• -super ceny
    • -rýchle dodanie
    • -veľmi ochotný personál, poradia
    • - výborná komunikácia

Kupovala som bicykel pre dcéru. Bol to môj prvý nákup a bola som veľmi spokojná.

Ďakujeme krásne

• rýchlosť, komunikácia,
    • dobre prednastavené radenie
    • predstavec nebol dotiahnutý
    • Očakával som priložený manuál (alebo aspoň link, kde sa dá stiahnuť) aspoň pre nastavenie vidlice a piestu. Pomohlo video z UTube

Ďakujeme

• Dobrá komunikácia, rýchle dodanie

Tovar bol dodaný veľmi rýchlo, avšak nefungovala predná brzda - nebolo tam upevnené lanko. Po zvážení komplikovaného vrátenia tovaru (veľkosť, váha, vzdialenosť), chyba bola opravená, ale trvalo to 2 mužom 2 hodiny.
    Bola to zjavne chyba výstupnej kontroly výrobcu, ale aj tak by predajca mohol urobiť ďalšiu kontrolu pred odoslaním tovaru.

Reakcia obchodu Bike Centrum

Pani Maja velmi pekne dakujeme za podrobnu recenziu , predne brzda ani fungovat nemohla, kedze bicykel chodi v krabici bez predneho kolesa.... ktore nasledne treba nasadit

V pripade potreby miesto 2 hodin " trapenia" treba vytocit telefonne cislo na nas a radi urobime videohovor, kde kolega poradi, pomoze s nastavenim bicykla

pekny den prajeme

BIKE CENTRUM TEAM

• Super komunikacia.
    • Ustretovost.

Ďakujeme pekne

• Komunikacia cez chat priamo pocas nakupu
    • Rychlost odoslania

ďakujeme p.Michaela