• Dlžka dodania tovaru a nevedia ani zakaznika informovat kedy tovar dodajú.
    • Amaterizmus....

Zmeniť eshop v ktorom chcu nakupovať. Zachraň sa kto moooožeš!

dobré ceny, nedodržanie sľúbeného dodacieho termínu, čo je smutné :(

Dobrý deň
    Môžte nám zaslať číslo objednávky skontrulujeme Vašu objednávku ak nebola spracovaná . Posledné objednávky v garantovanom termíne dodania do Vianoc sme zaslali EMS kuriérom . Ak bola objednávka vytvorená po garancii do dodania do Vianoc ako sme upozornili e-mailom nemohla byť doručená do Vianoc . Podľa dátumu písania Vašej recenzie pred 10. dňami objednávka bola vytvorená 12.12.2011 čo je po garancii dodania do Vianoc . Do dátumu 10.12.2011 sme garantovali dodanie do Vianoc . Informácia na hlavnej strane .Ďakujeme za hodnotenie aj Vaša recenzia pomôže zlepšiť naše služby . Krásne Vianoce prajeme ! S pozdravom Bombasport

• cenovo výhodný tovar...
    • zavádzajúce informácie o stavoch v sklade...
    • a nedostatočné info o popise tovaru...napr dámske oblečenie..

Tým, že pri prezeraní tovaru, som si ho okamžite chcela objednať, lebo ceny boli veľmi výhodné...a aj som tak spravila, keďže podľa popisu, všetko bolo na sklade, tak som bola veľmi prekvapená, keď ako odpoveď na mail som dostala, že nemajú žiaden môj objednaný tovar, a keďže som sa spýtala, kedy je možné ho doručiť a či dôjde (napr. do Vianoc), tak odpoveď bola, automatické zrušenie objednávky, bez môjho súhlasu...

Dobrý deň
    Odporúčame prečitať Obchodné podmienky s ktorými ste súhlasili a potom nič zavádzajúce nenájdete . Ak ste uviedli do poznámok doručenie do Vianoc po garantovanom termíne inak neposielať objednávka bola automatom zrušená . Ak ste žiadali info cez e-mail všetky otázkyboli zodpovedané . Ďakujeme za recenziu aj Vaša recenzia pomôže zlepšiť naše služby . Krásne Vianoce prajeme! S pozdravom Bombasport

• doba dodania

Dobrý deň
    Dodanie je presne napísane v Obchodných podmienkach s ktorými ste súhlasili , termíny boli dodržané .

• objednavku som zadal 02.12.2011,dnes je 16.12.2011 a stale tovar nedosiel

neodporucam

Dobrý deň
    Ďakujeme za recenziu všetky objednávky v dátume 02.12.2011 boli už dávno odoslané balík musíte mať na pošte . Všetky balíky posielame prvou triedou . Skontrolujte dobierku na pošte .

• -vysoké poštovné
    • -zle zaradený tovar v kategóriách

cenovo výhodný nákup, no treba do poznámky napísař čo od tovaru očakávate a neriadiř sa tým kde je tovar zaradený prípadne aký má popis

Reakcia obchodu BombaSport

Dobrý deň ďakujeme za recenziu odporúčame čítať aj popis tovaru aby ste boli dostatočne informovaný. Ak máme niektorý tovar zle zaradení prosíme pošlite nám e-mail a chybu odstránime . Dodaciu lehotu nemožno skrátiť, máme externé sklady a presun do centrálneho skladu 3 -10 dní . Máme v pláne skratiť dodaciu lehotu na 5 dní v priebehu nasledujúcich 30 dní . S pozdravom Bombasport

Bol to jediný obchod kde mali ten tovar.
    Zatial skoro ziadne
    lebo som si objednal tovar a zatial mi prisiel len mail ze mja objednavka je v stave "pred objednavka" a to uz cakam 10 dni.

