• Neodpisujú na e-maily, neriešia problém, ktorý s objednávkou mám. Totálna ignorácia.

• Order Process and Payment Method Discrepancy
    • Very bad customer service approach

I recently placed an order with [Company Name], choosing the cash on delivery option, which included an additional fee. However, upon arrival at the pickup point, I was informed that payment could only be made online, which was not possible for me. The company's response to my query lacked empathy and failed to offer a solution or compensation for the inconvenience caused. While I had hoped for a more customer-friendly approach, I am left with the need to reconsider future purchases from this company.

• 28. 03 som vytvorila objednávku do dnešného dňa mi nebola doručená

Fake

Toaletná voda je ako z Ukrajiny.... vôbec nie je silná.... vyzerá ako keby bola trikrtá zriedená... už nikdy viac z tejto stránky.... predtým som si objednala z Notina.. raz som striekla a bolo cítiť na druhý deň... tu môžem vystriekať pol fľaše a nicítiť nič... nedá sa to porovnať....som veľkmi sklamaná....

Dobry den, po 5 dnoch od objednania si tovaru , ze co je s mojou objednavkou na moju urgenciu od predajcu Brasty.sk , aj od Heureky.sk mi heureka poslala spravu, ze predajcu informovali o mojej pripomienke. Po 6 dnoch od objednavky mi Brasty.sk poslala spravu, ze neeviduju platbu k mojej objednavke. poslal som screenshot a potvrdenie z uctu, ze peniaze som poslal. Zrazu platbu evidovali a po troch dnoch prisiel tovar. posledny den pred vianocami. Trpol som...

Balenie original,produkt fake. Žiadna výdrž ,voní len chvíľku po nástreku. Moj prvý a posledný nákup.

• Prišiel iný tovar ako na obrázku pri objednávaní

• Dobrá komunikácia. Ústretovosť.

Predávajú nekvalitný tovar. Áno pekňe zabalený ale nekvalitný.

• Žiadna
    • Dnes je 8. deň od zaplatenia objednávky a doteraz som tovar nedostala. Do e-shopu Brasty.sk sa nedá opakovane dovolať. Po e-mailovej urgencii mi odpísali, že nemám objednávku uhradenú, aby som si na tento tovar vytvorila objednávku novú. Po zaslaní dokladu o zaplatení mi obratom napísali, že práve na ich účet, asi nejakým zázrakom, prijali moju platbu. Podotýkam, že v rámci tej istej banky.

V tomto e-shope už nebudem NIKDY nakupovať. Neviem, či tovar, ktorý som zaplatila, vôbec niekedy uvidím.

Platba kartou z technickych pricin neprebehla...a už len prisiel mail..ze zistite vakom stave je vaša platba....ale zmenit resp ...doplatiť už nebolo daného spojenia možné....čo ma otravilo a kúpila som na inom e shope

Už týždeň čakám na dodanie tovaru.

• Tovar po 5 dňoch nedorazil a nemám žiadne informácie v akom je stave.

Ani na 8 deň mi zatiaľ nič neprišlo a už mám hodnotiť či som spokojná zaujímavý postup, trošku opačný ako by som čakala.

• "Garancia doručenia" - položka, ktorú nechcete, ale nenápadne sa objaví v celkovom súčte, všimla som si to až po zaplatení..

Vôňa,ktorú som si objednala sa dá prirovnať skôr k vode ako k parfemu.Neodporúčam tu nákup parfumov.

POZOR, TENTO INTERNETOVÝ OBCHOD SA JAVÍ AKO PODVOD! Zakúpený tovar /hodnota do 20 Eur/, neobdrzala som žiaden potvrdzujúci email, žiadne informácie či update objednavky. Internetový obchod Brasty.sk som kontaktovala, aby som zistila, kde sa *stratila* moja zaplatená objednávka - žiadna odpoved. Odporúčam všetkým zákazníkom zvážiť tento internetový obchod. Nenechajte sa zlákať východnými cenami, nakoľko môžete prísť o peniaze, ako sa to stalo mne.

• Prišiel iný produkt ako som objednal
    • Neodpovedajú na email
    • velmi dlha doba dodania produktu - viac ako tyzden
  • Absolutne bez komunikacie. Telefonne linky vyvesene pocas pracovnej doby ktoru vam sam poviem zaznamnik na druhej strane. Neviem kde je moj tovar ani po tyzdni. Vobec ziadna odozva od tohto obchodu