Komunikácia výborná, mala som problém s platbou cez kartu, ale milá pani to vyriešila na dobierku. Oceňujem aj rýchle dodanie tovaru.

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za Váš komentár. Vaša spokojnosť nás veľmi teší.

Nemam co vytknut

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za Váš milý komentár. Verím, že si z našej bohatej ponuky opäť vyberiete.

Jana z Blancheporte

• webstránka prehľadná, dobre naprogramovaná
    • dobrá komunikácia obchodu
    • zatiaľ neviem

myslím, že je to spoľahlivý internetový obchod.

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za Váš komentár. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

• Spoľahlivosť od

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za Váš komentár. Vaša spokojnosť nás veľmi teší.

Som spokojná s tovarom.

• Pohodlie z domu

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za Váš komentár. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Jana z Blancheporte

• tovar objednaný 9.5.2024, doteraz mi nebol doručený, ani nemám informácie o stave objednávky

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za komentár. Na vybavení objednávky intenzívne pracujeme. Akonáhle bude objednávka vybavená, pošleme Vám info na email.

Jana z Blancheporte

kvalitné produkty, po zlacnení prijateľné ceny

Jana z Blancheporte

Dodatocne , az na moj dotaz preco objednavka meska bolo mi oznamene, ze dodanie sa predlzuje o 5 dni.

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzí Vaša nespokojnosť. Na vybavení objednávky intenzívne pracujeme. Akonáhle bude objednávka vybavená, pošleme Vám info na email.

Jana z Blancheporte

• Veľmi dobrá komunikácia a ústretovosť.

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za Vášmilý komentár. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Jana z Blancheporte

Objednala som si pyžamo, no bohužiaľ obchod oznámil, že pyžamové
    nohavice sú vypredané a posielajú mi len vrchnú časť.
    Tak to som naozaj nepochopila !!!
    A to som doteraz nemala s týmto obchodom problém.

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za komentár. Ponuka tovaru je platná do vypredania zásob. Ak dojde k vypredaniu počas zpracovania objednávky, info Vám zasielame na email. Ak si neprajete iba vrchný diel, budeme rešpektovať neprevzatie zásielky.

Jana z Blancheporte

Po 5 dňoch od objednania a úhrady mi bolo oznámené, že tovar nedodajú, lebo vypredaný ( tešila som sa neskutočne na ne, že som našla šaty na oslavu mojej 60 tky), peniaze vrátené po týždni od úhrady ... poučila som sa, takže z tohto obchodu viac neobjednám

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za komentár. Ponuka tovaru je platná do vypredania zásob. Ak dojde k vypredaniu počas zpracovania objednávky, info Vám zasielame na email. Peniaze Vám obratom vraciame späť.

Jana z Blancheporte

Čakám na tovar už 7 dní a nik sa neozval, prečo mi ešte tovar nedorazil.

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za komentár. Vašu objednávku sme v poriadku zaregistrovali. Akonáhle bude objednávka odoslaná, budeme Vás informovať na Váš email. Vašu objednávku vybavujeme v súlade s našimi obchodnými podmienkami.

Jana z Blancheporte

Som sklamana z toho, ze som objednavala 2ks flanelove kosele, pri objednavke bola moja velkost dostupna u obidvoch. Aj mi potvrdili objednavku na obidve. Ale uz ked chystali balicek na expediciu, tak mi oznamili, ze jedna z kosiel uz nie je dostupna a neda sa ani doobjednat. Neviem, kde sa stala chyba. Doteraz som bola s e-shopom Blancheporte spokojna.

Jana z Blancheporte

Objednanie a komunikácia obchodu prebehla v poriadku. Čo ma prekvapilo, bol dotazník spokojnosti, ktorý dorazil pred príchodom tovaru - toto odporúčam zmeniť tak, aby dotazník prišiel až po prevzatí tovaru zákazníkom. V mojom prípade to znižuje hodnotenie obchodu aj dĺžku dodacej lehoty, nakoľko rozdiel medzi oznámeným vyexpedovaním a reálnym dodaním bol značný na dnešnú dobu.

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za komentár. Dotazníky zasielame systémom automaticky. Na dotazník, odpovedajte, prosím, až po doručení zásielky. Verte, že pre rýchle vybavenie objednávok robíme maximum. Na dĺžke doručenia zásielky už bohužiaľ nemáme vplyv. Záleží aký zpôsob doručenia ste zvolili.

Jana z Blancheporte

Veľká spokojnosť s nákupom a s materiálom všetkých produktov

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za Váš milý komentár. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Jana z Blancheporte

Okrem potvrdenia objednavky ziadna dalsia komunikacia ci bol tovar odoslany, aky je priblizny datum dodania, nic...

Jana z Blancheporte

• Opakovane niekoľkokrát mi zrušili potvrdenú objednávku dodatočným mailom, že tovar je vypredaný.

Už nikdy viac od nich objednávať nebudem. Veľké sklamanie!!!

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za komentár. Je mi lúto, že sme Vám nemohli zaslať Vašu objednávku. Ponuka tovaru je platná do vypredania zásob. Ak dojde k vypredaniu tovaru počas zpracovania Vašej objednávky, informáciu Vám obratom zasielame na email.

• vela tovaru
    • dobre ceny
    • zakaznícky servis ma sklamal

kupila som 2 ks produktov, objednávka potvrdená a až ked bola po cca 8 dnoch vyexpedovaná , napísali mail, že 1 ks nedodajú, lebo už je vypredaný. 6€ poštovné za 150g baliček...

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za komentár. Je mi lúto, že sme Vám nemohli zaslať všetko z Vašej objednávky. Ponuka tovaru je platná do vypredania zásob. Ak dojde k vypredaniu tovaru počas vybavenia objednávky, info Vám zasielame na email. Poštovné sa platí rovnaké vždy, pokiaľ nepresiahnete sumu, kde garantujeme poštovné zadarmo. Určite je lepšie objednať viacej produktov abyste dosiahli na dopravu zadarmo.

• Dobrý sortiment
    • Dodanie tovaru trvá príliš dlho.

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za komentár. Verte, že pre rýchle vybavenie objednávok robíme maximum.