• Tovar nedodaný zatiaľ.

• Tovar je šmejd, umelá hmota prasklina z ktorej strieka voda
    • Šmejd z číny

Obchod feaguje rýchlo

Jednoducho nekvalitný výrobok.

• Píšu že tovar majú, ale keď si ho objednáte, potom príde mail, že ho nemajú a čakajú kým im ho dodajú

Pri položke písané, že je na sklade, ale pravda to nebola.

tovar nemal manual v slovenčine a nevieme ho použiť

• Dosla mi sada bez hornej časti chýbala tam prikrývka na hrniec som im písal zatiaľ ani neodpísali...hrnce samostnatne ešte nemôžem ohodnotiť lebo neboli používané

• Nie je to ÚPLNE obchodom, no tovar (zmrštovacia hadica) neodporúčam, nakoľko je to neskutočný šmejd. Po 2 dňoch minimálneho používania sa hadica rozletela (tlak vody do 4 bar). Ako uvádzam vyššie, nie je to úplne chybou obchodu, ale ak obchod predáva lacné šmejdy z Číny, tak to ide aj na vrub obchodu BONY plus

• Po otvorení som si všimla,že som dostala tovar starý.Dátum na výrobku nebol.

Je 14-teho a tovar ešte nedorazil.

• nedodržanie doby doručenia 24h, ktoré mali uvedený

Obchod som si vybrala kvôli dobe doručenia. Na stránke mali uvedené, že do 24 h. Tovar som objednavala v utorok a potrebovala som ho ako darček do nedele..čiže bol tam este dva dni v prípade nedodržania 24h...no žiaľ tovar nedošiel ani do piatku, ale až v pondelok... a to som si ho nechala doručiť do zásielkovne..žiaľ som sklamaná

Zapalovač ani po doplnení nie je funkčný, bol to darček a veľké sklamanie

• Rýchlosť dodania

Obchod nekomunikuje, ak Vám posiela niečo iné ako som si objednávala podľa obrázku.

Zaslaný úplne iný tovar

• 10 dní dozadu som objednávala tovar a doteraz mi ešte neprišiel

17 dní od objednávky, 15 dní od mailu o potvrdení prijatej platby a tovar doteraz nedorazil a ani žiadny ďalší mail o stave objednávky a ani nie je možné dovolať sa na zákaznícku infolinku. čiže spokojnosť 0%

• Nekvalitný tovar, neochota, hrozná komunikácia.

Čakám na vybavenie reklamácie. Nemám tovar ani peniaze. Zdá sa, že predajcovi takýto stav vyhovuje.

Reakcia obchodu BONY plus

Vážený pane Jozefe,

Vaši recenzi považuji za absolutně lživou a nezakládající se na pravdě...

Dne 31.8. jste přišel na naši prodejnu, kde jste si zakoupil baterku s UV světlem, přičemž jste naší zaměstnankyni informoval, že tuto baterku potřebujete na "lepení" nějakých spojů, protože má UV světlo. Kolegyně Vás informovala, že tato baterka na toto není určená, ale že máme i "to lepidlo", které lepí pomocí UV světla... Toto jste odmítl, a zakoupil předmětnou baterku, kterou jste si osobně na prodejně vyzkoušel a tvrdil že je v pořádku.
    Dne 2.9. jste přišel do prodejny a požadoval odstoupení od kupní smlouvy, které se bohužel na "osobní nákup" nevztahuje.
    Poté jste vymyslel, že chcete baterku reklamovat, že nefunguje!
    Baterka ale funguje, co nefunguje je lepení pomocí UV světla, což vám ale naše zaměstnankyně vysvětlila už při zakoupení tohoto výrobku.

Velmi mě mrzí Váš přístup i recenze, už jen z toho důvodu, že do prodejny jste přišel v době oběda, kdy byla zavřena, ale i přesto se Vám náš zaměstnanec věnoval.

Z výše uvedeného proto považuji vaši recenzi za zavádějící a klamavou.

P.s. Vaše reklamace bude samozřejmě posouzena v zákonné lhůtě.

S přátelským pozdravem
    M.Horňáček
    konatel

• Produkt je nekvalitný, z vnútra sa pri každom vytvorení ľadu odlupuje modrý plast.

Tovar neprišiel nikdy vac.

• brúska nenabrúsi nože

• Nespokojnosť, udáva, že v balení sú 2 ks, bol len jeden kus...