• Tovar prišiel skôr, ako bolo písané.
    • Stručná komunikácia.

• Bezproblémový nákup
    • Kvalitné zabalenie
    • Dobrá komunikácia

• 100% spokojnosť
    • Široký výber sortimentu
    • Výborná komunikácia
    • Vynikajúce balenie tovaru

• Promptnosť komunikácie. Aj komunikácia elektronickou poštou bola pomerne rýchla.
    • Cena vybraných kníh bola jedna z najnižších s tým, že knihy boli na sklade.

Moja skúsenosť začala 3. júla, kedy som vytvoril objednávku na knihy Fyzika 1 + 2, ktorá pozostáva z dvoch zväzkov, ako dar k narodeninám, pre môjho otca. Objednávka bola expedovaná 8.7. dopravcovi. Aj keď takúto dobu vybavenia objednávky akceptujem, považujem to na dnešnom trhu za pomalé. Knihy som objednal na svoje meno s rodičovskou adresou ako adresou doručenia. Nebolo však možné zadať iný kontakt, tak kuriér kontaktoval mňa a ja rodičov. Zbytočná komplikácia. Zásielka bola doručená 10.7. Po otvorení sme však zistili, že je nekompletná, pretože neobsahovala 2. zväzok. Hneď po víkende, 13.7., som teda telefonicky kontaktoval obchod s tým, že mi nedoručili kompletnú zásielku. Bol som požiadaný, aby som vyplnil online reklamačný formulár, čo som hneď urobil. Prekvapilo ma, že ešte v ten istý deň som dostal email s ospravedlnením a informáciou, že mi druhý zväzok bude dodatočne poslaný. 17.7. som sa dopytoval na stav mojej reklamácie najprv mailom a potom telefonicky. Takto som sa dozvedel, že kolegyňa, ktorá vybavuje reklamácie je v práci len od pondelka do stredy a to, že na reklamácie majú predsa 30 dní, tak aby som bol trpezlivý. To ma dosť rozčúlilo, keďže túto záležitosť považujem za chybu obchodu, ktorú by sa mali snažiť čo najskôr napraviť. Kolegyňa vybavujúca reklamácie mi napísala 20.7., že v tých dňoch mi budú knihu zasielať. V ten deň som sa dočkal aj správy od prepravnej spoločnosti, že mi doručujú balík. Konečné doručenie sa uskutočnilo 22.7.

Teda doručenie mojej zásielky kníh, ktoré boli skladom, trvalo nejakých 19 dní s nutnosťou vynaloženia môjho úsilia a času. Aj napriek tomu, že som si vedomí toho, že je to len jedna skúsenosť, nabudúce to už riskovať nebudem.