• zavádzajú zákazníka nepravdivými informáciami o tovare
    • nekvalitný tovar
    • slabá komunikácia

neodporúčam vôbec, dávajte si pozor na to, čo kupujete. Tento obchod nepredáva originál produkty, sú to bezcenné fake výrobky za nekresťanské ceny.

Reakcia obchodu biome.sk

Dobrý deň, Ďakujeme za reakciu, mrzí nás, že si to o našom obchode myslíte. Tovar nakupujeme buď priamo od výrobcov alebo od renomovaných distribútorov.
    DOPLNENIE: po komunikácii so zákazníčkou sme sa dozvedeli, že o produkte, ktorý si objednala (toppik zahusťovač vlasov http://www.biome.sk/zahustovac-vlasov-toppik-regular-103g ), si zákazníčka myslela, že je liek na vypadávanie vlasov - je to však iba zahusťovač - kozmetický prípravok, ktorý pomocou keratínových vlákien opticky zahustí vlasy. Čiže pravdepodobne tu došlo k nedostatočnému prečítaniu informácií, ktoré sú o produkte uvedené na našich stránkach.

Jediné čo ma mrzí a čo nepochopím niekdy mi dojde šampón tak že pod uzáverom je ešte vrchnák-zátka takzvaná plomba a niekedy je tam proste len vrchnák a občas je šampón aj vyliatý v balíku...

• Dlhe vybavovanie objednavky...

Reakcia obchodu biome.sk

Dobry den, dlhe vybavovanie objednavky bolo iba docasne z dovodu technickych uprav na sklade, kedy sme nemohli odosielat ziaden tovar. Zakaznikov sme o tom informovali emailom.

• dobrá cena
    • Objednaný tovar dorazil "len tak" v obálke, bez krabice, len vo flakóne. No a najväčší mínus: BEZ AKEJKOĽVEK PRÍBALOVEJ INFORMÁCIE či POPISU, BEZ POPISU ODPORÚČANÉHO DÁVKOVANIA, BEZ POPISU UPOZORNENÍ O MOŽNÝCH VEDĽAJŠÍCH ÚČINKOCH... nie je to uvedené ani na flakóne a pritom ide o prípravok určený na vnútorné používanie!!! Podľa zákona by príbalová inf. mala byť povinne pridaná. No nepôsobí to na mňa veľmi vierohodne a ani profesionálne. Začala som dokonca uvažovať, či je vo flakóne naozaj originál objednaného tovaru...

kúpujte od dôverihodnejších predajcov

Reakcia obchodu biome.sk

Dobrý deň, poprosíme o objasnenie "v obálke, bez krabice, len vo flakóne". Objednali ste si vitamíny na vlasy, ktoré sú distribuované v umelohmotnej fľaštičke. Tovar sa nepredáva špeciálne zabalený v papierovej krabici. Všetky potrebné informácie o zložení a dávkovaní sú uvedené na obale. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.

• ziadne
    • tovar bez ucinku

neodporucam, nefunguje to na erekciu

Reakcia obchodu biome.sk

Dobrý deň, ďakujeme za reakciu. Pokiaľ bylinný extrakt na Váš problém neúčinkuje, je možné, že sa jedná o závažnejšiu poruchu a v tomto prípade bude potrebné navštíviť lekára, ktorý Vám predpíše lieky na predpis, ktoré kúpite jedine v lekárni.

• Sľúbený darček za nákup nad určitú hodnotu sa z koša vyparil

Reakcia obchodu biome.sk

Dobrý deň, Po kontrole Vašej objednávky sme zistili, že ste si nevybrali aký darček chcete. Pri objednávke je to potrebné špecifikovať kliknutím na daný darček. Náš obchod teda neodporúčate na základe toho, že ste pri objednávke urobili chybu Vy? Mrzí nás to ale naozaj nie je namieste sa sťažovať ak sa neriadite pokymni na stránke.

• tovar nesplnia očakavania

tovar nesplnia očakavania

• otrasny aplikator na mihalnice ma velmi sklamal.... sam

Reakcia obchodu biome.sk

Dobry den, Viete špecifikovať v čom je aplikátor "otrasný"? Látka sa má aplikovať nie na mihalnice ale na miesta na pokožke, odkiaľ mihalnice vyrastajú. Jemná špička aplikátora by mala zabezpečiť maximalne jednoduché nanášanie.

