• Dlhá doba dodania
    • Ale reklama bezi

Dlhá doba dodania doteraz najdlhšia zo všetkých obchodov

• 2 prac. dni im trvalo kym mi odpovedaju a nakoniec aj tak zrusili moju objednavku

Pred rokom zakúpená čítačka kníh Dibuk Saga ešte v pôvodnom e-shope Skvelo, nereaguje, obchod Boxu len otvorí a nedá sa v ňom pokračovať.Na danú e-mailovú adresu nejde stiahnuť zakúpené knihy. A uvedenú čítačku už v ponuke ani nemajú, asi bola taká kvalitná. Nedoporučujem.

• Srackovy obchod

Grcam. Keby sa dalo ist s hodnotenim do minusu tak to urobim. Tovar nedodaju tak ako mam hodnotit obchod ???

Reakcia obchodu Boxu.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a mrzi nás, že ste nemohli hodnotiť tak ako ste chceli. Vo všetkých prípadoch, kedy nastane problém s doručením tovaru, sa snažíme tieto informácie a dôvody, komunikovať na zákazníka. Sme presvedčení, že sa tak stalo aj vo Vašom prípade. Aj napriek všetkému nás táto situácia veľmi mrzí a budeme pracovať na tom, aby sa v budúcnosti neopakovala. Prajeme Vám pekný deň.

• dlho sa čaká na tovar

Reakcia obchodu Boxu.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, stále sa snažíme zlepšovať.

Obchod najskôr objednávku potvrdil, po niekoľkých dňoch ju zrušil.

Reakcia obchodu Boxu.sk

Dobrý deň. Ospravedlňujeme sa za spôsobené problémy. Problém nastal na strane dodávateľa, čo samozrejme nie je výhovorkou. :) Do budúcna si dáme na to väčší pozor.

Keby som tam po 2 dňoch nevolal ani by mi pravdepodobne nedali vedieť že moju objednávku nevedia vybaviť.

Reakcia obchodu Boxu.sk

Je nám ľúto, že ste mali takúto skúsenosť. Nastal problém v komunikácii medzi dodávateľom a podporou predaja. Vážime si každú recenziu, ďakujeme :)

• Ponúkaju produkty za dobré ceny,ale sú to asi len lakajuce kačice,lebo potom vraj že nie je.

Asi zbytočný a podľa mňa nedôveryhodný internetový odnož telekomu.

Reakcia obchodu Boxu.sk

Dobrý deň, nenazývali by sme sa určite kačicami. Ak ste mali nejaký problém s dostupnosťou tovaru jednoducho a rýchlo by sme Vám vedeli pomôcť. Ďakujeme ale za Vašu recenziu. :)