• zle zabalené, poškodená kazeta s náradím

Vážený p. Gavlák,
    prepáčte za prehnutý pliešok na balení, navrhli sme Vám výmenu celého tovaru za nový, nesúhlasili ste. Ste nás dlhoročný zákazník, mrzí nas, že ste nám to nedali hneď vedieť, niekedy sa také niečo môže stať prepravou, škoda, že sme sa to dozvedeli až po tejto recenzii.

Popelka

• Zakúpený výrobok bol nefunkčný.
    • Musel som ho vracať kuriérov a ešte stále ho nemám vymenený hoci som zaplatil.

Vážený p. Kušpál,
    pokiaľ je prístroj nefunkčný, bude to vyriešené výmenou za nový kus, tak ako Vám to kolega vravel telefonicky. Poprosíme o trpezlivosť, zároveň sa ospravedlňujeme aj touto cestou za zdržanie používania prístroja, stáva sa to len výnimočne, že náradie je z nejakého dôvodu nefunkčné.

Popelka

Kuriér pracuje len do 14:00 hod, aj keď na stránke tvrdia, že doručujú do 16:00 hod. S kuriérom sa nedalo dohodnúť o doručení na 14:30 hod - totiž už smeruje domov.

Vážený p. Harag,
    kuriéri doručujú balíky v drvivej väčšine do obeda, pretože ešte poobede vyberajú balíky od odosielateľov, nie pretom že sú už o druhej doma. Je to od Vás veľmi nefér, pretože kuriéri majú naozaj fyzicky a psychicky ťažkú prácu, ktorú by nie hocikto zvládol.

Popelka

• jasne som vas poziadal aby ste mi nepisali

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• slabé (nedostatočné) informácie o tovare

Vážený p. Hrabušaj,
    volali sme spolu 11:32 min. a dostatočne a trpezlivo sme Vám vysvetlili všetky plusy a mínusy akumulátorových kosačiek, nerozumieme teda Vášmu hodnoteniu, myslíme si, že je neobjektívne. Rovnako máme aj popis pri produkte, podrobné info je aj v manuály pri produkte, ktorý sa dá stiahnuť.

Ďakujeme.

• Zakúpený tovar bol nekvalitný. Jeden otvor za 4 €! Bol to vrták odporúčaný výrobcom obkladu.

Vážený zákazník,
    na veľmi tvrdé materiály treba aj kvalitnejší, teda drahší vrták. Vrták, ktorý ste zakúpili je kvalitný a špecifický tým, že pri vŕtaní treba zachovať krúživý pohyb kvôli trvanlivosti.

Popelka

• možnosť virtuálnej prehliadky tovaru z domu
    • možnosť zistiť si o tovare údaje o použití z internetu pred samotným zakúpením
    • pri nákupe za 140€ cena vyššia ako u konkurencie pri rovnakom tovare o 10€

zaujímavá ponuka, ale sú aj lacnejšie špecializované firmy

• tovar bol za 17 a poštovné 5 euro čo je veľmi veľa

Vážený zákazník,
    mohli ste si zvoliť platbu vopred, vtedy je dopravné 4 €. Za menšiu sumu ako 4 € Vám balík nedoručí ani pošta. Vo väčšom meste by toľko stálo prepraviť sa autom do "kamenného obchodu". Bohužiaľ prepravné spoločnosti tiež pýtajú nie malé sumy za dopravu balíkov a pri výške Vašej objednávky by nebolo možné ho dopraviť zadarmo. Dokonca doprava stojí viac ako 5 €, my sa na nej podieľame tiež.

Ďakujem Vám za recenziu - Ľudovít Popelka.

• prehľad tovaru
    • ceny! V kamennom obchode sa dá kúpiť totožný tovar z výraznou zľavou.

Kupujúci získa dobrý prehľad o produktoch a cenách, ale pri nákupe v kamennom obchode Vám ponúknu lepšiu cenu. Pravdepodobne asi nebudem už nakupovať cez internet ( výrobky Bosch )

• Nelze určit.
    • Nelze určit.

Musíte se obrátit na zákazníky ve SR.

Bol som pri komunikacii cez e-mail spokojny a som spokojny zatial aj s týmto obchodom len ma zarazilo to ze som si poziadal o 2kusy faktúr a nakolko mi to naslubovali na tolko mi namiesto 2 zaslali 1 , na tu chybu nezabudnem a preto si z tochto obchodu druhykrat objednavat nebudem a pridem si po tovar radsej osobne.

Reakcia obchodu BOSNAR.sk

Na základe telefonického hovoru so zákazníkom bola pripomienka prediskutovaná, v balíku boli 2 ks faktúr a zákazník druhú faktúru omylom vyhodil aj s balíkom. Bolo ponúknuté z našej strany o opätovné zaslanie faktúry, zákazník túto možnosť ešte zvažuje...

• rychlost, vyhovujuce moznosti platieb, dobra informovanost o stave objednavky

So svojim prvym nakupom som bol spokojny. Platenie a dodanie prebehlo rychlo a bez akychkolvek problemov.

Reakcia obchodu BOSNAR.sk

Dobrý deň, ďakujeme za hodnotenie, ak ste bol v podstate so všetkým spokojný, škoda, že nás nechcete odporučiť ďalej, musíme sa viac snažiť.

