka široké spektrum výrobkov z bridlice. V "pozadí" obchodu vidno seriózny záujem o predávaný sortiment.

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu. Veľmi nás teší, že sa vám výrobky páčia a určite vás radi uvidíme pri ďalšom nákupe. ;)

• nakúpil v obchode BRIDLICA.eu pred 9 mesiacmi

• Rýchla komunikácia, vo štvrtok objednané a poslane € a v sobotu sme si boli vyzdvihnúť tovar osobne. Obchodnícke jednanie aké sa len tak často nevidí.

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme pekne za spätnú väzbu a veľmi nás teší, že ste boli spokojní.
    Určite vás radi uvidíme pri ďalšom nákupe. ;) Krásne sviatky prajeme.

• nakúpil v obchode BRIDLICA.eu pred 9 mesiacmi

Veľmi príjemný individuálny prístup s dôrazom na prianie zákazníka. Prekrásny netradičný výrobok v perfektnom prevedení aj balení. Srdiečka ako darček hosťom narodeninovej oslavy sa veľmi páčil. Ďakujem veľmi pekne.

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu. Veľmi nás teší, že sa vám a aj hosťom páčil darček. S láskou vyrábané :)

• nakúpil v obchode BRIDLICA.eu pred 1 rokom

S výrobkami som veľmi spokojná, sú skutočne nádherné. Veľmi pekne ďakujem aj za darček. Všetko bolo perfektne zabalené. Toto určite nebol môj posledný nákup a budem váš obchod odporúčať ďalej.

• Tovar skladom
    • Pekne produkty

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu. Veľmi nás to teší, že sa vám výrobky páčia. S láskou vyrábané ;)

Prajeme šťastný Nový rok 2018 :)

• nakúpil v obchode BRIDLICA.eu pred 1 rokom

Veľká spokojnosť s celým obchodom. Podnosy nádherné, super zabalené a veľmi potešil darček za nákup. Určite odporúčam.

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu. Veľmi nás to teší, že sa vám výrobky páčia a že sme vás potešili.

Prajeme krásne a pokojné sviatky :)

• nakúpil v obchode BRIDLICA.eu pred 1 rokom

• Výrobky sú originálne a krásne

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu. Veľmi nás to potešilo, že sa Vám výrobky páčia.

• nakúpil v obchode BRIDLICA.eu pred 1 rokom

Automaticka reakcia na dotaz k objednavanemu tovaru a velmi rychle zaslanie. Spokojnost maximalna.

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu. Veľmi nás to potešilo a ešte raz ďakujeme.

• nakúpil v obchode BRIDLICA.eu pred 1 rokom

Skvelé výrobky, sú naozaj prekrásne. niečo iné, zaujímavé. Výborná komunikácia s obchodom, rýchle a bezproblémové dodanie, určite sa ešte vrátim :)

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu. Radi pre vás niečo "iné a zaujímavé" vyrobíme :) Veľmi nás to potešilo a ešte raz ďakujeme.

• rýchle dodanie
    • komunikácia obchodu
    • kvalitné výrobky
    • darček za nákup

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu :)
    Veľmi nás to potešilo.

• Kvalitné výrobky, výborná komunikácia

Skoré vybavenie mojej objednávky a tiež ochota a ústretovosť zo strany dodávateľa.
    Podnosy sú krásne, veľmi kvalitné a štýlové.
    Veľmi ma potešil milý darček.
    Výrobky aj obchodík môžem len odporučiť.

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu a aj odporúčanie :) Veľmi nás to potešilo.

• Zaujímavý darcek

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme pekne za spätnú väzbu. :)

• nakúpil v obchode BRIDLICA.eu pred 1 rokom

S tovarom som spokojna. Brala som ako darcek, ktory mal velky uspech :)
    Dakujem aj za mily darcek.

Reakcia obchodu BRIDLICA.eu

Ďakujeme pekne za spätnú väzbu.
    Teší nás, že obdarovaný bol potešený. :)