Tak isto vyplatených 410€ vopred tovar neprišiel, info o zrušení obiednavky, peniaze zatiaľ nevratene.

• Tovar objednany , zaplateny - Predajca stornoval objednavku bez udania dovodu - peniaze zatial nedosli, stranka nefunguje, telefon nikto neberie

• Nič mi neprišlo a peniaze nikde

• Všetko

Za vrátený tovar v hodnote 500e mi neboli vrátené peniaze. Tovar som posielala 22.11 a peniaze mi dodnes neboli vrátené. Komunikovala som s obchodom. Teraz uz nereagujú. Pekne dosrali Vianoce viacerym. Asi by sa to nemalo len tak nechat.

Je to pravda, ako tu niekto pisal predomnou. Majitelia su Martina a Michal Maňák. Kontaktoval som majitela, ktory mi podal info ze im vsetky účty a účtovníctvo zablokovali. Bol sa informovat na policii a na kriminalke a ze peniaze budu vratene ale nevie kedy. On sám mi odporučil ist na policiu a nahlasit to.

Nebolo by vhodné sa spojiť a riešiť to konečne nejako?

Bol mi dodaný nefunkčný výrobok. Eshop nekomunikuje. Realizovať reklamáciu je nemožné. Reklamovaný tovar nepreberajú. Nie je možná ani telefonická komunikácia. Zvažujem podanie na SOI a PZ SR.

• nic
    • nakupovala som na zaklade pozitivnej skusenosti - a skoncila som ako podvedeny zakaznik

Cez bonusko som objednavala opakovane. Dva roky dozadu som si kupila telefon - nakup bol bezproblemovy. Dna 9.12. som objednala tovar v hodnote 335€, uhradila som to kartou. Dna 11.12. napisali, ze objednavka bola stornovana a peniaze mi budu vratene. Zatial sa tak nestalo. Eshop nekomunikuje, telefony nedostupne, na email neodpovedaju. Smrdi to uz podvovom. Po precitani ostatnych recenzii na heureke, vidim, ze nie som jedina podvedena.

Neviem akym sposobom sa dostat k svojim (tazko nasetrenym) peniazom.

• Žiadna komunikácia, neodpovedajú na maily
    • Čakala som až moc dlho, radšej som zrušila objednávku a aktuálne čakám na vrátenie peňazí
    • Nezdvihaju telefóny, nikde sa nedá dovolať
    • Stránky fungujú chvíľu a potom zase nefungujú

Nakupovala som sem kvôli bezkonkurenčnej ceny, ale toto bol môj prvý a aj posledný nákup. Radšej si priplatím a budem mať istotu že predávajúci bude komunikovať.

• nuž, teraz veru žiadna
    • aktuálne celé zle

Objednávka za 250 eur - dlhšie nič, potom stornovaná, pred 2 dňami prísľub vrátenia finančných prostriedkov. Uvidíme...

Dne 3.12. jsem si objednal kávovar v obchodě elektrodomecek.cz za 9300 - Kč. Do dnešního dne 13.12. nedorazil a obchod mi napsal : " Vaše objednávka s číslem ... byla stornována. Dobrý den ospravedlňujeme se, ale Vaši objednávku musíme stornovat. Finanční prostředky Vám budou vráceny v nejkratším možném čase."
    Takže mám vydařené vánoce, výrobek byl určen jako dárek. Nejvíce mě však mrzí, že obchod byl ještě před týdnem kladně hodnocen Heurékou, proto jsem mu důvěřoval a vybral si jej. Webové stránky obchodu nefungují a žádné podrobné informace proč objednávka byla po devíti dnech stornována mi nikdo nesdělil... Webové stránky odkazují na tento obchod : " Eshop je mimo provoz. Všetky podnety a otázky prosím smerujte emailom na adresu [email protected]" Přečtěte si recenze zde : https://obchody.heureka.cz/elektrodomecek-cz/recenze/. Je to pravděpodobně podvod Martiny a Michala Maňáka, kterým obchody patří. V obou obchodech nedodávají přibližně týden objednané zboží a nevracejí finanční částku jim zaplacenou. Navíc ani u jednoho obchodu nefungují webové stránky.

Pošlete mi prosím email na adresu [email protected]. Budu vše řešit na PČR a ČOI.

• Objednávku mi stornovali a nemám ani tovar ani peniaze. Nikomu sa nemôžem dovolať a nikto neodpovedá.
    • Nemám ani tovar ani peniaze.

• Nemám ani tovar ani peniaze. Nikomu sa nemôžem dovolať a nikto neodpovedá.

• Nižšia cena
    • Nefunkčná stránka
    • Veľmi oneskorené reakcie
    • Na moje opätovné otázky neodpovedali

Neodporúčam, nakoľko ich reakcie na moje dotazy, čo je s objednávkou nereagovali, po 5 dňoch som objednávku zrušila, našťastie som mala platiť cez účet a potvrdenie storna mi prišlo až o ďalšie 3 dní. V e-mailoch, ktoré mi prišli neboli žiadne kontaktné údaje, dokonca ani ich meno, od koho to prišlo. Vysoká neodbornost obchodu. A včera som videla, že ich stránka nefunguje a bolo tam napísané, že obchod ukončil svoju činnosť.

• veď skrachoval, nie je čo hodnotiť

5 dni som nedostal ziadne info a teraz mi pride email ze moja objednavka bola zrusena.ziadny dvovod nic len ze bola zrusena.

• Nedodaný tovar
    • Stres

Objednaný tovar nedorazil aj keď som vyplatil do predu 524€, žiadná komunikácia ani nič a potom zrušili objednávku.

• Tovar mi nebol dodaný po dvoch týždňoch objednania,zaplatený hneď pri objednávaní,prišiel mi aj email do 3-4 dní tovar bude doručený
    musela som sa ja informovať,kde je môj objednaný tovar,ich reakcia bola museli sme vašu objednávku stornovať

• Objednávku stornoval obchod.

To isté môžem povedať, čo ostatný už tu písali. Akurát ja cez quatro som chcel platiť, teda finančne nevadí. Budem zvedavý, že či ostatným vrátia peniaze.