Ešte poznámka k Vášmu hodnoteniu: To myslíte naozaj vážne, že celý obchod ohodnotíte negatívne na základe "otrasnej" špičky na aplikátore? Dodacia lehota 3 z 5.? Objadnávka bola urobená 24.8, 26.8 bola uhradená a 1deň po odoslaní bola u Vás - a to všetko dokonca cez poštu. Prehľadnosť obchodu? Je to naozaj na 2 z 5? Kvalita komunikácie 2.5 z 5? Zákazníka o všetkom informujeme mailom a o odoslanom balíku tiež sms správou.

Negatívne hodnotenie pri jednotlivých položkách by malo byť jednoznčne podmienené nejakým argumentom, aby na to mohol obchod reagovať.

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

Spectral RS. Po dvojmesačnom užívaní, žiadne výsledky. Škoda peňazí

• Ťažko hodnotiť niečo ak som tovar objednaval pred desiatimi dňami a doteraz žiadne info o dodávke. Som nemilo prekvapený s dĺžkou dodávky tovaru

Reakcia obchodu biome.sk

Ďakujeme za hodnotenie p. Žiga. Vaša objednávka nebola odoslaná, pretože časť tovaru, ktorý ste si objednali, nie je na sklade. Informácia bola v čase objednávky uvedená aj pri produkte ako aj na stránke nákupného košíku. (odoslanie 10.6). Tovar ste si aj napriek týmto informáciám objednal.

• hlavne rychle dodanie
    • ziadne

odporucam kazdemu

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

• Do hodnoteni produktov zaradia iba hodnotenia, ktore su pozitivne. Ak napisete nieco negativne, vas prispevok neuverejnia.

S produktom Oxotrim som absolutne nespokojna, informacie o nom su zavadzajuce a pozitivne hodnotenia od ludi su iba fiktivne, kedze do dnesneho dna moje zle hodnotenie neuverejnili.

Reakcia obchodu biome.sk

Dobrý deň, ďakujeme ze recenziu produktu. Hodnotenia (pozitívne aj negatívne) sa uverejňujú na našej stránke automaticky do 1 týždňa od odoslania. Vaše hodnotenie ste pridala len včera. Ak ste si pozerali hodnotenia, tak ste zistili, že stránka produktu obsahuje aj negativne hodnotenia.
    Čo sa týka informácií - uverejňujeme iba tie, ktoré nám poskytol výrobca. Mrzí nás, že Vám produkt neúčinkoval - dôvodov môže byť niekoľko - najčastejším je však nedodržanie postupu liečby, nedostatočná úprava stravy alebo pohyb. Tiež je možné, že Vaše telo má pomalší metabolizmus a zmeny sa prejavia až po dlhšom čase. Objednávku ste však urobili iba pred 2 týždňami (pričom na využívanie 1 balenia je potrebných 45 dní) a možno je ešte priskoro hodnotiť efektivitu produktu.

komunikácia po telefóne bola stroha a tovar nie je taký ako o ňom píšu konkretne ide zahusťovač vlasov, je to obýčajny farebný prášok, ktorý Vám zafarbí pokožku hlavy a vôbec to nie sú žiadne štetinky ktoré sa nalepia na vlasy a tým sú vlasy hrubšie.Je to klamstvo.

Reakcia obchodu biome.sk

Dobrý deň. Ďakujeme za recenziu produktu. Bohužiaľ z toho, čo uvádzate môžeme iba usúdiť, že produkt nepoužívate správne. Máme množstvo spokojných a pravidelných odberateľov tohto produktu, ako jednotlivcov tak aj kaderníckych salónov. Toppik je na prvý pohľad prášok, ktorý je však zložený z mini štetiniek, ktoré sa na jemné vlasy prichytia a tak dodajú vlasom plnší vzhľad. Samozrejme, že sa dostane prášok aj na pokožku, čo v prípade zahusťovača nie je mínusom ale naopak - holé miesta toľko nepresvitajú cez vlasy. Dôležitá je konečná úprava rozčesaním a použitie laku. Výsledný efekt samozrejme závisí od hustoty Vašich vlastných vlasov. Čo sa týka informácií o produkte - uvádzame iba tie, ktoré uvádza výrobca produktu. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

