• Na rafiku bola osmina od nova

Reakcia obchodu Bicykle

To nás veľmi mrzí, snažíme sa bicykle zabaliť čo najprecíznejšie, aby počas prepravy nedošlo k ich poškodeniu. Doporučujem si nechať koleso precentrovať v cykloservise, aby sa osmička nezväčšila. Účet za servis Vám preplatíme.

Bol mi dodaný použitý tovar cyklomerač SIGMA BC 7.16 ATS

Reakcia obchodu Bicykle

Na základe skúseností každý cyklomerač pred odoslaním rozbalíme skontrolujeme či funguje a až potom sa odošle zákaníkovi. Cyklomerač bol určite nový a nepoužitý. Tento spôsob prevereného tovaru šetrí čas a náklady zákazníka.

• Pomale vybavovanie, dlhe cakanie.

Reakcia obchodu Bicykle

Neskoršie dodanie tovaru nebolo spôsobené eshopom ale neznalosťou zákazníka. Ak si zákazník zvolí ako formu úhrady - prevodným príkazom, očakávame najprv úhradu a až potom môžeme poslať tovar. V tomto prípade si zákazník zvolil úhradu prevodným príkazom ale úhradu nespravil a čakal za dodaním tovaru. Až po našom upozornení, že sme neobdržali platbu a teda mu nemôžeme odoslať tovar, nám po niekoľkých dňoch prišla úhrada. Toto spôsobilo neskoršie dodanie tovaru.

• ziadne
    • zákazník nevie na čom je

Reakcia obchodu Bicykle

Zákazník bol obratom informovaný mailom o zrušení objednávky. Je vhodné pozorne sledovať mailovú korešpondenciu pred jej vymazaním.

Napřed mi po telef. dotazu řekli, že zboží mají na skladě a potom mi volali, že už ho někdo někomu slíbil.

Reakcia obchodu Bicykle

Mrzí nás to ale pri výpredajovom tovare takáto situácia občas nastane, keď ide o posledný kus, ktorý je na sklade.

• prehadzovačka bola zle nastavena...,oska bola kriva...,musel som to dať na novo ponastavovať a tiež kvalita toho bicykla je slabá...

Reakcia obchodu Bicykle

Každý bicykel pred odoslaním je profesinálne skontrolovaný a nastavený. Problém je pri manipulácii prepravcom, kde nárazom škatule môže nastať poškodenie zásielky. Preto zákazníkom doporučujeme si zásielku pri preberaní skontrolovať či nie je poškodená a následne reklamovať poškodenú zásielku priamo prepravcovi.

• dĺžka dodania tovaru