• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl.: 8.3.2 OP Heureka.

• Veľmi dlhá doba doručenia. Keby som to vedela vopred určite v tomto obchode nenakupujem.

Reakcia obchodu Bola.sk

standardní doba doručení je 2-3 pracovní dny. Může se však stát, že se dodávka zpozdí, což byl i Váš případ.

Omlouvám se za dopravní společnost a jsem s pozdravem,

Bohumil Urban

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Pri rozhodovaní o doručení tovaru som si vybrala “zasielkovňu” ale vykľul sa z toho Z box ku ktorému potrebujete aspoň smartfónu. Že nie je box aké sú na Slovensku bežné napr. box z Alzy som sa dozvedela až na mieste činu.Prosím nepíšte že tovar zasielate do zásielkovne ( na Slovensku je pod týmto pojmom zaužívaný nejaký obchod so službou preberania a vydávania tovaru) ale priamo píšte že ide o BOX! Ďakujem.

• Tovar vôbec nedorazil ani po viac krát urgenci

Reakcia obchodu Bola.sk

bohužel v dnešní době u některých komponent nepomůže ani naše opakovaná urgence u výrobce, jsou součástky, které mají dodání delší než 5 měsíců.

Omlouvám se za vzniklou situaci, samozřejmě vám vrátíme peníze, když nechcete čekat. Bohužel zboží na trhu dostupné nebude ani nadále.

Bohumil Urban

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• nedodržanie času doručenia tovar som dodnes nedostal.

Dobrý den, pane Bello,

Bohužel se mýlíte, zvolil jste platbu kartou a zboží nezaplatil. Máme na skladě a rádi pošleme na základě platby nebo na dobírku.

Současnou objednávku ponechávám jako stornovanou.

nestojite za nič

dodali mi cerpadlo a vsetky vyrobne cisla ma zoskrabane. zvlastne praktiky

• Večnosť pri dodaní.

Dobrý den, Olivere,

Pakliže se u výrobku píše, že je na objednávku, znamená to, že jej speciálně pro vás budeme objednávat u dodavatele. Z naší strany je objednávka k dodavateli realizována stejný den jako objednávka vaše. U tohoto zboží jste navíc byl upozorněn, že dodání je 2-3 týdny.

Bohužel nejsme schopni pro rychlejší doručení a vaši spokojenost dělat víc.

Bohumil Urban

• o objednavke nemam ziadne info, tovar neprisiel, a zrazu sa ozyvaju ze ako som spokojny s nakupom. Ani len to nevedia, ze ziadny nakup zatial neprebehol.

Reakcia obchodu Bola.sk

Dobrý den, prosím zkontrolujte si Vaši složku spam v emailu. Odesílali jsem Vám emaily o přijetí objednávky, email o potvrzení, že zboží bylo objednáno u dodavatele a nakonec i email, že zboží bylo včera odesláno. Případně není třeba psát negativní recenze, lze nás kontaktovat na telefonním čísle 233 418 610, kde obratem zodpovíme Váši případnou nejasnost.
    S pozdravem Bohumil Urban

• Predajca nemal ani tušenie o parametroch výrobku.

Reakcia obchodu Bola.sk

Dobrý den, omlouváme se, je nám líto, že jste nebyl spokojen. Vsechny technické dotazy se snažíme zodpovídat s maximální přesností. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na [email protected]. Bohumil Urban