• Dobre ceny cez internet, nie nazivo v predajni
    • "Skladom" znamena niekde v sklade v Samorine a dodanie do Bratislavy trva dva dni...to mohlo byt skladom kludne aj vo Francuzsku a dodanie by trvalo rovnako dlho...

Zneuzivanie pojmu "skladom". Tovar je sice skladom (ktovie kde), ale kym sa dostane ku vam, uz aj zabudnete co ste s nim chceli...

• Nákup z domu
    • dlhá dodacia doba

• Rýchla komunikácia
    • Výborne zabalený tovar aby sa pri preprave nepoškodil
    • Nebol mi dodaný tovar, ktorý som si objednal
    • Neviem či je rozdiel len v etikete alebo aj v obsahu

Nepodarilo sa mi zaplatiť cez platobnú bránu ale keď som im napísal, hneď mi ponúkli alternatívny spôsob platby. Škoda že keď už mali peniaze na účte čakali ďalší deň na odoslanie ale nič hrozné, mal som objednávať skôr.

• Objednanie a telefonická komunikácia s pracovníkom na zodpovednej vyššej pozícia bola bezproblémová a veľmi ústretová. Vybavenie veľmi rýchle.
    • Čo nás však definitívne odradilo bola skutočnosť, že pri osobnom odbere si p. predavačka neunúvala nasadiť ochranu tváre a vôbec ju nemala ani po celú dobu vybavovania zákazky, ktorá bola pred nami v poradí. Tu dve panie v malom priestore vošli bez rúšok a nikto ich neupovedomil k náprave. Naopak, ako som spomínala.. p. predavačka konala rovnako. Čakali by sme väčšiu zodpovednosť zo strany predajcu. Ak by prišla kontrola.. tak by mal obchod zbytočné problémy. Čo v dnešnej neistej dobe zatvárania prevádzok pre podobné prípady nepríjemne rezonuje ľahostajnosťou.

Jedna cast objednavky bola poskodena. Na vyhodenie :(

Z dvoch fliaš mi jedna prišla prasknutá a obsah spolovice vytečený.
    Takže nebyť tohto problému tak by bolo všetko ok.

• dodaný iný tovar

objednal som si fľašu konkrétneho destilátu a bohužiaľ mi poslali starší ročník ako mali zobrazené na obrázku.. nebolo by to také zlé keby neviem že daný destilát mal novšie ročníky veľmi vydarené a presne jeden kúsok z nich som si chcel kúpiť... čo už, len ma to nepríjemne zaskočilo že sa fľaša odlišuje od toho čo predajca ponúka na svojej stránke.

• dobra komunikacia
    • pestry vyber za rozumne ceny
    • maju chaos s kuriermi (SDS je hrozny)

Objednavku som zadal s dorucenim na zasielkovnu (pred Silvestrom) s tym, ze mi pani volala, ze ak to chcem stihnut do Silvestra ako som chcel, ze je lepsie to dat cez kuriera. Po pristani na to som ale o par dni zistil, ze ten kurier, ktoreho vyuzivaju, len zobral zasielku a nechal ju lezat v sklade. Az neskor vysvitlo, ze kurier pocas Vianoc az do noveho roka nepracoval. Nemal som teda tovar vtedy, ako som potreboval, co by mozno aj zvladla ta Zasielkovna. Obchod je ako tak dobry, ale kuriera by mali rozhodne zmenit alebo sa aspon uistit, ze co slubia, je mozne dodrzat.

• Neviem akú máte kuriérsku službu ale do dnes mi nebol dodaný tovar,mali by ste zmeniť kuriéra toto sa mi ešte nestalo aby ma kuriér nekontaktoval a nedoniesol tovar do troch dní

• K objednanému tovaru bol reklamovaný darček v počte 3 ks. Doručený bol len jeden z darčekov. Po tel. rozhovore síce bola výhovorka na ľudský faktor ale ani po týždni mi nebolo nič doručené. Podotýkam nejde o tie darčeky ale o princíp.

Kolok na fľaši bol mokrý, podľa vône bol pravdepodobne nasiaknutý vínom