• tovar bol dodany rychlo
    • www stranka nie je celkom doriesena

Reakcia obchodu Boxu.sk

Ďakujeme, snažíme sa byť čo najrýchlejší. Náš web sme nedávno spustili a stále na ňom pracujeme aby bol lepší. :)

objednaný tovar nedodali , a to mi nahlasili asi 4 dni po objednávke, tak sme vybrali náhradu - ta prisla , ale chyba z balenia sim karta - ktoru mi vraj este poslu ....
    trosku pomala komunikacia, nemaju prehlad co maju a nemaju na sklade a ani teraz nemam kompletnu zásielku .

Reakcia obchodu Boxu.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa, určite došlo k zlej komunikácii medzi dodávateľom a podporou predaja. Dúfame, že už je všetko v poriadku. Ďakujeme ale pekne za recenziu. :)

objednaval som z tohto obchodu prvy krat, ani som ho predtym nepoznal, mali naozaj super zlavu, bol som milo prekvapeny rychlostou, vsetko dorazilo ako malo, za mna iba +

Reakcia obchodu Boxu.sk

Ďakujeme Andrej, teší nás tvoja skúsenosť a recenzia. :)

• Cena.

Reakcia obchodu Boxu.sk

Ďakujeme. Dobrá cena vždy poteší :)

• -vyborna cena voci ostatnym
    • -znackove -premiove vyrobky
    • -rychost dodania
    • -nic

-za mna bez chyby na 100%

Reakcia obchodu Boxu.sk

Ďakujeme Jančo za recenziu. Teší nás Vaša skúsenosť. :)

Peony dizajn

Reakcia obchodu Boxu.sk

Dobrý deň, mali ste na mysli pekný? Ak áno, ďakujeme :)

• Ponúkaju produkty za dobré ceny,ale sú to asi len lakajuce kačice,lebo potom vraj že nie je.

Asi zbytočný a podľa mňa nedôveryhodný internetový odnož telekomu.

Reakcia obchodu Boxu.sk

Dobrý deň, nenazývali by sme sa určite kačicami. Ak ste mali nejaký problém s dostupnosťou tovaru jednoducho a rýchlo by sme Vám vedeli pomôcť. Ďakujeme ale za Vašu recenziu. :)

• Cena za tovar ktorý som kupoval
    • Potvrdenie objednávky prislo do spamu.
    • V potvrdení objednávky je len číslo objednávky a zakazníkove údaje, chýbjú tam údaje o tovare, cena objednávky
    • Neprišla notifikácia o úhrade za objednávku (platba kartou)
    • V deň dodania sa najprv ozval kurier, až po prevzatí tovaru prišla notifikácia o expedícii objednávky.
    • Vo faktúre zaslanej na mail, ktorá už bola uhradená je informácia, že faktúra ešte nebola uhradená (aj keď už bola) aj s dátumom splatnosti

Reakcia obchodu Boxu.sk

Dobrý deň Peter, ďakujeme za Vašu recenziu. Všetky tieto nedostatky sa snažíme postupne fixovať a zlepšiť. Určite došlo k technickej chybe z našej strany. Ďakujeme ale za Vaše upozornenie. Stále pracujeme na zlepšení. :)

• jednoznačne cena
    • seriózna verbálna komunikácia s operátorkou e-shopu
    • nedodržanie dodacej lehoty podľa stránky e-shopu
    • dopravca sa ozval až pár minút pred odovzdaním tovaru zákazníkovi
    • neinformovanie obchodu zákázníka o predaní tovaru dopravcovi

Trochu zmiešané pocity,je to asi nový e-shop,ktorý potrebuje vychytať ešte nejaké muchy.Ale ak ich odstránia a udržia cenové relácie,môže byť.

Reakcia obchodu Boxu.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu. Neručíme za nedostatky dopravcu - neskoré ohlásenie sa je chyba na ich strane. Je nám ale ľúto, že ste mali takúto skúsenosť.

Teší nás, že ste spokojný s komunikáciou a cenami. Sme nový eshop a ako vravíte musíme vychytať ešte nejaké tie muchy. :)