• aj zásielkovna

• doprava zdarma
    • prekladny eshop

• super vyber
    • super ceny
    • trochu chaoticke filtrovanie velkosti topanky

Obchod perfektný, rýchle dodanie ,žiadne zadržiavanie a hlavne konečne prišla kvalitna a pekne šitá šiltovka. Objednala som už 4x z iných eshopov no vždy prišla krivo sita alebo iný kus . Určite budem objednávať ďalej. Odporúčam eshop . Tu nakúpite kvalitne určite.

Odporúčam seriózny prístup ...

• Rychlost dodania
    • Nizke ceny

• Sucastou balenia mal byt latkovy obal na okuliare aby sa neposkrabali a prisli mi bez obalu….mozno mi ho poslu dodatocne
    • Cakal som aj bavlnenu handricku k produktu na cistenie skla

Vsetko super az na to ze neprisli v obale latkovom proti poskodeniu.

Ochota zamestnancov - nakoľko som menil z objednania z e-shopu na osobné prevzatie - bez problémov promptne zariadili.
    Všeobecne - boli ste jediný obchod, ktorý daný tovar mal na sklade, nemal ho ani výhradný značkový dodávateľ (Rossignol)

Milý zákazník,

ďakujeme za recenziu. Sme potešení, že sme Vám vyhoveli a našli ste u nás tovar, ktorý inde nenájdete.

Nech Vám služí čo najdlhšie.

S pozdravom BP

Kúpila som rukavice ale prišli mi malé nakoľko sa jedna o detský typ a toto vôbec nebolo uvedené na webstránke. Zvažujem či ich vrátim alebo niekomu darujem jedna sa o rukavice Roxy palčiaky farebné

Vážená zákazníčka,

ďakujeme za recenziu. Máte pravdu, na stránke máme zlý popis, pretože juniorský model a dámsky je úplne totižný. Došlo k chybe na našej stranke. Samozrejme tovar môžete vrátiť.

Ospravedlňujeme sa za komplikácie.

S pozdravom BP

• Žiadna výhoda
    • Najhoršia komunikácia akú som kedy zažila
    • Najdlhšia doba dodania
    • Totálna neochota
    • Na stránke majú veci skladom ktoré skutočnosti nemajú, ako “ospravedlnenie “ sa k tomu vyjadrili, že to pár sekúnd predomnou kúpil iný zákazník

Nákup na tejto stránke naozaj neodporúčam ! E-mailovej odpovede som sa dočkala po 3 dňoch, telefonicky kontakt je asi nemožný

Vážená zákazník,

ďakujeme za Vašu recenziu, dovoľte, aby sme sa k nej vyjadrili.

Náš zákaznícky servis pracuje v štandardnom pracovnom čase, ktorý máme uvedený na stránke. Email ste nám zasielali v piatok, odpovedali sme hneď v pondelok. Nakoľko cez víkend nepracujeme, Vaša recenzia, že na emaily neodpovedáme 3 dni je nepravdivá (piatok, so, ne). Telefonicky ste nás nekontaktovali. Ak tomu tak je, prosím pošlite nám Vaše číslo, z ktorého ste nám volali, aby ste si to overili v histórii hovorov. Ďakujeme.

Ohľadne tovaru: veľmi nás mrzi, že tovar sme nemali skladom. Chceli by sme však uviesť, že v obchodných podmienkach je uvedené, že objednávky závisia od dostupnosti tovaru. (Článok V, odstavec 5). Poslali sme Vám dve ďalšie varianty, s ktorými ste nesúhlasili.

Zároveň sme Vám poslali 5% zľavový kupón.

Neviem v čom vidíte najhoršiu komunikáciu, nakoľko sme s Vami komunikovali štandardne, odpovedali sme tiež v štandardnom čase.

Z Vašej emailovej komunikácie je zrejmé, že tovar (vo veľmi atraktívnej zľave) ste veľmi chceli a keď nebol dostupný, dobre ste sa "napálili". Samozrejme, táto situácia nás veľmi mrzí a nie je naším cieľom, aby ste boli nespokojný. Žiaľ stane sa, že niektorý tovar vypadne a nemáme ho skladom, napriek tomu si myslíme, že nie je dôvod, aby ste nám písali takúto zlú recenziu.

Ďakujeme za pochopenie a budeme aj naďalej pracovať na skvalitnení našich služieb.

S pozdravom BP tím

Bohužiaľ pri jej vybavovaní sme zistili, že nastala systémová chyba na našom eshope – produkt z Vašej objednávky už nemáme skladom.

Mrzí nás to ale z tohto dôvodu musíme Vašu objednávku stornovať.

Vážený zákazník,

mrzí nás, že tovar, ktorý ste si objednali sme už nemali skladom. Občas sa to stane a máme to zakotvené aj v obchodným podmienkach, s ktorými ste pri kúpe tovaru súhlasili. V článku V., odsek 5 sa uvádza nasledovné: Objednávky závisia od dostupnosti produktov. Ak dôjde k problémom týkajúcich sa dodávky produktov, alebo na sklade nebude ďalší tovar, prevádzkovateľ si vyhradzuje právo poskytnúť kupujúcemu informácie o náhradných produktoch, alebo poskytne možnosť zrušiť objednávku.

Ďakujeme za pochopenie!

Neprisiel mi tovar, ktory som si objednal.

Vážený zákazník,

ospravedlňujeme sa za neskoršiu reakciu. Podľa Vašej objedávky ste si objednali snowboardové topánky DC Judge Boa (tieto ste vracali) a DC Control Boa. Obidvoje Vám boli doručené. Neuvádzate teda správne, že tovar Vám neprišiel.

Veríme, že druhý pár snowboardových topánok Vám dobre slúži a ste s nimi spokojný.

Ďakujeme za nákup!

BP tím

• Super rýchle dodanie

Tovar prišiel včas, nepoškodeny a zodpovedal popisu na internete. Som spokojná.

Celková spokojnosť

• Žiadny problém s nákupom ani s dopravou

komunikácia

• super..,rýchlosť

• Vyber
    • Ceny

Fajn vyber za dobre ceny ;)