Objednal som si tovar zo stranky no ked mi prisiel som zisitil ze udaje ktore su na stranke nesedia so skutocnym tovarom(parametre, velkost). takze tovar som musel vratit spat

• - prehladnu stranku
    • - dostatok informacii k produktu
    • - rozumne ceny
    • - v pripade, ze zistite, ze vam prisiel vadny tovar, musite na svoje vlastne naklady zasielat hodinky do CR (postou, s poistenim balika) aby vam mohli poslat nove, respektive vadu odstranit
    • - kupil som si hodinky s tromi cifernikmi a jednym digitalnym displejom. Digitalny displej mal uplne vybitu bateriu a teda nesiel. Ostatne ciferniky mali bateriu asi v roznom stave, kedze ani jeden den nedokazali ukazovat spolocne rovnaky cas.., okrem toho neprisli nastavene s aktualnym casom, na co som bol od inych obchodov zvyknuty
    • - komunikaciu nemaju pracovnici medzi sebou uplne zvladnutu, jeden tvrdil to, druhy nieco ine, dalsi zase nepochopil co som vlastne pisal

Podla mnozstvu pozitivnych recenzii, ktoru tento obchod dostava to vyzera tak, ze ja som len nemal stastie.. ale ktovie

Kupovala som hodinky, ktore ale vobec nezodpovedaju popisu na stranke... neodporucam ...

• zlá komunikácia so zákazníkom, pri reklamácii žiadna odpoveď

nedoporučujem

• nizke ceny
    • Neautorizovane produkty

Podla info od predajcu udajne nakupuju od autorizovaného predajcu ale na strankach centrálneho distributora su uvedeny ako neautorizovany. Takze zvazit pravost a originalutu predavanych produktov

• -výhodou je len rýchla doba dodania
    • - nekvalitný tovar - hodinky boli objednané 2 krát pričom zakaždým prišli nefunkčné

Obchod neodporúčam! Pri kúpe hodiniek som nevenovala veľkú pozornosť recenziám o nefunkčnosti hodiniek, alebo o zlej baterke, čo bola v mojom prípade veľká chyba. 1 krát prišli hodinky nefunkčné, ale nakoľko ma slečna na call centre upokojila, že toto sa stáva len ojedinele, odstúpila som od zmluvy a hodinky objednala po druhý krát...žiaľ opakoval sa ten istý scenár. Obchod si nedáva vôbec záležať na tom, čo zasiela zákazníkom! Prvý krát mi boli peniaze vrátené bez problémov, avšak druhý krát bol už problém...nielen že som musela niekoľkokrát telefonovať do call centra, pričom ani presne nevedeli o čo sa jedná, nehovoriac že na konci môjho telefonátu mi bol zakaždým poprianí pekný deň, čo bolo absolútne nevhodné v takejto situácii a neposledne slečny v call centre boli absolútne neskoordinované, hlavne čo sa týka preplatenia poštovného. Ďalšou nevýhodou je, že tovar treba zasielať do Čiech, čiže na poštovnom som ešte aj prerobila. A ako posledné myslela som si, že obchod si dáva záležať na tom, aby takéto prípady boli riešené ako prvoradé, čo sa v mojom prípade vôbec nestalo, veci sa začali hýbať až po mojom opätovnom telefonovaní. Peniaze mi boli nakoniec vrátené, ale keď si odmyslím koľko peňazí, energie, času a stresu som investovala do takejto "výhodnej" kúpy vôbec mi to nestálo za to!

• celkom dobrá komunikácia, celkom rýchle dodanie tovaru, aj keď nie také, ako deklarovali
    • nekvalitný tovar- dvakrát mi doručili poškodené hodinky

Obchod neodporúčam, nakoľko mi doručili poškodené hodinky- prasknuté sklíčko na ciferníku. Hodinky som reklamovala, vymenili ich, ale zase za poškodené- tentokrát tmavá škvrna na oceli a poškrabané. Zase som ich reklamovala, zatiaľ sa nevyjadrili. Poštovné by mi mali z prvej reklamácie preplatiť, no zatiaľ sa tak nestalo. Uvidím ako vybavia druhú reklamáciu, ale viac od nich kupovať nebudem. Obchod si nedáva záležať na tom, čo zasiela zákazníkom. Nevýhodou je, že tovar treba zasielať do Čiech, o to vyššie poštovné. Taktiež doručenie tovaru bolo dlhšie ako uvádzali pri objednávke.

Fotky vyrobkov su krajsie ako originaly, v krabicke hodiniek bol iny manual ako model, co vyvolalo velke sklamanie lebo clovek musi hladat online manual na nastavovanie parametrov.

• Bol to môj prvý nákup v tomto obchode, komunikácia prebehla v poriadku
    • Bol mi zaslaný iný tovar

Bol mi poslaný iný tovar, ktorý som musel obratom poslať naspäť a čakať kým mi pošlú správny. Mrzí ma, že mi nezaslali s novým tovarom aj bloček, ktorý mi poslali iba mailom. Všetko sa podarilo vybaviť v poriadku avšak o ďalšom nákupe v tomto obchode už nebudem uvažovať.

