OK

S obchodom Bonami som veľmi spokojná.Uz som odtiaľ párkrát objednávala a vždy som bola spokojná.Momentalne čakám na objednávku,servírovanie misky,veľmi sa na ne teším.

• Pekný tovar

-zatiaľ som neprišla na nevýhody obchodu

Všetko v poriadku

Spokojnost, trosku dlhsie dodanie

• Som spokojný ďakujem

• Tovar doručený na miesto objednania je veľká výhoda, konkrétne bývam v Seredi, chalupu mám v Terchovej. Ak má kto prebrať tovar, nie je to problém. Doručenie síce malo dlhú dobu až štyri pracovné dni, napriek tomu doručenie na miesto spotreby bolo výhodou. Výhoda - objednáte z domu, dozviete sa všetky potrebné údaje o objednanom tovare. Už len aby pri skladaní boli doručené všetky diely a neporušené. Verím, že to tak bude, inak som predčasne pochválila. Ďakujem za porozumenie. Želám veľa spokojných zákazníkov.

krasny kobercek,som maximalne spokojna

• Bezproblémové objednanie aj osobné vyzdvihnutie tovaru

Bezproblémové objednanie aj vyzdvinutie vyrobku

Tovar mal byt pripraveny na osobne vyzdvihnutie na druhy den.meskal vsak dalsie dva. Upozornenie o meskani som ale nefostala, po stave objednavky som musela patrat a zistovat stav telefonicky.

• super

veľkorozmerný obraz b y som bez doručenia do bytu nezvládla

Dodávka tovaru až domov je veľmi výhodná

• Efektivita, kreativita, vyber tovaru, serioznost

• Objednany tovar pride velmi rychlo

• Kvalita tovaru
    • Široký výber
    • Dobré ceny

• Pekný, kvalitný tovar.
    • Pekný, kvalitný tovar

Minulý týždeň som si objednala výrobky z Vášho obchodu Bonami . Na mail ste mi poslali oznámenie, že tovar bude doručený medzi 08.04. - 10.04.2024, ale zatiaľ som nedostala žiadne správy ako postupuje moja objednávka....

Všetko prebehlo ako malo.

• Doručenie dlho trvá - ani 9 dní od nákupu zásielka na sklade neprišla

Pekné obrázky, zlá dostupnosť tovaru na sklade.

Reakcia obchodu Bonami

ďakujem vám za vašu recenziu.

Skontrolovala som vašu objednávku. Objednávku ste vytvorili dňa 1.4.2024 a termín dodania bol avizovaný na 4. – 8. 4. 2024. Túto informáciu uvádzame v nákupnom košíku v poslednom kroku pred potvrdením objednávky.

Objednávku sme odoslali dňa 5.4.2024 a doručená vám bola 10.4. za čo sa ospravedlňujeme. Rýchlosť dodania zo strany prepravnej spoločnosti nedokážeme ovplyvniť.

Za Bonami, Šárka.