• široký sortiment
    • pomer/cena/výkon

• Výnimočné šperky za nízku cenu

Dobrý deň som veľmi spokojná. Všetko čo som objednala bolo podľa mojich predstáv,a ešte som neskončila ešte je tam zopár kúskov čo sa mi ľúbia! Veľká spokojnosť!!!!!!!!

• pekné, originálne spracované náušnice, dizajn a kvalita zodpovedali obrázku na stránke

Velmi som spokojna,aj s tovarom,aj s komunikaciou. Odporucam.

• Nedá sa na dobuerku

• výborná kvalita,super ceny,rýchle dodanie

Pozlátené náušnice 1002337 sú náušnice slabučke, ľahučké maličké a zapinanie také slabé že neviem rozpoznať kedy už sú zapnuté a kedy nie. Stačí zahrabnut prstami do vlasov a vôbec si nevšimnete že ste si vzali náušnicu z ucha. Nie som s nimi spokojná.
    Dávnejšie však som si kúpila podobné ale strieborné z chirurgickej ocele tak s tými som úplne spokojná.Aj preto som chcela pozlatenu verziu no žiaľ z pozlátenej verzie som veľmi sklamaná.
    Takže mi je ťažko sa jednoznačne vyjadriť či by som obchod Biju odporúčala či nie...

• Som veľmi nespokojná s tovarom, ktorý mi bol doručený. Sú to obyčajné pliešky a už aj sčernane. Nikdy viacej si u vás neobjednam nič. Ďakujem.

• Velmi spokojna

Tovar dodaný rýchlo a bez problémov, pekne zabalený v krabičke, náušnice sú krásne, čo dodať...som spokojná, doporučujem ostatným

• Majú kvalitne q pekne všetko
    • Som spokojná Veľmi
    • Dodanie rýchle
    • A najviac sa všetkým páčia q pýtajú sa ma s kade to mam sú chirurgické retiazky zo znamením. Veľmi sa s nich teším a som rada ze sa im darčeky Páčia ❤ Ďakujeme veľmi pekne

Veľmi spokojná Mate krásne Všetko
    Ďakujem ❤

• Rychly

Veĺká spokojnosť

S nákupom som bola spokojná. Baretka je veľmi kvalitná a pekná. Dobre sa nosí. Už aj moja suseda chce takú istú.

Zakúpený krajkový prehoz velkost.číslo One SIZE. Prehoz je velkost maximálne S. Veľmi malý.

Veľmi dobrá skúsenosť .
    Rýchle doručenie.A retiazka je krásna...

• Spokojnosť
    • Našla som prsteň velkosti väčšej

Tovar je pekný, za dobré ceny, vždy príde rýchle a v poriadku, som spokojná.

Rýchle dodanie

Môj prvý nákup. Rýchle dodanie. Max spokojnosť. Kvalitné výrobky. Super bol bonus zľava na nákup.