Reakcia obchodu BombaSport

Dobrý deň odporúčame prečítať Obchodné podmienky a celý e-mail o stave (pred objednávka) je doručenie neštandardnej lehote .

• Vyber tovaru
    • dostupne hlavne velke velkosti
    • dlha dodacia doba

Neviem sa vyjadrit ešte nebol vybrany tovar dodaný

Reakcia obchodu BombaSport

Kratšia dodacia doba by znamenala nárast cien tovaru nakoľko tovar sa dováža z UK.
    Samotný zákazník v 95% si želá doručiť tovar ktorý sme my už doviezli na Slovensko, Slovenskou poštou za 7 Eur ( 2-4dni) akoby využili služby doručenie kuriérom 11 Eur do 24 hodín.

S pozdravom Bombasport

• prijateľné ceny
    • dodacia lehota

nevýhoda-dodacia lehota

• Dlhé dodacie lehoty, pred 10 dnami som objednal a zatial nič, konkurencieschponosť v tomto smere bohužial 0 bodov

Reakcia obchodu BombaSport

Ďakujeme za recenziu, dodacia lehota je presne uvedená v Obchodných podmienkach s ktorými ste súhlasili.

• Ste najlacnejsi
    • Dlzka dodania tovaru...katastrofa!!

Ked si vyriesia otazku dodania tovaru v co najkratsom case odporucil by som obchod setkym...inak 10dni uz ubeh0lo a ja stale nemam zelany tovar

• dlhá doba dodania

nič moc

• nizke ceny
    • dlha dodacia doba

priemerny obchod, nizsie ceny, neista dodacia doba, neodporucam

Reakcia obchodu BombaSport

• no keď nie sú schopný zohnať to čo uvádzajú , že majú , tak iné slabiny ani nemusí mať aby som tam ešte dakedy niečo pozeral

strata času

Reakcia obchodu BombaSport

Ďakujeme za pripomienku niekoľko skladov máme v neustálom pohybe, niekedy nieje možné zachytiť každý pohyb na sklade . Ospravedlňujeme sa nedostatok

• Výhoda je že môžem nakupovať priamo z domu
    • Ked dá zákazník objednávku najneskôr do 3 dni ho maju upozornit v akom stádiu je objednávka a nie že ja o 10 dní neviem či ten tovar vôbec dostanem.

Chcela som kupit preto že sa mi ten tovar páčil.
    Skúsenosť je zlá po 10 dňoch nemám odpoveď na objednávku
    Pri takej zlej čakacej dobe ho nikomu neodporúčim.
    Nie lebo stále len čakám na tovar

Reakcia obchodu BombaSport

Odporúčame prečítať obchodné podmienky s ktorými ste súhlasili . Zákazníkov informujeme o stave objednávke e-mailom ak termín dodania nevieme splniť informujeme e-mailom . Infomácie o objednávky Vám poskytne zákaznícka podpora tel čisle alebo e-mailom .

• dobre ceny
    • drahe postovne
    • ponuka tovar ktory nema...

neodporucam

Reakcia obchodu BombaSport

Tovar môže byť vypredaný skôr ako sa aktualizuje cenník . Pri obrovskom odbyte niekedy nie je možné ustrážiť všetky položky. Ďakujeme za pochopenie.

• nemá
    • nulová komunikácia,
    • po 8 dnoch mi prisiel mail ze tovar namaju

neodporucam !

Reakcia obchodu BombaSport

Odpoveď na e-mail je do 24 hodín , prístupné je i tel číslo nonstop . Nulová komunikácia určite nie :) Druhá reakcia: Tovar môže byť vypredaný skôr ako sa aktualizuje cenník a je vo stavu vybavuje sa . Našim cieľom bolo zaistiť žiadaný tovar a odoslať v čo najkratšej možnej dobe, ktorá je určená v obchodných podmienkach . Do 8 dní mal byť vypredaný tovar opäť na sklade . Žiaľ u nedostupnosti tovaru musela byť objednávka zrušená .