Asi to bola moja prva a posledna obhjednavka v tomto obchode.
    Cez internet nakupujem casto. Objednany tovar mi vzdy dorazil do 3 max. 5 dni, co sa o tomto obchode neda povedat.
    Presieli 2.tyzdne a objednany tovar som este nedostal. A dalsi tyzden a pol ani nedostanem.
    Ale mozno som mal len smolu a po novom roku sa mi to mohlo stat v hociktorom obchode kedze su inventury.

Reakcia obchodu BOSNAR.sk

Vážený zákazník, vopred ste boli informovaný, že na začiatku roka tovar nedodávame, mali sme o tom taktiež oznamy na našej stránke. Potvrdili ste nám, že Vám tovar nesúri a že nebude vadiť, keď bude meškať dodávka. Pre objektívnosť sme museli tieto riadky napísať. S úctou BOSCH-náradie.sk ...

• Slabinou je, že keď som si produkt objednala tak mi objednávku potvrdili a vyzvali ma na zaplatenie. Až po uhradení mi dali vedieť že mnou vybratý produkt nie je k dispozícii do Vianoc, iba o 50 eur drahší. Nemala som problém zaplatiť, ale bolo to nanajvýš podozrivé a nepotešilo ma to. Uvítala som ale dohodu, že som nemusela hradiť dopravu. Ospravedlnili sa mi a boli milý.

• pohodlie z domu
    • Ponúkate tovar a uvádzate vlastnosti, ktoré tento tovar nemá.
    • Ako príklad uvádzam mnou zakúpenú priamočiaru pílu s Vani uvádzaným osvetlením.
    • V skutočnosti osvetlenie priamočiara píla Bosch PST 700 E Compact - 06033A0020 v cene 58,49 € vôbec nemá.
    • Ak ste seriózna firma tak stým niečo k mojej spokojnosti, pevne v to verím, urobíte.
    • s pozdravom KOTVAS
    • Najhlbší zárez - drevo v mm: 70
    • Najhlbší zárez - oceľ v mm: 4
    • Veľkosť elektrického napätia: 230 V
    • Súčasť dodávky k výrobku:
    • PST 700 E, 1 pílový plátok (T 144 D), návod k použitiu, vylepšený kompaktný kufor
    • Špecifikácie a vlastnosti produktu:
    • Bosch Elektronika vo všetkých modeloch Compact: zjednodušené pílenie
    • a lepšie použitie v rôznych druhoch materiálov
    • - SDS a ergonomický dizajn: jednoduchá výmena pílových listov
    • a robustná základová doska pre väčšie pohodlie
    • - Pohodlnosť a bezpečná manipulácia pre pravákov i ľavákov
    • - Orbitálny pohyb a sila: lepší postup pílenia a menšie
    • obrusovanie pílového listu
    • - Pílenie do oblúkov
    • - Redukcia vibrácií a pogumovaná rukoväť Softgrip
    • - Nižšia hmotnosť: jednoduchá ovládateľnosť/manipulácia
    • - Vstavané osvetlenie, kontrola rezu a odfukovanie prachu
    • - Odsávanie: napojenie na vysávač
    • - Hliníkové časti a dlhá životnosť
    • - Vylepšený kompaktný kufor

Podstate v pohode, až na tú "malú" nezrovnalosť s vstavaným osvetlením.

Reakcia obchodu BOSNAR.sk

Vážený zákazník, ďakujeme Vám, že ste nás upozornili na zlý popis priamočiarej píly, popis sme už opravili. Takáto technická chyba sa pri takom veľkom množstve tovaru bohužiaľ stáva. Ospravedlňujeme sa a ak máte záujem, môžeme Vám pílu za doplatok vymeniť za pílu s osvetlením PST 900 PEL Compact - náklady na dopravu uhradíme my.

Obchod v poriadku ale riešenie problémov velmi zlé....reklamoval som výrobok...a reakcia bola...v uvodzovkách čo ste si kúpili to máte a reklamácia sa nepríma...nakolko ste výrobok použili..ako inak sa dá zistit že nieje dobrý?

Reakcia obchodu BOSNAR.sk

V zmysle obchodných podmienok, ako je to bežne aj v iných obchodoch, je možné tovar bez problémov vrátiť do 7 dní /ale samozrejme tovar nepoužitý / a taktiež aj vymeniť za iný. Použitý tovar nemôžeme vymeniť za nový.
    Bez problémov vybavujeme reklamácie, ktoré si vyžadujú zaslanie do servisu a aj pozáručný servis.
    Vo Vašom prípade nemal tovar žiadnu poruchu, bol použitý a nedal sa už vymeniť.

• Dobrá ponuka.
    • Dobrá cena.
    • Neviem ako je to z rýchlosťou prípadnej reklamácie.
    • Iné slabiny zatiaľ neviem.

Uvedený tovar som v kamennom obchode nenašiel.
    Skúsenosti s týmto obchodom som v minulosti zatiaľ nemal.
    S týmto prvým obchodom som bol spokojný a preto by som ho odporučil aj ostatným.
    Obchod bol rýchly, spolahlivý, bezproblémový.
    Nevýhody vidím akurát pri možnej následnej reklamácii a dĺžke jej vybavenia.

ok