• Tovar ktory mal byt skladom -Nemali skladom cize zavadzali zakaznika

Reakcia obchodu biostyle

Objednávka prišla cez víkend a medzitým sa tovar dopredal.
    Uprednostnili sme skôr prijaté objednávky.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie a ďakujeme za pochopenie.

Biostyle.sk

Tovar objednaný 5.04. Do dnes mi neprišiel ani sa mi nikto neozval v akom stave je moja objednávka... takze nedoprucujem predávajúcich

• Až po 2 týždňoch obchod posla e-mail, že tovar bol vypredaný.

Dobrý deň
    Vzhľadom k aktuálnej situácii hroziaceho koronavírusu sme zaznamenali obrovský nárast objednávok na dezinfekciu ako to bolo aj vo vašom prípade. Pri produkte bolo oznámenie že tovar je na ceste od skladu. Prišlo nám obmedzené množstvo, nakoľko nám dodávateľ krátil objednávku. Následne sme nemohli uspokojiť všetkých zákazníkov. Žiaľ výrobcovia nevedia v súčasnosti uspokojiť dopyt trhu s dezinfekciou. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie a ďakujeme za pochopenie.

Biostyle.sk

Predavačka namiesto osobného odberu balík zabalila pre kuriera

Dobrý deň.
    Každý názor si vážime aj aj ten Váš je pre nás dôležitý. Vaša objednávka bola pripravená pre kuriéra, ale nakoniec ste si ju prevzala osobne.
    Omyl sa stal pri vybavovaní väčšieho množstva objednávok.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nedorozumenie a ďakujeme za pochopenie.

Biostyle.sk

• Zaplatila som za tovar, ktorý mi nebol doručený

Zaplatila som plnú sumu za objednaný tovar, v ktorom chýbala jedna položka. Po mojom urgovani, aby mi vrátili peniaze alebo poslali tovar firma sľúbila nápravu, no zatiaľ žiadna neprišla.

Reakcia obchodu biostyle

veľmi nás mrzí vzniknutá situácia. Bohužiaľ pri vyskladnení tovaru došlo ku chybe a omylom sme Vám poslali o jeden kus menej.
    Následne sme Vám navrhli vrátenie vzniknutého preplatku, no bohužiaľ sme od Vás neobdržali číslo účtu na ich zaslanie.

Pevne veríme, že sa nám danú situáciu podarí vyriešiť čo najskôr k Vašej spokojnosti.

Tím Biostyle

• Objednávku a následne potvrdenie objednávky sa uskutočnilo 19.3.2019
    Doposiaľ, 30.3.2019, mi tovar nebol dodaný, resp. nedostala som žiadne vyrozumenie o jeho dodaní na odberné miesto, ktoré som zvolila...
    Doposiaľ, okrem potvrdenia objednávky, neprebehla žiadna komunikácia zo strany obchodu...

• prijatelna cena
    • opakovane mi tovar nebol doruceny ani do 2 tyzdnov, pricom dostupnost bola okamzite.
    • tovar doručný až po urgencii

vyhodna cena, avsak ak chcete, aby reagovali na elektronicku objednavku, musite sa im pripomenut

Tovar, ktorý mi bol dodaný bol nepouzitelný obsah bol vyschnutý a nenanašal sa na kefku, som velmi sklamaná.

Reakcia obchodu biostyle

ďakujeme za recenziu. Ak by som Vás mohla poprosiť, napíšte nám email na [email protected] ohľadom Vašej objednávky. Ak produkt, ktorý ste dostali nie je použiteľný, máte nárok na reklamáciu, ktorú ochotne vybavíme, ak chyba nastala zo strany našej spoločnosti. Pri vybavení veľkého množstva objednávok raz za čas sa môže stať, že naši pracovníci niečo prehliadnu.
    Budeme čakať na Vašu správu a dúfam, že po vybavení reklamácie budete spokojná so službami nášho eshpu.

Tím Biostyle.sk

P.S. Chceme Vás poprosiť, aby ste prípadné reklamácie riešili priamo emailom alebo telefonicky s našou spoločnosťou. Takto Vašu správu nájdeme ihneď a tovar vymeníme v čo najkratšom čase. Ďakujeme za pochopenie.

Objednala som si tovar ktorý som si mala osobne vyzdvihnúť, mal byť dostupných do 1-2 pracovných dní ale nik sa neozýval. Až keď som po 10 dňoch zavolala na predajňu mi pani oznámila že je problém s vybavením mojej objednávky lebo chýba podlak. Pani mi mala dať ešte v ten deň vedieť či si budem môcť nasledujúci deň objednávku vyzdvihnúť, prešli 4 dni a nik sa neozval

poslali mi iny tovar, pricom z ich strany doslo k omylu,co si aj priznali, z tohto dovodu som tovar musela poslat spat, tym padom som 2xzaplatila postovne...nie mojou vinou, co si myslim, ze nie je seriozny pristup k zakaznikovi

Nespokojnosť, nožnice ba kozičky nepoužiteľné, zatlacac kozičky mi bol doručený úplne iný aký ponúkajú na obrázku, nožnice na vlasy iné ako na obrázku, radšej som ich už ani neotvarala, takže neviem do akej miery sú funkčné. Viac z tejto stránky neobjednavam, veľké sklamanie

Reakcia obchodu biostyle

je nám ľúto, že nie ste spokojná s našimi službami.
    Ďakujeme pekne, že ste nám upriamili pozornosť na naše nedostatky ohľadom zatlačovača nechtovej kožičky, pri tomto produkte sme urobili potrebné zmeny.
    Ostatné produkty sme zasielali totožné s opisom a fotkami (na fotkách nevidno pôvodný obal produktov, ktorý sa nedá otvoriť bez poškodenia).
    V našej mailovej komunikácií sme Vám ponúkli možnosť vrátenia tovaru, bez udania dôvodov, a následné vrátenie peňazí.
    Viem, že táto možnosť nenapraví prvú skúsenosť s našim obchodom, ale snažíme sa vždy vyhovieť našim zákazníkom a vyriešiť vzniknuté situácie k ich spokojnosti.

Ďakujeme ešte raz za Vašu správu, každé hodnotenie je pre rast nášho obchodu cenné.

Tím Biostyle.sk