Bol to jediný obchod kde mali ten tovar.
    Zatial skoro ziadne
    lebo som si objednal tovar a zatial mi prisiel len mail ze mja objednavka je v stave "pred objednavka" a to uz cakam 10 dni.

Reakcia obchodu BombaSport

Dobrý deň odporúčame prečítať Obchodné podmienky a celý e-mail o stave (pred objednávka) je doručenie neštandardnej lehote .

dlha dodacia lehota

• Vyber tovaru
    • dostupne hlavne velke velkosti
    • dlha dodacia doba

Neviem sa vyjadrit ešte nebol vybrany tovar dodaný

Reakcia obchodu BombaSport

Kratšia dodacia doba by znamenala nárast cien tovaru nakoľko tovar sa dováža z UK.
    Samotný zákazník v 95% si želá doručiť tovar ktorý sme my už doviezli na Slovensko, Slovenskou poštou za 7 Eur ( 2-4dni) akoby využili služby doručenie kuriérom 11 Eur do 24 hodín.

S pozdravom Bombasport

• prijateľné ceny
    • dodacia lehota

nevýhoda-dodacia lehota

• Hlavne ma trápi, že tovar mi nebol doručený. Je to už 10 dní a ja stále čakám.

Reakcia obchodu BombaSport

Ďakujeme za recenziu, dodacia lehota je presne uvedená v Obchodných podmienkach s ktorými ste súhlasili.
    Vďaka týmto dodacím lehotám môžeme udržať cenu produktov v prijateľnej hladine. Nakoľko tovar sa objednáva a dováža z UK dodacia doba zodpovedá cene za ktorú tento tovar doručíme nášmu zákazníkovi. Dobrý zákazník si na kvalitu počká. Nie je možné uspokojiť všetkých. Pokiaľ tovar zákazník potrebuje ihneď má možnosť navštíviť kamenný obchod tam tovar dostane hneď, ale samozrejme drahší. Je na zákazníkovi čomu dá prednosť.
    Ďakujeme za záujem.
    S pozdravom Bombasport

• veľký výber, cenova dostupnosť
    • dodacia lehota - neviem to ešte posudiť 10 dni a nedoručene

dostupnosť, prehľadnosť, jednoduchosť

• Dlhé dodacie lehoty, pred 10 dnami som objednal a zatial nič, konkurencieschponosť v tomto smere bohužial 0 bodov

• výborný výber tovaru
    • možnosť výmeny

Rozhodla som sa nakúpiť, pretože je u vás veľký výber tovaru. Doporučila som ho aj iným.

• primerane ceny
    • nikdy som sa nedozvedel napr. z mailu kedy mi bude presne doručeny tovar kdeš to u inych internetovych obchodoch som bol každy den informovany v akom stadiu dorucenia sa tovar nachadza respektive kedy bude tovar približne doruceny.

Už sa stalo odporučil som vaš obchod známim.

Reakcia obchodu BombaSport

Dobrý deň ďakujeme za recenziu informácie zasielame e-mailom stav: objednávka vybavená , odoslaná . Odporúčame skontrolovať spam poštu niekedy e-mailový klient hodí poštu do spamu . S pozdravom Bombasport

• velky vyber a dobre ceny

kvalitny tovar za vyhodne ceny

• Ste najlacnejsi
    • Dlzka dodania tovaru...katastrofa!!

Ked si vyriesia otazku dodania tovaru v co najkratsom case odporucil by som obchod setkym...inak 10dni uz ubeh0lo a ja stale nemam zelany tovar

• dobra cena
    • tovar nie je na sklade

odporucam,no tovar,ktoty nie je na sklade neponukat

• drahe dorocovanie

• dlhá doba dodania

nič moc

• nizke ceny
    • dlha dodacia doba

priemerny obchod, nizsie ceny, neista dodacia doba, neodporucam

Reakcia obchodu BombaSport

• siroky sortiment za lacne ceny
    • mierna neprehladnost stranky

vrelo odporucam

• veľký výber
    • nedostatok na sklade obuvi malé čísla t.j. 36

výborný

• dodacia doba, obrazky produktov, postovne

niektore veci ktore som nechcel objednavat z anglicka som si objednal za podobnu cenu tuna. Vyhoda je moznost reklamacie.
    Som zvedavy ci ponuknu nejake akcie na vianoce ... tak ako zahranicne obchody.

Inac - Spokojnost. Dakujem

• no keď nie sú schopný zohnať to čo uvádzajú , že majú , tak iné slabiny ani nemusí mať aby som tam ešte dakedy niečo pozeral

strata času

Reakcia obchodu BombaSport

Ďakujeme za pripomienku niekoľko skladov máme v neustálom pohybe, niekedy nieje možné zachytiť každý pohyb na sklade . Ospravedlňujeme sa nedostatok

• dlžka dodania tovaru