• Predávajú falzifikáty

hodinky Michael Kors boli veľmi zvĺaštne oblepené lepkami ktoré na nich zanechali zvyšky lepidla, toto sa mi nikdy nestalo pri predchádzajucich ktore mam doma.
    Neriesila som to povedala som si v pohode. Isla som k hodinarovi kde som ostala v totalnom šoku ked mi povedal ze sa hodinky skratit nedaju a opytal sa ci som si ista ich originalitov!
    Bránila som eshop aj ked som mala pochybnosti aj ja sama o ich originalite!
    Isla som k Druhemu hodinarovi kde sa scenar opakoval dokonca tam mali tieto iste hodinky ale v striebornej farbe! Myslim ze detaily pisat nemusim!!! Toto co mi poslali je cinsky brak za 165€ ( nezachrani to ani trapny "certifikat" ktory posielaju)
    Ale kratky popis...
    ...
    Farba navodu na pouzitie aj vysačky ( tj. cenovky kde cena ani v $ nieje napisana pritom je to tak na kazdom modele!) je uplne odlisna! hneda farba typická pre MK to nieje!
    taktiez vankusik na ktorych hodinky su je uplne odlisnej farby aj kvality!...
    Na ciferniku hodiniek su 2 fliaciky ktore som si taktiez vsimla, niektore kamienky nalepene nakrivo
    Hmotnost hodiniek nezodpoveda ani zdaleka hmotnosti ktoru udava vyrobca. Material je na dotyk uplne nejaky lacný kov
    Dalej radsej nejdem ani pokracovat lebo mi je z toho totalne na zvracanie nakolko to mal byt vianocny darcek!!!

• tovar
    • ceny
    • doprava zdarma

• nevidím žiadnu výhodu
    • po objednaní tovaru nebolo možné s k nemu vrátiť na vašej stránke ani k popisu, jedńducho ponkané hodinky zmizli, a nakoniec prišli iné ako som si obejdnala, výhovorky, že preto zmizli hned po objendní lebo už nie su v ponuku sú chabe, zá. má právo sa k vrátiť k objednávke a aj k popisu a nie že ked si klikne na linku tovaru tak sa tam neobjaví nič

je to na každeho zvážení, ja už nakupovať nebudem cakam dokedy sa mi vrátia peniaze spat nakoľko Tovar som odoslala už 21.12.2015 spat, a doteraz mi nič neprišlo ani len potvrdenie o doručení, a náklady na vrátenie neboli male,nakoľko som dávala balík aj poistiť

Reakcia obchodu BRAWAT.SK

veľmi nás mrzí vzniknutá situácia, ale akonáhle si objednáte posledný kus tovaru na našej stránke, automaticky sa stiahne z našej ponuky a preto ste si nemohli dohladať spätné parametre hodiniek. Ponúkame výhradne skladový tovar, ktorý máme fyzicky na sklade s doručením do 1-2 dní a ako plus ku každým hodinkám prikladáme LED silikónové hodinky ako darček. Hodinky Vám boli zaslané presne tie ako sme uvádzali na našej stránke a ktoré ste si objednali.
    Z našej strany nedošlo k chybovému konaniu.
    Pre našich zákazníkov robíme všetko preto aby boli spokojní, ale nemôžme splniť nemožné.

Tím BRAWAT.SK

• Vôbec neodporúčam zadali zle číslo potom som tam volal povedali ze to vybavili a dodnes som nič nedostal ani žiadne oprávnenie ani zľavu a ani sa nik neozval no nič už je po Vianociach

• iba ak tak rychlost dodania
    • maju na stranke, ze k objednavke nad 50€ dostanete darcek... my sme ho nedostali, vraj sa vypredal ale neoznamili ani v maily ani telefonicky ze sa vypredal...

Pozrite si radsej 2x kde si co kupite. Ja odtialto uz nikdy nic neobjednam. Radsej dam o par € viac inde...

ďakujeme Vám za reakciu, ohľadne nášho eshopu BRAWAT.SK

Veľmi nás mrzí vzniklá situácia, ale bohužiaľ v tej dobe, keď ste vytvárali Vašu objednávku sme žiadny darček na našom eshope neponúkali, takže ani Vaša objednávka neobsahovala žiadny darček.
    BRAWAT.SK

• neviem
    • zavádzanie a klamanie zákaznika

klamanie zákaznika o tovare,,, tovar nesplna deklarované funkčnosti

Reakcia obchodu BRAWAT.SK

veľmi nás mrzí vaša nespokojnosť.

Pokiaľ nastane táto ojedinelá situácia, máte nárok na odstúpenie od zmluvy či reklamáciu tovaru.
    Následne je možné sa dohodnúť na výmene tovaru alebo vrátenie peňazí.
    Veľmi sa Vám ospravedlňujeme a veríme, že vzniknutú situáciu vyriešime k vašej čo najväčšej spokojnosti.

BRAWAT.SK

• rychlosť dodania
    • nedodanie manuálu
    • po reklamácii manuál dodaný v češťine a ešte k tomu neplnohodnotný

kto nevie anglicky má smolu asi si hodiny nenastavý!

• výhodné ceny hodiniek
    • slabý popis tovaru

Radosť z dobrej ceny a rýchleho dodania pokazil fakt, že hodinky boli nefunkčné. Musela som ich poslať späť do ČR, čo navýšilo cenu hodiniek o 9 eur. Kto mi zaplatí náklady navyše, ktoré som nespôsobila?
    Neviem či by som odporučila obchod. Reklamácia ešte nie je vyriešená.

Neviem posúdiť skúsenosti ostatných kupujúcich, ale mne prišiel tovar /hodinky/, ktorý bol nefunkčný.

Reakcia obchodu BRAWAT.SK

veľmi sa ospravedlňujeme za túto situáciu.
    Ak však k takejto situácii dôjde, tak hodinky okamžite zasielame nové alebo vraciame za tovar peniaze ihneď po zaslanej reklamácii. Rovnako ako to bolo vo vašom prípade.
    Za situáciu sa ospravedlňujeme, nie je bežná a veľmi nás to vždy mrzí.

Veríme však, že aj naďalej zostanete naším verným zákazníkom.

Brawat.sk