• balamuti ľudí, tie tabletky stoja na nič, žiadne také ako je uvádzané na stránke
    • tu nejde o obchod podľa mňa som vyhodil peniaze do vzduchu

neodporúčam, tabletky vialafil säú tak hodne do koša, nič viac

Reakcia obchodu biome.sk

Ďakujeme za reakciu. Žiaľ žiaden prírodný produkt nefunguje u každého rovnako - závisí to od mnohých faktorov ale hlavne aj od závažnosti poruchy/problemu. Špeciálne pri poruchách erekcie by produkty zložené z prírodných extraktov mali fungovať ako "odrazový mostík" na nasmerovanie ďalšej liečby. VoVašom prípade pokiaľ tabletky nezafungovali, je to signál, že Vača porucha Erekcie je závažnejšia a je potrebné sa obrátiť na urológa.

• Komunikacia

Neodporucam

Reakcia obchodu biome.sk

P. Škerko, z našej strany bola komunikácia promptná a férová. Adresu doručenia ste uviedli nesprávnu (ak si nechávate posielať balík do firmy, tak do adresy je potrebné uviesť aj názov firmy) a balík sa k nám vrátil. Zásielky zasielame zdarma ale iba prvé zaslanie rovnakej zásielky. Nie je to nič neobvyklé, pretože po viacerých zaslaniach rovnakej objednávky, by obchod nemal z predaja tovaru žiaden zisk, pretože všetok zisk by sa minul na dopravu "zdarma". Preto je naozaj dôležité poznať dobre adresu, kam si chcete nechať tovar doručiť.

• Nenašla som sídlo spoločnosti
    • Na výrobku chýbal slovenský preklad.Bolo akurát nalepené ,koľko krát užívať.

Obchod ma zaujal dobrou reklamou na prípravok na vlasy
    Prípravok prišiel veľmi skoro,čo ma miloprekvapilo.
    Ako záporné uvádzam to,že chýbal slovenský preklad a originál som si preložila a zistila som ,že výrobok nie je určený pre ženy.
    Po reklamácii na túto skutočnosť som dostala odpoveď,že nie je vchodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Reakcia obchodu biome.sk

Dobrý deň, V sekcii Kontakt, je možné nájsť všetky informácie o firme. Na produktoch je tiež uvedený krátky návod na použitie. Všetky informácie vrátane, upozornení a odporúčaní sú uvedené na stránkach produktov, ktoré predávame.

• Relatívne dobrá komunikácia
    • Neaktuálne skladové zásoby
    • Zmätok pri expedícii tovaru

Tovar, ktorý som si objednal bol uvádzaný ako skladom, vytvoril som si objednávku a zaplatil kartou. Následne som sa informoval o dodacom termíne, avšak mi bolo oznámené že tovar nakoniec skladom nie je, ale že je na ceste na sklad. Na ďalší deň bola moja objednávka expedovaná. Kuriér tovar doniesol a pýtal peniaze za dobierku, napriek tomu že som tovar už uhradil. Zaplatiť som odmietol, objednávku som stornoval a pýtal uhradené peniaze naspäť.

Reakcia obchodu biome.sk

Vzniknutá situácia nás naozaj mrzí. V deň odoslania sme kontaktovali aj kuriéra aby zmenil dobierku ale nebolo to už možné. Sklad sa aktualizuje niekoľko krát za deň ale môže sa stať, že sa medzitým tovar vypredá. Vždy dbáme na to aby čakacie lehoty na tovar neboli príliš dlhé a zákazníka vždy informujeme. Čo sa týka nesprávnej dobierky - situácia vznikla technickou chybou v systéme, ktorá je už momentálne odstránená. Peniaze Vám tiež boli vrátené na účet.

• Zameriava sa na vlasy
    • Výrobky su predrazene a ucinok ziadnY

Reakcia obchodu biome.sk

Mrzí nás, že Vám výrobky nezabrali. Dôvodov môže byť viacero - napríklad, nesprávny výber výrobku, nedostatočne dlhé/nesprávne používanie