• Našiel som v ponuke presne ten bicykel, ktorý som hľadal za cenu o cca 10% nižšiu ako u konkurencie

Nenastavené brzdy, radenie a menič

Reakcia obchodu Bike Centrum

ďakujeme pekne za spätnú väzbu, stáva sa niekedy pri prevoze, že sa povolia lanká, vieme to riešiť , stačí sa ozvať na našu telefónnu linku , pekný deň

K bicyklu mi zabudli pribaliť betale po tel. Dohovoru mi sľúbili ze ich pošlú a neposlali. Nebudem sa doprosovat kúpil som si druhe

Reakcia obchodu Bike Centrum

Dobry den, v prvom rade doprosovat sa treba, nasou pracou je Vam pomoct a robime to radi. Pedale som Vam posielal v obalke ako list ihned ako ste nas kontaktoval.
    Zrejme sa stala niekde chyba, alebo neboli prevzate, kazdopadne ak sa neozvete, pri danom pocte objednavok vec povazujem za vyriesenu - nevedeli sme , ze Vam neprisli .
    Ak mi do mailu poslete pokladnicny blok za pedale ktore ste si kupil, rad Vam ich dodatocne preplatim.

Prajem pekny den
    Petrík

dnes 12.5 som prevzal na pošte pedále, ktoré ste neprevzal

BIKE CENTRUM LEVICE

Nenastavený bicykel

Reakcia obchodu Bike Centrum

Dobrý deň, mrzí nás, že ste nebol spokojný, pri prevoze sa mohlo povoliť lanko, či brzda. V týchto prípadoch je na linke alebo na online chate www.bike-centrum.sk pripravený mechanik ochotný poradiť a pomôcť. Po 100 km sa oplatí ísť na záručnú prehliadku zdarma, kde sa všetko nastaví a zákazník spokojne odchádza domov :)