• Lokalizacia v meste
    • Neserióznosť v určovaní dodacej doby

Tovar mal byť naskladnený v priebehu 1-3 prac. dni, nie je tak tomu ani po 8 prac. dňoch. Veľké sklamanie.

Tovar nebol doručený, prešli niekoľko týždňov a nik ma ani neinformoval ci tovar príde alebo nie.

Bez problemove objednanie tovaru aj komunikacia s predajcom. Maximalne som spokojny.

Doba dodania viac ako týždeň

Nepačila sa mi komunikácia s pracovníkom cez telefon.Nevedel mi odpovedať na základné otázky ohladom mojej objednávky,neodoslali mi žiadny mail ohľadom toho,kedy bude tovar dodaný a pracovník mi povedal,nech zrušim objednavku že on nevie kedy vôbec pre mňa tovar objednajú a nieto pošlu.

• komunikácia. Keď si objednáte viac tovaru a niektorý na sklade nemajú, odošlú Vám bez upozornenia len to, čo na sklade majú.

Nepredstavujem si takto komunikáciu so zákazníkom, aby zákazník od nich žiadal ústretovosť a snahu predať ICH tovar! Môj nákup bol 240 eur, čo si nemyslím, že je málo, keď to má byť dar pre rodičov. Keby som vedela, že mi pošlú bike bez košíka, ktorý nebol súčasťou bicykla, ale položka naviac, objednám si od iného dodávateľa, ktorý mi vie zaručiť, že môj dar bude v čase narodenín kompletný. Prešiel mesiac!!! a môj košík mi do dnešného dňa neprišiel, objednávka by mala byť stále otvorená a ani ma nijakým spôsobom nekontaktovali (ak nerátam požiadavku o hodnotenie obchodu, s ktorou som do dnešného dňa váhala...) Prajem pekný deň

• Doprava zdarma
    • Nemá

Ochota predavača a rýchle vybavenie objednávky

Bol som sklamaný komunikáciou obchodu.
    Objednal som si tovar, ktorý bol na e-shope skladom a čakal som na reakciu. Potvrdenie objednávky som dostal. Keď som po pár dňoch nedostal žiadnu aktualizáciu objednávky - info o odoslaní a pod., písal som do obchodu s otázkou na stav objednávky.
    Dostal som strohú odpoveď, že tovar nie je k dispozícii a môžem si vybrať iný model s podstatne vyššou cenou alebo nižší model, ktorý nemal potrebné parametre.
    Tak som nakoniec objednávku zrušil, keďže ponúknuté riešenie nebolo pre mňa výhodné...

• objednavka som potvdil tovar mi nedošiel

• komunikácia

• - prehľadné členenie produktov
    • - pohodlný nákup
    • - ponuka tovaru, ktorý som inde nenašla
    • - OK ceny
    • - spoľahlivosť

- v ponuke bol tovar druhu, kvality a ceny, ktorý som inde nenašla
    - vaša ponuka bola ľahko nájditeľná cez internet
    - priateľská a profesionálna komunikácia
    - spoľahlivosť - tovar prišiel v sľúbenom čase, kvalite, cene, účtov. doklad bol v poriadku
    - oceňujem "enviro" prístup v balení - žiadne zbytočné obaly a zbytočné plasty navyše
    - mimoriadne sa mi páči, že Vás zaujíma spokojnosť zákazníka
    - možnosť výberu viacerých spôsobov platby

• široký sortiment, nízke ceny
    • dodacia doba bola pridlhá, ale bolo to po sviatkoch ?

dá sa

• Sirka sortimentu
    • Prijatelne ceny

• Tovar nedodaný v termíne uvedenom v obchodných podmienkach, napriek tomu na stránke tovar je uvedený "na sklade".... Nie je to zavádzanie? Očakával som lepšiu komunikáciu... Pokiaľ som ja netelefonoval, informácie som od predajcu nedostal tak ako uvádza v obchodných podmienkach....

Očakával som lepší prístup... Neodporúčam.

• široká ponuka

V pohode. Normalne som objednala, vsetko prebehlo hladko bez komplikacii. Tovar mi bol doruceny v dohodnutom termine neposkodeny. Bola som informovana o dodani tovaru a zaslani objednavky.
    Absolutne bezproblemovo.
    Odporucam vsetkym.

• Tovar si vybrala moja dcera, podla nej islo o kvalitny vyrobok, moderny, ktory nie je dostupny v zilinskych obchodoch.
    • Skoda ze nema pobocku v Ziline, prebral by som tovar osobne na pobocke.

Vyhovuje mi, ze za tovar sa platilo osobne pri preberani. Bol to 1. nakup v danom obchode, bal by som sa zaplatit cez internet.

• široký sortiment
    • výborné ceny
    • komunikácia na úrovni
    • krátka dodacia doba
    • o

vrelo odporúčam

Do dnesneho dna po 10 dnoch som nedostal ziadne info ohladne vybavenia mojej objednavky....???

Reakcia obchodu BikeRide

Vazeny zakaznik, tovar ktory ste objednali bol oznaceny ako nie je skladom - na objednavku - o com ste dostali aj email ihned po odoslani objednavky. Ak potrebujete informacie, nech sa paci, email, telefon funguje.

• Zislo by sa vylepsit dopravu. Dodavat spotrebitelovi tovar v pracovne dni v priebehu dna, ked je spotrebitel v praci je zle. Spotrebitel si potom nema tovar ako prevziat. Chvalim, ze predajca bol ustretovy a vybavil u dobravcu dodanie vo podvecernych hodinach, ked som uz bol doma, ale zislo by sa to vyriesit nejak systematicky.